Estate Planning: 16 Co dělat před smrtí

Home » Finance » Estate Planning: 16 Co dělat před smrtí

 Estate Planning: 16 Co dělat před smrtí

I když mnozí z nás rádi myslíme, že jsme nesmrtelní, starý vtip je, že pouze dvě věci v životě jsou jisté: smrt a daně. Nejen, že je důležité, že máte plán na svém místě v nepravděpodobném případě vaší smrti – musíte také implementovat svůj plán a ujistěte se, že ostatní vědí o tom a pochopit vaše přání. Jako slavný Benjamin Franklin citát říká: „Tím, že na přípravu, se připravuje k nezdaru.“

Legendární zpěvák Prince zemřel bez závěti – což má za následek zdlouhavém boji mezi příbuznými možné určit, kdo zdědil obrovský majetek. Pokud jste otálela na určení, kdo zdědí svůj majetek, bude tento článek pomůže vám ubírá správným směrem.

1. Proveďte fyzické inventárních

Chcete-li začít věci ven, projít uvnitř i vně vašeho domova a vytvořit seznam všech položek v hodnotě $ 100 nebo více. Jako příklady lze uvést domů sám, Televizory, klenoty, collectibles, vozidla, zbraně, počítače / notebooky, sekačka na trávu, elektrické nářadí a tak dále.

2. Řiďte se Non-fyzikální inventárních

Dále začít přidávat vaše non-hmotného majetku. Patří mezi ně věci, které vlastníte na papíře nebo jiných nároků, které jsou založena na vaší smrti. Zde uvedené položky by měly zahrnovat: makléřské účty, 401k plány, majetku IRA, bankovní účty, životní pojistky a všechny ostatní stávající pojistné smlouvy, jako je dlouhodobá péče, majitele domů, auto, zdravotní postižení, zdraví a tak dále.

3. Sestavte si seznam Kreditní karty a dluhy

Zde vytvořit samostatný seznam pro otevřené kreditních karet a dalších dluhů. To by mělo zahrnovat vše, jako je auto úvěry, stávající hypotéky, domácí kapitálové úvěrové linky, otevřené kreditních karet s nebo bez zůstatků a jakýchkoliv jiných pohledávek byste dluží. Dobrá praxe je spustit kreditní zprávy zdarma alespoň jednou za rok. To bude identifikovat všechny kreditní karty, které jste zapomněli máte.

4. Udělat seznam Organizace & Charitativní Členství

Pokud patříte do určitých organizací, jako jsou AARP, Americké legie, asociací veterána, AAA Auto Club College Alumni, atd, měli byste vytvořit seznam z nich. Žádné jiné charitativním organizacím, které hrdě podporují nebo dělají dary. V některých případech, některé z těchto organizací mají náhodné životní pojistné plnění (bez nákladů) na své členy a vaši příjemci mohou být způsobilé. Je to také dobrý nápad, aby se vaše příjemci vědět, které charitativní organizace jsou v blízkosti svého srdce.

5. poslat kopii svého majetku seznam do svého správce nemovitostí

Jsou-li vaše seznamy dokončeny, měli byste datum a podepsat je a dělat alespoň tři kopie. Původní by měla být věnována správce nemovitostí (budeme hovořit o něm nebo ní později v článku). Druhá kopie je třeba věnovat svému partnerovi (pokud jste ženatý) a umístěny do bezpečnostní schránky. Udržovat poslední kopii pro sebe na bezpečném místě.

6. Review IRA 401 (k) a další penzijní účty

Účtů a politiky, ve kterém uvedete zvýhodněné označení projít přes „zakázky“ k té fyzické nebo právnické osoby uvedené na vaší smrti. Bez ohledu na to, jak si seznam těchto účtů / zásady ve své závěti nebo důvěru, to nevadí, protože příjemce výpis bude mít přednost. Obraťte se na zákaznický servis nebo správce plán pro aktuální seznam vašeho výběru příjemce pro každý účet. Přezkoumat každou z těchto účtů, aby se ujistil, že příjemci jsou uvedeny přesně tak, jak se vám líbí.

7. Aktualizujte svůj životní pojištění & anuity

Životní pojištění a anuity přejdou smluvně stejně, takže je to stejně důležité, aby se obrátit na všechny pojišťovny životní, kde si udržují politiky s cílem zajistit, aby vaše příjemci jsou uvedeny správně.

8. Přiřazení TOD Označení

TOD znamená převodem na smrt. Mnoho účty, jako například bankovní úspory, CD účty a jednotlivé makléřských účtech zbytečně probated každý den. Probační je zbytečné soudní proces, jehož prostřednictvím jsou aktiva rozděleny na soudní instrukce, což může být nákladné. Mnohé z výše uvedených účtů lze nastavit pomocí funkce transfer-o-smrti aby se zabránilo proces prozkoumání závěti. Obraťte se na svého opatrovníka nebo banku, aby toto nastavení na svých účtech.

