Dowiedz się, jak stać się bogatym – prawd, które mogą pomóc ustawić się

Home » Finance » Dowiedz się, jak stać się bogatym – prawd, które mogą pomóc ustawić się

Dowiedz się, jak stać się bogatym - prawd, które mogą pomóc ustawić się

Budowanie bogactwa może być jednym z najbardziej ekscytujących i nagradzanie przedsiębiorstw w życiu człowieka. Oprócz zapewniając bardziej komfortową pracę z dnia na dzień, znaczna wartość netto może zmniejszyć stres i niepokój, ponieważ uwalnia od martwienia się o wprowadzenie żywności na stole lub jest w stanie zapłacić rachunki. Dla niektórych, że sam jest na tyle motywacji, aby rozpocząć podróż finansową. Dla innych, to nic więcej jak gra; pasja początku, gdy otrzymują oni najpierw sprawdzić dywidendy z akcji są właścicielami, lokaty odsetki od obligacji one nabyte lub sprawdź wynajęcia od lokatora mieszkającego w ich własności.

Podczas gdy tysiące artykułów mam napisane na przestrzeni lat są nastawione, aby pomóc Ci dowiedzieć się, jak stać się bogatym, chciałem skupić się na filozoficznym aspekcie zadania poprzez dzielenie się z wami pięć prawd, które mogą pomóc lepiej zrozumieć naturę wyzwania twarz jak ustawić zadanie gromadzenie nadwyżki kapitału.

Zmienić sposób myślenia o pieniądze

Ogólnej populacji ma miłości / nienawiści relacji z bogactwa. Niektóre żal tych, którzy mają pieniądze, jednocześnie mając nadzieję na to sami. Jednak nieobecny pewne dość specyficzne wyjątki, w dostatniego i wolnego społeczeństwa, powodem zdecydowana większość ludzi nigdy nie gromadzą znaczną skarbonkę dlatego, że nie rozumieją naturę pieniędzy i jak to działa. Jest to, po części, jedną z przyczyn, że dzieci i wnuki bogaci mają tak zwaną „szklaną podłogę” pod nimi.

Są utalentowany wiedzę i sieci, które pozwalają im podejmować lepsze decyzje długoterminowe, nawet nie wiedząc o tym. Fascynujący przykład pochodzi z dziedziny ekonomii behawioralnej i wiąże się absolwenci uczelni pierwszej generacji gromadzenia niższy poziom wartości netto za każdego dolara dochodu wynagrodzenia z powodu nie wiedząc o podstawowych pojęć, takich jak jak wykorzystać 401 (k) dopasowywania.

Im większe jest to, że główny kapitał, jak człowiek, jest żywą istotą. Kiedy budzisz się rano i iść do pracy, ty sprzedajesz produkt – samodzielnie (lub dokładniej, poród). Kiedy zdajesz sobie sprawę, że każdego ranka obudzić swoje aktywa i mają ten sam potencjał do pracy, jak to zrobić, można odblokować potężny klucz w swoim życiu. Każdy dolar zapisać to jak pracownika. Z biegiem czasu, celem jest, aby pracownicy ciężko pracują, a ostatecznie, będą one wystarczająco dużo pieniędzy, aby zatrudnić więcej pracowników (środki pieniężne).

Kiedy stałeś się naprawdę udane, nie trzeba już sprzedać swoją pracę, ale może żyć z pracy swoich aktywów. W moim własnym życiu, cała moja kariera została zbudowana na wstanie z łóżka rano i próbuje utworzyć lub nabycia aktywów wypracowujących środki pieniężne, które produkują coraz więcej funduszy dla mnie przesunięcie na inne inwestycje.

Rozwijać zrozumienie potęgi małych ilościach

Największym błędem większość ludzi zrobić, gdy próbuje dowiedzieć się, jak dostać się bogaty jest to, że myślą, że muszą zacząć całej armii Napoleona podobnego środków będących w ich dyspozycji. Cierpią z „nie dość” mentalności; mianowicie, że jeśli nie są one podejmowania 1000 $ lub 5000 $ inwestycji w czasie, będą one nigdy stać się bogatym. Co ci ludzie nie zdają sobie sprawy, że całe armie są zbudowane jednego żołnierza w czasie; tak też jest ich arsenał finansowy.

Członek rodziny kopalni kiedyś znał kobietę, która pracowała jako zmywarki i jej torebki wykonane ze zużytych butelek detergentów płynnych. Ta kobieta zainwestowała i zapisane wszystko, co miała, mimo to nigdy nie jest więcej niż kilka dolarów na raz. Teraz jej portfel jest wart miliony milionów dolarów, z których został zbudowany na małych inwestycji. Nie sugeruję, że stajesz oszczędny, ale lekcja jest nadal bardzo cenne. Że lekcja: Nie gardzą dzień małych początków!

