Důchodu Strategie pro vlastníky malých podniků

Home » Retirement » Důchodu Strategie pro vlastníky malých podniků

Důchodu Strategie pro vlastníky malých podniků

Jako majitel malé firmy, jste zcela zodpovědný za své vlastní plánování důchodu. Pokud máte zaměstnance, může se cítit zodpovědný za jim pomáhá plán pro úspěšné odchodu do důchodu. Úvahy a důchodové spoření, které vás pracují, jako majitel malého podniku, by mělo být prvořadé při plánování pro své vlastní odchod do důchodu, a že z vašich zaměstnanců.

Zvolit tradiční důchodců strategii

Tam jsou některé jiné než pomocí malé firmy financovat svůj odchod do důchodu tradiční možnosti, například IRAS a 401 (k) y, které fungují jako další zdroje příjmů pro odchod do důchodu kromě likvidace vaší malé firmy.

Zřídit SIMPLE IRA:  spoření motivační zápas plán pro zaměstnance, nebo jednoduché IRA, je jedním penzijním plánem k dispozici pro malé a střední podniky. V roce 2018 zaměstnanci mohou odložit až do výše $ 12,500 ze svého platu, před zdaněním, a ti, kteří jsou 50 nebo starší, může odložit až do výše $ 15.500 využitím příspěvku na $ 3,000 catch-up. Nicméně, zaměstnanci, kteří se podílejí na jiných plánů zaměstnavatelem sponzorované může přispět více než 18.000 $ do všech plánů zaměstnavatelem sponzorované dohromady.

Zaměstnavatelé mohou odpovídat příspěvky zaměstnanců na jednoduchý IRA až 3% kompenzace zaměstnance. Naopak zaměstnavatelé mohou přispět 2% náhrady každý způsobilý zaměstnance až do výše $ 270,000 v roce 2018. příspěvky zaměstnavatele jsou daňově uznatelné.

Zřídit SEP IRA:  Zjednodušený zaměstnanec důchod (SEP) je jiný typ individuálního důchodového účtu (IRA), ke kterému může malých podnikatelů a jejich zaměstnanci přispívají. V roce 2018 to umožňuje zaměstnancům, aby před zdaněním příspěvky až do výše 25% z příjmů nebo 55.000 $, podle toho, co je menší. Stejně jako jednoduchý plán, SEP umožňuje malých podnikatelů přispívat daňově odečitatelné jménem způsobilých zaměstnanců, a zaměstnanci nebudou platit daně z částky, zaměstnavatel přispívá na jejich účet, dokud berou distribuce z plánu při odchodu do důchodu.

Téměř každý malý podnik může vytvořit SEP. Nezáleží na tom, jak málo zaměstnanci máte, nebo zda se vaše firma strukturována jako podniku jednotlivce, partnerství, korporace nebo neziskové organizace. Každý rok se můžete rozhodnout, kolik přispět jménem svých zaměstnanců, takže není uzamčen v k tomu, že příspěvek, pokud vaše firma má špatný rok. Majitelé firmy jsou také považovány za zaměstnance, a mohou přispívat zaměstnanců na jejich vlastní účet.

Celkově lze říci, že plán září je lepší volbou pro mnoho malých podniků, protože umožňuje větší příspěvky a větší flexibilitu.

IRAS a Solo 401 (k) y: Pokud jste v konkurenčním poli a chtějí přilákat ty nejlepší talenty, možná budete muset nabídnout penzijní plán, jako dva výše popsaného. Nicméně, zaměstnavatelé nejsou povinni nabízet důchodových dávek svým zaměstnancům. Pokud tak neučiníte, jedním ze způsobů, můžete ušetřit za svůj vlastní důchod bez účasti své zaměstnance je přes Roth nebo tradiční IRA, který někdo s příjmu ze zaměstnání může přispět k.

Také můžete přispět k IRA v zastoupení svého manžela. Roth IRAS umožňují přispívat po zdanění dolarů a trvat bezdaňovými rozdělení do důchodu; Tradiční IRAS umožňují přispívat před zdaněním dolarů, ale budete platit daň z distribucí. Nejvíce můžete přispět k IRA v roce 2018 je 5,500 $ (6500 $, pokud jste 50 nebo starší).

A konečně, pokud váš malý podnik nemá jiné než svého manžela oprávněné zaměstnance, můžete přispět ke Solo 401 (k).

Vyvinout ústupovou strategii pro vaše podnikání

Mohlo by se zdát podivné, že rozvoj ústupovou strategii podnikání by měl být jeden z vašich prvních úvah při plánování pro odchod do důchodu. Ale za to: malé firmy budete trávit svůj život budování může stát váš největší aktivum. Pokud chcete financovat svůj odchod do důchodu – a přestane fungovat – budete muset likvidovat své investice. Pro přípravu prodat vaše malé firmy jednoho dne, to musí být schopen pracovat bez tebe. Je to nikdy příliš brzy začít přemýšlet o tom, jak dosáhnout tohoto cíle, a o tom, jak najít nejlepší kupce pro malé firmy.

Podmínky na trhu bude mít vliv na vaši schopnost prodávat své podnikání. Možná budete chtít vytvořit flexibilitu do svého odchodu do důchodu plánu, takže můžete prodat svůj podíl v silném trhu, nebo pracovat déle, pokud recese zasáhne. Budete určitě chtít, aby se zabránilo prodeji nouzový: Jedním z problémů, se kterými se setkáte, pokud budete čekat, až na poslední chvíli ukončit vaše firma je, že blížící se odchod do důchodu bude vytvářet dojem prodeje tísně mezi potenciálními kupci a nebudete moci prodat firmu na prémie.

Sečteno a podtrženo

Více než třetina vlastníků malých podniků dotázaných v roce 2014 tím, že nechtěli odejít, čtvrtina z nich ho nemají v plánu odejít do důchodu, více než třetina z nich však v plánu rozdělit svůj čas pro odchod do důchodu mezi práci a volný čas, a další než polovina řekl, že by se jen těžko úplně odejít. Dokonce i když jste jedním z mnoha malých podnikatelů, kteří plánují pokračovat v práci, kterou se stanoví odchod do důchodu plán pro malé firmy Je to dobrý nápad, protože vám dává možnosti – a s možností znamená, že budete cítit spokojeni s tím, co cestu si zvolíte ,

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.