En Nedenleri Hayat Sigortası Çocuğunuz İçin Satın

Home » Insurance » En Nedenleri Hayat Sigortası Çocuğunuz İçin Satın

En Nedenleri Hayat Sigortası Çocuğunuz İçin Satın

çocukları için hayat sigortası satın almak gerekiyorsa Çoğu ebeveyn merak ediyorum. Hayat sigortası başlangıçtaki amacı çalışma yetişkin gelir kaybını karşılamak için çünkü Muhaliflere fikri üzerine kaşlarını. Ancak, çocuklarınızın hayat sigortası ihtiyaç birçok nedeni vardır.

1. Çocuklar daima Sigortalı Olacak

Çocuklar için hayat sigortası olmasının ana yararlarından biri her zaman ne olursa olsun gelecekteki sağlık işlenecektir olmasıdır. politika türü Çocuğunuzun olursa olsun hayatı boyunca karşılaştığı tıbbi ne sorunlar hayat sigortası inkar asla durumlarını satın alma olacak herhangi bir yaşam sigorta şirketi ile kontrol edin. Yazılı olarak alın.

çocuklarınızın geleceğinin sigortalanabilirlik etkileyebilir bir dizi faktör vardır. Yüksek tansiyon, şeker hastalığı, obezite ve kanser sadece yolda sigortalı olmaktan çocuğunuzu önleyebilir birçok sağlık komplikasyonları birkaçıdır. O ne olursa olsun onun sağlığı, 70 olduğunda hep sigortalı olacak garanti eden bir politika ile, o kapalı olacak.

2. Peace of Mind al

Her ebeveyn çocuklarının uzun ömürlü planlıyor. düşünülemez çocuğunuza durum meydana geldiğinde, onun için bir hayat sigortası ile böyle zor bir dönemde endişelenecek bir daha az şey olurdu. Bu politika kendi başınıza bu masrafları ödemek zorunda binlerce içine çalıştırabilir bir cenaze, giderlerini kapsayacak.

Çocuklar için Hayat sigortası size ihtiyacınız huzur getirebilir. should trajedi grev kapak cenaze masrafları daha olur daha 15.000 $ 10.000 $ değerinde bir hayat sigortası poliçesi.

3. Politika bir nakit Değerini Yapı Can

Çocuklar için bütün hayat sigortası nakit değeri kazanabilir. Çocuklarınız 18 yaşına geldiğimizde bu nakit değeri biraz yuva yumurtanın içine kendini inşa etti. Çocuğunuz bir araba satın almak ya da kolej için ödemek için politika kapalı ödünç para kullanabilirsiniz.

Eğer çocuklar için bütün hayat sigortası için tercih, belli bir yaşın önce erken çekilmelerine cezalar olup olmadığını sorun. Bina nakit değeri çocuklarınız için hayat sigortası satın ana nedeni olmamalı, ama şu politikası finansal dikmek içerebilir.

4. Küçük Politikalar Ekonomik vardır

Eğer bir çocuk için hayat sigortası satın alma olacak olduğundan, bir milyon dolarlık politikasını gerektirmez. Her yerde $ 5,000 ile $ 15,000 dan çocuk hayat sigortası için iyi bir başlangıç ​​noktasıdır.

Böyle düşük politika miktarları ile, maliyetler nispeten ucuzdur. Genellikle 5 $ için 15 $ bir ay boyunca bu politikaları bulabilirsiniz. birçok aile için uygun maliyet satın haklı. Bu anneler de kendileri için hayat sigortası düşünmelisiniz kal evde oturan bir başka nedendir.

5. Hızı ise Kilitli

Şimdi çocuklar için hayat sigortası Alış politika yaşam için bu orana kilitlenecektir. prim olursa olsun çocuğunuzun politikası vardır ne kadar asla değişmeyecek. hala aynı mal olacak 20 yıl içinde, onun 15.000 $ politikası 10 $ bir ay ödedi. Bu artık ailenizin bütçesine sığdırmak mümkün çocuklarınız için ve gelecekte onun bütçesine hayat sigortası yapar. Tabii ki, aynı zamanda satın alma işlemlerinden önce sigorta şirketi ile Bunu doğrulamak ve yazılı olarak bu bilgileri sahip olduğundan emin olmalılar.

Her zaman çocuğunuza sigorta istediğiniz şirket için de geçerlidir ne politika dışında istediğiniz doğrulamak için hayat sigortası araştırmak. Eğer sadece şimdilik birçok soru sormak ama çocuğunuz kendisinin de bir ailesi var bile onun politikasına en iyi şekilde garanti istiyorum böylece Politikalar firmadan firmaya büyük farklılıklar göstermektedir.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.