Důsledky přeskočení měsíčních plateb

Home » Uncategorized » Důsledky přeskočení měsíčních plateb

 Důsledky přeskočení měsíčních plateb

Vaše měsíční účty jsou zasílány z důvodu a vy prostě nemají peníze na zaplacení všech z nich. Pokud jste stejně jako mnoho lidí, aby si rozhodnutí vzdát jednoho nebo více účtů, ale který z nich si přeskočit?

Průzkumy ukazují, že lidé mají větší šanci přeskočit kreditní karty zákona než užitku nebo mobilní telefonní účet a více pravděpodobné, že přeskočit splátky hypotéky přes platbu kreditní kartou. Předtím, než uděláte rozhodnutí o odkládali účty až příští měsíc, přemýšlet o tom, co se stane v každém případě.

Ujít vaší hypotéky

Váš věřitel zahájí proces uzavření trhu. Někteří věřitelé zahájit proces po jedné nezdařené platby, zatímco jiní vám dá 90 dnů. V obou případech pozdní platby jsou zahrnuty ve vaší kreditní zprávy a bude mít vliv na vaší kreditní skóre. Příští měsíc, budete muset zaplatit dva  hypoteční splátky plus pozdě poplatek uvíznou.

Ujít vaší kreditní kartou

Poté, co vaše platba je 30 dní později, bude váš věřitel hlásí pozdní platbu kreditní kanceláře. bude ovlivněn vaší kreditní skóre. Váš pozdní poplatek může být až do výše $ 25 nebo $ 35, pokud jste byli pozdě jindy v posledních šesti měsících. Pokud je vaše kreditní karta má program odměn, možná nebudete moci používat své odměny, dokud se dohnat. Poté, co chybí dvě platby, vaše úroková sazba by mohla zvýšit a může dojít ke ztrátě jakékoliv propagační sazby na nákupy nebo bilance transferů.

Ujít Utility Platba

Dostanete účtován za pozdní poplatek.

Většina rozvodných společností nebude odpojit službu po jednom z prodlení. Nicméně, pokud vynecháte více než jednu platbu, vaše služby jsou v nebezpečí, že bude odpojen. Možná se budete muset zaplatit poplatek za obnovení, aby obnovil své služby.

Ujít Auto úvěr

Věřitel bude hlásit pozdní platbu kreditní kanceláře po 30 dnech.

 

Pozdní platba bude mít vliv na vaší kreditní skóre. Poplatky vám budou účtovány za pozdní poplatek a vaše úroková sazba by se mohl zvýšit. Věřitel pravděpodobně nebude zahájit proces držby po jediném zmeškané platby. Nicméně, pokud nemáte uvíznou vaše vozidlo je v ohrožení.

Chybí váš mobilní telefon platba

Dostanete účtován za pozdní poplatek. Váš poskytovatel služeb může dočasně odpojit vaši službu a účtovat poplatek za opětovné připojení.

Ujít svůj studentský úvěr

Pozdní platby budou zahrnuty do vaší kreditní zprávy a odráží ve vaší kreditní skóre. Poplatky vám budou účtovány za pozdní poplatek a vaše úroková sazba může jít nahoru.

Kdykoliv si ujít platby, můžete se spolehnout na nabíjí pozdní poplatek. Když váš další návrh zákona je splatná, budete muset provést dva měsíce plateb plus pozdní poplatek. Kvůli tomu dohánění může být obtížné a je to těžší, tím vyšší vaše měsíční platby. Z tohoto důvodu, hypoteční a úvěrové auto platby jsou často nejtěžší uvíznou na.

Snažte se vyhnout přeskočení platby úplně od plánování dopředu a žít v rámci svých prostředků.

Pokud zjistíte, že nemůžete provést platbu, ne jen přeskočit. Zavolejte svého věřitele, věřitele nebo poskytovatele služeb a dejte jim vědět, budete mít potíže dělat své měsíční platby.

Zeptat, jestli mohou mít splatnost prodloužena a pozdní poplatky prominout. Vynaloží veškeré úsilí, aby zaplatil ty věřitele a věřitele, které hlásí do úvěrových registrů – hypotéky, studentské půjčky, kreditní karty nebo půjčky na auta. V opačném případě bude vaše kreditní skóre bude bolet, pokud jste zapomněl platbu. Všimněte si, že všechny opožděné platby může nakonec skončit na vaší kreditní zprávy, pokud jdou do výchozího stavu nebo po průchodu do sběrného agentury.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.