Eri vormide Digireklaam

Home » Online Business » Eri vormide Digireklaam

 Eri vormide Digireklaam

Kakskümmend aastat tagasi, digitaalne reklaam oli lihtsalt hunnik bännerid paigutada nähtavalt veebilehtedel. Nad olid tüütud, klikkisite üks iga 100 ja nad said ohvrid “banner pimedus.” Täna, digitaalne reklaam on suur, paljude eri tüüpi võrgureklaamid toodetud põhineb sihtgrupp, veebilehe sisu ja üleskutse. Aga enne sukeldudes kulud ja erinevates vormides, heitkem pilk põhimääratluse digitaalse reklaami (aka veebireklaami).

Basic Definition

Kui näed kuulutuse internetis, siis liigitatakse digitaalse reklaami. Tegelikult on reklaamid selles väga lehele ja enamik teisi veebisaite te külastate, sest need on esmased tulud juht Interneti firmad.

Bannerimainoksista (sh rikasmeedia- bännerid) Otsingumootori optimeerimine (SEO), sotsiaalsete võrgustike, e-posti marketing, online klassifitseeritud reklaame saidi ülevõtmised ja isegi spämmist, internetireklaam on üks kõige kiiremini kasvav võimalusi jõuda publik.

Mis web nüüd kergesti kättesaadav nutitelefonid, digitaalse reklaami on levinud mobiilse platvormi. Ettevõtted kulutavad miljoneid dollareid püüdes leida viis reklaamida telefonid loomata ebameeldiv või häiriv kogemus. Seni kõige populaarsem viis seda teha on läbi native reklaami meetodeid.

Seotud kulud Digireklaam

Seal on sadu erinevaid reklaami mudelid online, kuid enamik kuuluvad ühte järgmisest kolmest kategooriast.

Kahtlemata iga reklaami näinud Internetis täna maksti ühe neist meetoditest:

 • CPA (Cost Per Action) – Selles mudelis kõiki risk langeb kirjastaja reklaami. Reklaamija maksab ainult kirjastaja kui keegi klikib ja lõpetab tehingu.
 • PPC (Pay Per Click) – Kõige levinum veebireklaamindus behooves mõlemad pooled. Maksab reklaamija, kui keegi klikib reklaamil, kuid nad ei pea ostu sooritamiseks kirjastaja saada makstud. Selle mudeli kohaselt siht-märksõnu on väga oluline.
 • CPM (Mille) – rohkem tuntud kui CPT (tuhande), maksab reklaamija kokkupuute põhineb külastajaid veebilehel ja silmad reklaami. Kui veebisait saab kaks miljonit külastajat päevas ning reklaami näinud 50% nendest lehekülgedest, siis CPM $ 2 oleks võrdne 2000 $.

Tüüpi digitaalse reklaami

Neid kõiki loetleda võtaks igaveseks, kuid siin on mõned peamised viisid, et reklaamijad saavad tarbijaid online buy:

 • Reklaam reklaame (Nendeks kõrghooneid täis bännereid, väljakud ja nupud.)
 • Adsense (Need on reklaamides tarbijatele Google’i kaudu, näidates reklaame asjakohane teave mis tahes lehel.)
 • Saatke reklaami (ja SPAM)
 • Native reklaam (See kasvab ja domineerivad internetireklaam ruumi.)
 • Facebook Ads
 • YouTube reklaamid
 • Sponsorite Tweets
 • Veebileht ülevõtmised
 • Rikasmeediareklaamid
 • Pop Up reklaame (ja hüpikud)
 • Pre-videoreklaamid
 • blogimine

Näpunäiteid Success Digital Reklaam

Digitaalne reklaam ei ole enam nali. Banner reklaamid varem naeris, ja e-kirju peeti mõttetu ja tüütu. Aga nüüd, kõigiga imendub nutitelefon või digitaalse seadme reklaami tuleb teha siin. Ja see tähendab seda tuleb teha hästi, sest see on küllastunud.

Siin on mõned nõuanded, et tagada oma reklaamikampaania saab hea ROI.

 1. Tee oma kampaaniate jagatavad
  iganes sa teed, mõtle mõju see avaldab inimestele, kes seda näha. Kas nad armastavad seda nii palju, et nad tabanud “share” nuppu ja levitada jaoks? Kas nad tahavad, et nende sõbrad ja sugulased seda näha? Kas see “minna viiruse?” Hea digitaalse kampaania vajab shareability pakkuda muljetavaldav ROI. Ilma jagamine, te töötate liiga raske saada klikke ja konversioone.
 2. Ärge arvake sees digitaalse kasti
  Digitaalne kampaania on täpselt, et; kampaania, mis elab digitaalses maailmas. Aga see ei pea olema kõik digitaalse. Saate luua videoid ja film trikid ja siis pane need online. Sul võib olla kampaaniad, mis kasutavad väljas, gerilja ja telefoni. Niikaua kui kampaania on seotud koos digitaalse see saab luua mitmel viisil.
 3. Analytics on võti
  Sa pead jälgima oma digitaalse kampaaniad tihedalt, ning olla valmis tegutsema, et info- ja muidugi korrektne jalamaid. Kui mõned osad oma sihtrühma lihtsalt ei reageeri, suunata oma kampaania raha valdkondades, mis on hästi. Kui näed negatiivsed, ja klikkide vähenemine, veenduge, et olete plaan valmis minema.

Probleeme spämmist

Sa kahtlemata tea mõiste ja on veelgi tuttav tegelik toode. Rämpspost on saadud klassikaline Monty Python visand, milles kõik menüüs väikeses kohvikus koosnes Spam. See pommitamine Spam sai sünonüümiks viis soovimatute e-kirjade pommitama postkastidesse tarbijatele.

Kui e-turunduse oli suhteliselt uus, spämmist oli levinud. Kuid anti-spämmi seadused on kärpima palju see liiklus, trahve ja muid karistusi on kumera välja süüdlased. See ei ole peatunud see täiesti, aga koos Rämpsposti saatjad muutumas keerukamaks, samuti leida viise varem anti-rämpsposti filtrid. See on rämpsposti digimaailmas.

Teine vorm spämmist on phishing, mis hõlmab tige 419 pettuse. Kuid see läheb kaugemale suurusjärgus reklaami ja millekski, mis on nii väga ebaseaduslik ja potentsiaalselt elu hävitavate.

Andke klientidele kerge tee unsubscribe

Kuigi teemal SPAM, kõike saab teha on lihtne oma klientidel kiiresti tellimusest loobuda oma e-posti nimekirja. Kuigi see võib tunduda counter-intuitiivne, mida te ei soovi luua negatiivseid kogemusi. Mistõttu on lihtne loobuda jätan kliendile positiivse mulje teile. Nad võivad ka edaspidi osta sinult, kuigi nad ei saa oma e-kirju. Teiselt poolt, kui paned unsubscribe nuppu 6Pt tüüp keset kamp juriidiline koopia, ning tegema need hüpata kaudu kõvadele lahkuda nimekirja, siis te kaotate, et klient hea.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.