Důvody, proč Online Banks je důležité v dnešní době

Home » Banking and Loans » Důvody, proč Online Banks je důležité v dnešní době

Důvody, proč Online Banks je důležité v dnešní době

Pokud jste nikdy nepoužívali internetové bance, můžete se divíte, proč jsou tak populární a jak se liší od tradičních cihel a malty bank. Existuje mnoho podobností, ale několik klíčových rozdílů, aby on-line banky atraktivní pro web-důvtipný spotřebitele.

volný Kontrola

On-line banky jsou nejlepší volbou, pokud chcete získat zdarma kontrolu. Bez kontroly býval standardní u téměř všech bank, ale je to čím dál těžší najít těchto obchodů. Ve většině případů budete mít nárok na bezplatné kontroly u cihel a malty institucí tím, že má svoji výplatu uložen automaticky, nebo tím, že drží velký zůstatek na účtu.

To není případ ve většině internetových bank, které nabízejí skutečně bez kontroly účtů každému, kdo má alespoň jeden dolar na vklad. Navíc můžete být schopni získat úroky z hotovosti na běžný účet, pokud používáte online banku. Úroková sazba je obecně není tak vysoká jako spořící účet úrokové sazby, ale je to mnohem víc, než si vyděláte na tradičních bank.

Některé cihla-a-malta banky a družstevní záložny nabízejí bezplatné kontroly, a dokonce může platit úroky s kontrolou odměna účty, ale obvykle jen menší instituce nabízejí tyto výhody.

Vyšší úrokové sazby

On-line banky jsou známé pro placení vyšších úrokových sazeb (nebo APY) na spořicí účty a vkladové certifikáty (CD). Myšlenka je, že nemusíte platit režijní náklady spojené s budováním a udržení fyzické pobočku, aby mohli trochu připlatit. V počátcích internetového bankovnictví, vyšší sazby byly hlavním lákadlem, a vy jste stále pravděpodobné, že najít lepší sazby online.

Pokud hledáte absolutní nejvyšší úrokové sazby k dispozici vám, že internetová banka je pravděpodobně, kde budete dařit nejlépe. Jen nebuďte zklamaní, pokud zjistíte, že jiná banka bije svou rychlost. To je důvod, proč někteří lidé vedou účetnictví otevřít na několika internetových bank a převod peněz mezi účty jako je změna sazeb. Tato strategie se může vyplatit, ale ujistěte se, že dávat pozor na jakýkoliv převod dní, během kterých vaše peníze není v žádném účtu úročení.

Good Technology

On-line banky obecně vede, pokud jde o bankovní techniky. Oni nejsou vždy na prvním místě, ale mají tendenci nabízet nové funkce před stodgier cihla-a-malty bank dělat. Například mobilní kontrola vklad je dobrý způsob, jak fond on-line bankovní účty, aniž by museli poštou vkladů (což znamená, že můžete začít vydělávat na vysoké úrokové sazby rychleji). Některé malé banky a družstevní záložny nabídla tuto službu před i těch největších online banky. Takže, můžete získat nejnovější technologie jako první, ale budete si to dost brzy.

On-line banky rovněž umožní získat vlastnosti, které by mohly jinak neměli přístup. Pokud vaše banka stále nenabízí zdarma online platby pay bill nebo z člověka na člověka, je tu dobrá šance, najdete online banku, která nabízí tyto programy. Také byste mohli vychutnat větší ATM sítě v závislosti na tom, kde žijete, což usnadňuje výběry zdarma.

Můžete přeskočit Branch

Nakonec, on-line bankovní účty vám ušetří čas, že bude muset navštívit pobočku. Pokud potřebujete pomoc, většina bank nabízí dálkové ovládání, přes zákaznickou chatu, e-mailu nebo bezplatných telefonních linek. A, jak se zvyšuje ochranu hospodářské soutěže, tak se kvalita a dostupnost služeb pro zákazníky.

Také lidé žijící v malých obcích mohou ocenit anonymitu, který je dodáván s online bankovním nikdo ve městě potřebuje vědět o svých finančních transakcích.

Jsou-line Banky tak dobrý jako cihla-a-malty bank?

On-line banky jsou schůdné přírůstek do bankovního světa, ale nejsou dokonalé. Dáváte-li přednost práci s lidmi osobně, možná budete chtít držet cihla-a-malty instituce. Také je potřeba být pohodlné používání počítače, a budete potřebovat základní znalosti o internetové bezpečnosti, protože je třeba, aby se vaše systémy proudu, aby se zabránilo phishingové podvody. A stejně jako u nic cítit, čas od času, může dojít k technické závady, ale pro většinu lidí, výhody převažují nad nepříjemností.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.