Dokonywania trudnych wyborów O Student Debt

Home » Uncategorized » Dokonywania trudnych wyborów O Student Debt

Dlaczego jest tak wysoka i może być kontrolowane?

Dokonywania trudnych wyborów O Student Debt

Dług Student to gorący temat w tych dniach. Prezydent Obama wieści o tym mówić, kandydaci na prezydenta umieścić go na ich „wycieczki kikut” i dziennikarz niedawno zrobione uwagę, gdy pisał, że celowo wywiąże się ze swoich kredytów studenckich . Epizody te generują mediów „Buzz”, ale tak naprawdę nie dostać się do przyczyn długu, i porozmawiać o tym, co można zrobić, aby go kontrolować.

Ostatnie dane pokazują, że klasa kolegium 2015 ukończył ze średnią zadłużenia $ +35.000.

Czy to wydaje się zbyt długi, aby zdobyć wiedzę, która może być użyta w ciągu swojego życia? Może to wydaje się jak nieprzezwyciężalne wysokości do kogoś, kto właśnie ukończył i jeszcze nie wylądował wysokiego płatną pracę lub znaleźć karierę długoterminowej. Z drugiej strony jednak, średnia cena nowego samochodu wynosi około $ +33.000. Wiele osób chętnie przyjmować tego długu przy wyższych stóp procentowych, z krótszych terminów spłaty, na zakup, który zmniejsza wartości w czasie.

Może to być również pouczające, aby zobaczyć, gdzie to dług buduje. Niektóre z najbardziej znanych uniwersytetów, które mają wyższe koszty mogą również być wyższe fundusze dożycie, które pozwalają im być bardziej obfite z ich pomocy finansowej. Znaczna część długu zgarnął przez studentów, którzy płacą koszty mocny do udziału prywatnych for-profit, takich jak University of Phoenix i DeVry University, zamiast non-profit i instytucje rządowe wspierane.

Co rodzice i ich uczniowie mogą zrobić, aby kontrolować swój poziom zadłużenia? Odpowiedź może wymagać pewnych trudnych wyborów:

  • Zapisać więcej pieniędzy wcześniej : rodzin, które nie zostały zapisane pieniądze regularnie, aby umieścić w kierunku wydatki uczelni są za osiem piłka od samego początku. Pieniądze pożyczone dla studentów rozpoczynających szkołę naliczane odsetki za cztery lata. Oszczędzanie powinno rozpocząć się tak szybko, jak rodzi się dziecko i kontynuować aż przez lata college’u. Budżetu kwotę należy odstawić co miesiąc, jak to zrobić dla każdego inne wydatki gospodarstw domowych.
  • Mają jasne oczekiwania pieniądze : Zbyt często rodzice nie komunikują się ze swoimi dziećmi o oczekiwaniach finansowych. Zaangażuj dziecko w wieku on lub ona jest w stanie zrozumieć, pieniądze, dzięki czemu można pracować w kierunku bramki jako rodzina. Kształcić swoje dziecko często o kredyt i budżetowania oraz wyjaśnić, ile kosztów uczelni on lub ona będzie się spodziewać zapłacić.
  • Rozważmy kolegium ostrożnie : „zainwestowana złotówka” Wybierz College, gdzie Ci najbardziej się ciężko o ile numerów przychodzących pierwszaków ukończyć w ciągu czterech lat, ile dostać pracę, a co ich pensje wyjściowymi są. Najlepsza uczelnia to taka, która daje dziecku umiejętności on lub ona musi stać się sukcesem.
  • Zminimalizować dług : Nie pożyczaj maksymalną kwotę dostępną. Będziesz mieć ochotę wydawać pieniądze tylko dlatego, że tam jest. Przyjrzyj się koszty Kolegium, opracować budżet z dzieckiem, a tylko pożyczyć, co jest potrzebne. To samo odnosi się do zadłużenia karty kredytowej. Tylko dać dziecku pre-paid karty kredytowe lub debetowe, które zostały załadowane z określonej kwoty pieniędzy potrzebnej do spełnienia uzgodnionych budżetu.
  • Więcej informacji na temat opcji spłaty : Wiele opcji spłaty kredytów studenckich, takich jak odroczenie, wyrozumiałość, konsolidacja kredytu, lub planów dochodów oparte są dostępne. Wybierz ten, który sprawia, że największy sens dla Twojej indywidualnej sytuacji.

Idąc na studia jest o uczenie się podejmowania decyzji. Zacznij teraz z uczenia się, jak uczynić bardziej świadomych decyzji dotyczących kredytów studenckich.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.