9. Vyberte odpovědný správce Estate

Váš správce nemovitosti bude zodpovědný za dodržování pravidel vaší vůli v případě vaší smrti. Je důležité, abyste si vybrat jednotlivce, který je zodpovědný a v dobrém psychickém stavu, aby rozhodnutí. Nenechte okamžitě předpokládat, že váš partner je tou nejlepší volbou. Přemýšlejte o všem kvalifikovaným jednotlivcům a jak emoce spojené s vaší smrti bude mít vliv této osoby rozhodovací schopnosti.

10. Vytvoření Will

Každý, kdo ve věku nad 18 let by měl mít vůli. Jedná se o soubor pravidel pro distribuci svého majetku, a to by mohlo zabránit zmatek mezi své dědice. Wills jsou poměrně laciné plánování majetku dokumenty k předloze. Většina právníci vám mohou pomoci s tím za méně než $ 1,000. Jestli je to příliš bohatá po vaší krvi, existuje několik dobrá vůle tvorby softwarové balíčky k dispozici on-line pro domácí počítače.

Ujistěte se, že máte vždy podepsat a uvést datum svou vůli, mají dva svědci podepsat a získat notářské ověření o konečném návrhu.

11. Zkontrolovat a aktualizovat své dokumenty

Zkontrolovat vůli pro aktualizace alespoň jednou za dva roky a po větších život měnící události (svatba, rozvod, narození dítěte, a tak dále). Život se neustále mění a váš seznam zásob se pravděpodobně změní z roku na rok příliš.

12. poslat kopie vaší vůli do svého správce nemovitostí

Jakmile vaše vůle je dokončen, podepsán svědkem a notářsky ověřený, budete chtít, aby se ujistil, že váš správce nemovitosti dostane kopii. Také byste měli mít kopie v trezoru a na bezpečném místě doma.

13. Navštivte finanční plánovač nebo majetek Attorney

I když si může myslet, že jste se vztahuje na všechny cesty, je to vždy dobré mít plnou investice a pojištění plánu provedeno nejméně jednou za pět let.

Jak člověk stárne, život hází nové curveballs na sebe, jako je přijít na to, zda budete potřebovat dlouhodobou péči pojištění a chránit svůj majetek z velkého daňového zákona nebo zdlouhavých soudních procesů. Tipy jako mít nouzové lékařské kontaktní kartu v kabelce či peněžence jsou maličkosti mnoho lidí nikdy myslet, že odborník vám pomůže naučit.

Pokud se nedíváte utrácet peníze za odbornou pomoc – nebo chcete minimalizovat, co to stojí – čtení vám pomůže začít dostat své finanční plán a majetek pod kontrolou.

14. Iniciovat Důležité Estate-Plan Dokumenty

Otálení je největší nepřítel plánování majetku. I když nikdo z nás rád přemýšlet o umírání, že se jedná o věc je, že nevhodné nebo žádné plánování může vést k rodinné spory, majetek jít do špatných rukou, dlouhá soudních sporech a obrovské množství dolarů v federální daně.

Minimálně byste měli vytvořit vůli, plnou moc, zdravotnictví náhrada, a living will – a přiřadit opatrovnictví pro Vaše děti a domácí zvířata. Pokud jste vdaná, každý z manželů by měl vytvořit samostatný vůli, s plány na pozůstalého manžela. Také se ujistěte, že všechny dotčené osoby mají kopie těchto dokumentů.

15. Zjednodušení své finance

Pokud jste změnil zaměstnání v průběhu let, je docela pravděpodobné, že máte několik různých 401 (k) -typ odchodu do důchodu plány stále otevřené s minulými zaměstnavateli nebo dokonce několika různých účtů IRA. I když to obvykle nebude vytvářet velký problém, když jsi naživu (kromě spousty dalšího papírování a správu účtů), možná budete chtít, aby zvážila konsolidaci tyto účty do jednoho individuálního IRA účet využít lepších investičních možností, nižší náklady, větší výběr investic, větší kontrolu a méně papírování / snadnější správu, kdy jsou aktiva konsolidovány.

16. Využijte College platebních účtů

529 plán je jedinečný daňově zvýhodněné investiční účet pro vysokoškoláky úspor. Navíc, většina univerzit nepovažujeme 529 plány pro výpočet finanční podpory / stipendium v ​​případě prarodičů je uveden jako opatrovníka. Opravdu příjemnou vlastností je, že růst a výběry z účtu (pokud je použit pro „kvalifikovaný“ výdaje vzdělávání) jsou osvobozeny od daně. Pokud máte vnoučata a aktiva, jak to udělat, zvážit otevření plán pro každé vnouče.

Sečteno a podtrženo

Nyní máte munici získat docela dobrou nastartovat o přezkoumání své celkové finanční a realitní obraz; zbytek je na tobě. Zatímco sedíte kolem domu pozoruje váš oblíbený sportovní tým nebo televizní show, vytáhnout tablet nebo notebook a začít dělat seznamy.

Budete překvapeni, kolik „věci“, které jste nahromaděné v průběhu let. Zjistíte také, že vaše seznamy inventáře a dluhy budou hodit i pro jiné úkoly, jako je pojištění domácnosti a získat pevné uchopení na vaše výdaje.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.