Z każdego dolara można zaoszczędzić, jesteś Zakup Yourself Freedom

Kiedy można umieścić go w tych warunkach, widzicie jak spędzeniu 20 $ i 40 $ tu nie może stanowić ogromną różnicę w dłuższej perspektywie. Biorąc pod uwagę, że pieniądze ma możliwość pracy w swoim miejscu, tym bardziej go zatrudnić, tym szybsze i większe ma szansę rozwoju. Wraz z większą ilością pieniędzy przychodzi więcej wolności – wolność do pozostania w domu z dziećmi, swobodę emeryturę i podróż dookoła świata, albo wolność, aby zakończyć pracę. Jeśli masz jakieś źródło dochodu, to jest możliwe, aby rozpocząć budowanie bogactwa dziś.

To może być tylko $ 5 lub $ 10 at jakiś czas, ale każdy z tych inwestycji jest kamień w fundament swojej wolności finansowej.

Jesteś odpowiedzialny za Gdzie jesteś w swoim życiu

Lat temu, przyjaciel powiedział mi, że nie chce inwestować w akcje, bo „nie chciał czekać dziesięć lat być bogaty …” ona raczej cieszyć się jej pieniądze teraz. Szaleństwo z tego typu myślenia jest to, że kursy są, masz zamiar żyć w ciągu dziesięciu lat. Powstaje pytanie, czy nie będzie lepiej po przyjeździe tam. Gdzie jesteś teraz jest sumą decyzji zostały dokonane w przeszłości. Dlaczego nie przygotować grunt dla swojego życia w przyszłości w tej chwili?

To nie są puste słowa, dobre samopoczucie lub upomnienia. Mam zamiar powtórzyć to jeszcze raz: Gdzie jesteś teraz jest sumą decyzji zostały dokonane w przeszłości. Twoje życie odzwierciedla jak spędzasz swój czas i pieniądze. Te dwa wejścia są twoje przeznaczenie.

Rozważmy Stając się właścicielem rzeczy, które Zrozumieć jako pierwszy krok do budowania bogactwa

Jedną z wielkich ludzi intelektualny i emocjonalny hangups wydaje się, że gdy nie są one narażone na bogactwo lub bogatych rodzin sprawia, że ​​połączenia między aktywów wytwórczych i ich codzienne życie. Oni nie rozumieją, na poziomie trzewnego, że jeśli właścicielem akcji spółki, takie jak Diageo, za każdym razem ktoś bierze łyk Johnnie Walker lub Captain Morgan, część tych pieniędzy jest toruje sobie drogę z powrotem do kasy korporacyjnych do ostatecznego podziału między nimi w formie otrzymania.

Oni nie rozumieją, że jeśli naprawdę stoją na zewnątrz bramy w Disneylandzie i oglądać ludzie chodzą do parku, jeśli właścicielem The Walt Disney Company, korzystają oni swój udział w ewentualnych zyskach generowanych z tych gości.

Bogaci mężczyźni i kobiety mają zwyczaj używania nieproporcjonalnie procent swoich dochodów w celu nabycia aktywów produkcyjnych, które powodują ich przyjaciół, członków rodziny, współpracowników i współobywateli stale łopata pieniądze do kieszeni. Zastanów się, jak to czytasz, to prawdopodobnie nigdy nie spotkała mnie. Jednak jeśli kiedykolwiek jadłem Bar a Hershey lub Reese masło orzechowe kubek, ty pośrednio wysłał mi prawdziwą gotówkę. Jeśli kiedykolwiek podjąć łyk Coca-Cola lub spożywane Big Mac, masz pośrednio wysłał mi prawdziwą gotówkę.

Jeśli kiedykolwiek podjąć pożyczkę studencką lub pożyczonych pieniędzy na zakup domu z banku jak Wells Fargo, ty pośrednio wysłał mi prawdziwą gotówkę. Jeśli kiedykolwiek zamówił kawę w Starbucks, masz pośrednio wysłał mi prawdziwą gotówkę. Jeśli kiedykolwiek zakupione Colgate pasta do zębów lub jamy ustnej Listerine umyć używany, przeciągnął się Visa lub MasterCard lub wypełnić swój samochód benzyną ze stacji Exxon Mobil, masz pośrednio wysłał mnie prawdziwa gotówka. I nie był obdarzony te udziały właścicielskie. Nie dziedziczą te udziały właścicielskie.

Zacząłem z niczego i podjął decyzję, że mój najwyższy, a pierwszy priorytet finansowy był do nabycia własności aktywów wytwórczych we wczesnym okresie życia. Była to kwestia priorytetów. Szanując każdego dolara, że ​​popłynęła przez moje ręce, i dokonując świadomego, świadomą decyzję o tym, jak chciałem, aby umieścić go do pracy, cud mieszania zrobił dźwiganie ciężarów.

Kiedy to zrozumiesz, można zrozumieć, że w społeczeństwach, takich jak Stany Zjednoczone, gdzie trend na kilka stuleci był niższy i niższe stawki milionerów i miliarderów są wykonane z pierwszej generacji, self-made bogaty, bogactwo budynku jest często produktem ubocznym wzorców zachowań, które sprzyjają budowaniu bogactwa. To podstawowe matematyka. Replikować zachowanie i wartości netto ma tendencję do gromadzenia się.

InvestoGuru nie przewiduje podatku, inwestycji lub usług finansowych i porady. Informacje są prezentowane bez uwzględnienia celów inwestycyjnych, tolerancji ryzyka lub sytuacji finansowej konkretnego inwestora i mogą nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Wyniki osiągnięte w przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem włącznie z możliwością utraty kapitału.

# 6: Badanie i podziwiać Sukces i Ci, którzy osiągnęli to … Potem emulować

Bardzo mądry inwestor powiedział kiedyś wybrać cechy podziwiasz i lubię najbardziej o swoich bohaterach, a następnie zrobić wszystko co w twojej mocy, aby rozwijać cechy, które lubisz i odrzucić te, które nie. Kształtować się na kim chcesz się stać. przekonasz się, że inwestowanie w siebie pierwsze, pieniądze zaczną płynąć w swoim życiu. Sukces i bogactwo spłodzić sukcesu i bogactwa. Musisz kupić sobie drogę do tego cyklu, a to zrobić budując swoją armię jednego żołnierza w czasie i oddanie pieniędzy, aby pracować dla Ciebie.

# 7: Uświadom sobie, że więcej pieniędzy nie jest odpowiedzią

Więcej pieniędzy nie rozwiąże problemu. Pieniądze to szkło powiększające; będzie przyspieszać i ujawni swoje prawdziwe nawyków. Jeśli nie są w stanie obsługiwać pracę płacą $ 18.000 lat, najgorszą możliwą rzeczą, jaka mogła się przydarzyć to, aby zarobić sześć cyfr. To cię zniszczy. Poznałem też wielu ludzi, zgarniając $ 100.000 lat, którzy żyją od wypłaty do wypłaty i nie rozumiem, dlaczego to się dzieje. Problemem nie jest wielkość ich czekowej, to sposób, w jaki zostały one nauczane w użyciu pieniędzy.

# 8: Jeśli twoi rodzice byli bogaci, Nie Czy to, co zrobili

Definicja szaleństwa robi to samo w kółko i spodziewa się innego wyniku. Jeśli twoi rodzice nie żyli życiem chcesz potem żyć nie rób, co zrobili! Musisz zerwać z mentalnością minionych pokoleń, jeśli chcesz mieć inny styl życia niż mieli.

Aby osiągnąć wolność finansową i sukces, że twoja rodzina może lub nie mieli, trzeba zrobić dwie rzeczy. Po pierwsze, dokonać zdecydowanego zaangażowania, aby wydostać się z długów. Po drugie, upewnij oszczędzania i inwestowania najwyższy priorytet finansowy w swoim życiu; Jedną z technik jest zwrócenie się w pierwszej kolejności.

Zakup kapitał ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu finansowego jako jednostki, czy jesteś w potrzebie dochodów pieniężnych lub pragną uznanie długoterminowej wartości akcji. Nigdzie indziej nie pieniądze zrobić tyle dla ciebie, jak podczas używania go do inwestowania w firmy, która ma wspaniałe perspektywy długoterminowe.

# 9: Nie martw się

Cud życia jest to, że nie ma znaczenia, tyle tam, gdzie jesteś, nie ma znaczenia, gdzie idziesz. Po dokonaniu wyboru, aby przejąć kontrolę z powrotem w swoim życiu poprzez budowanie wartości netto, nie dać namysłu do „co IFS”. Każda chwila, która przechodzi przez, jesteś coraz bliżej do ostatecznego celu – kontroli i wolności.

Każdy dolar, który przechodzi przez ręce to nasienie do swojej przyszłości finansowej. Bądź pewny, jeśli jesteś sumienny i odpowiedzialny, dobrobyt finansowy jest nieuniknione. Nadejdzie dzień po dokonaniu ostatniej płatności w samochodzie, domu, czy cokolwiek innego to jesteś winien. Do tego czasu, cieszyć się proces.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.