Financial Advisors Pastāstiet mums, ko viņi dara ar savu naudu

Home » Finance » Financial Advisors Pastāstiet mums, ko viņi dara ar savu naudu

Financial Advisors Pastāstiet mums, ko viņi dara ar savu naudu

“Ko man darīt ar savu naudu?” Tas ir jautājums, ka kāds no vairāk nekā 311,000 finanšu konsultantu ASV labprāt atbildētu uz klientu. Bet, kad runa ir par to, ko šie speciālisti darīt ar savām finansēm? Tas nav kaut kas jūs dzirdat par tik daudz.

Tomēr, ja tas ir jūsu darbs, lai konsultētu cilvēkus dienu un dienu-out uz naudas vadību, tas ir tikai dabiski, ka jums izveidot filozofiju pieteikties uz savām finansēm. Mēs lūdzām dažus no valsts lielākajām finanšu konsultantu, lai vilktu atpakaļ vākus uz savām naudas ieradumiem-un mums ir daži ieteikumi, kā šīs ekspertu paradumus uz savu dzīvi.

Saglabājiet konsekventa līdzi savus izdevumus

Ēd dārzeņus, iegūt kādu izmantot, veikt budžeta tur ir iemesls, mēs dzirdam šo padomu atkal un atkal (un otrādi). Tāpat kā ēst tiesības un iegūt no dīvāna un pārvietojas, budžeta ir must-do, jo jūs nevarat noteikt, kur jums ir nepieciešams veikt izmaiņas savās izdevumu ieradumus, ja jūs nezināt, ko šie izdevumu paradumi. “Kad runa ir par budžeta, viena lieta, ko es sludinu konsekvenci, izvēloties metodi, kas strādā priekš jums, un uzlīmēšanu ar to,” saka davon Barrett, finanšu analītiķis Francis Finanšu.

 Viņa personīgā shēma ietver rūpīgu izsekošanu viņa izdevumu, kas gan ļauj viņam samazināt atpakaļ un redzēt tendences laika gaitā. Viņš izmanto bezmaksas tīmekļa vietni / lietotni Personas Capital kategorizēt savus izdevumus, tad eksportē tos uz Excel beigās katra mēneša, lai viņš varētu spēlēt aptuveni ar saskaitot posteņiem dažādās kategorijās. Barrett skaidro, ka viņš sāka redzēt lietas skaidrāk, kad viņš mainīja kā viņš ar nosaukumu izdevumus. Viņš sāka marķēšana pārtikas maksu par “dining out”, tad sapratu, “dining out / pusdienas” un “dining out / vakariņas” strādāja daudz labāk par viņu.

Viņš zināja, ka pusdienas būs salīdzinoši noteikt izdevumi par viņu, jo viņš nav brūna soma, bet skatoties uz vakariņām, viņš redzēja gatavošanas vairāk varētu samazināt izmaksas, dažos gadījumos. “Ja tas bija Chipotle vai Shake Shack, tas bija man ir slinks,” viņš saka.

Kā to izdarīt:  Dažādas budžetēšanas metodes strādā dažādiem ļaudīm, ir lietotnes, piemēram, naudas kaltuve, skaidrību Money un iepriekšminētā personas Capital (viss ir bez maksas), kā arī tādi pakalpojumi kā MoneyMinder (9 $ mēnesī vai 97 $ gadā), un jums ir nepieciešams budžets ( $ 50 gadā pēc 34 dienu bezmaksas izmēģinājuma). Neatkarīgi no jūsu izvēles, atzīmēt savu kalendāru vismaz vienu dienu mēnesī, piemēram, otrā sestdiena, un veltīt kādu laiku, ka dienu skatoties pār jūsu izmaksas un plānot nākamo mēnesi. Ja esat aizņemts, zinu, ka pēc tam, kad jūs saņemsiet pakārt par lietām, 15 minūtes, iespējams, būs pietiekami, lai apskatīt savus izdevumus par mēnesi, saka Barrett.

Keep Enough (bet ne pārāk daudz), Jūsu krājkontā

Kaut kam uzkrājumu spilvenu, ir ļoti svarīgi, kam ir pārāk daudz viens var kaitēt jums ilgtermiņā. NerdWallet Pētījumā konstatēts 63 procenti no Millennials teica, ka viņi tur vismaz dažas savas pensijas uzkrājumu krājkontā. Problēmas būtība: Regulāra krājkonta procentu likmes svārstīsies ap 0,01 procentiem, un augstas procentu konti raža aptuveni 1 procentiem. Abi ir ievērojami zemāki nekā inflācija, kas nozīmē, ka jūs zaudēt naudu ilgtermiņā. Tātad, kā konsultanti līdzsvaru starp pietiekami turēt uz rokas, lai justos droši, bet ne tik daudz, ka tas ir vilkt uz savu nākotni?

“Kad es pirmo reizi sāku [finanšu plānošanā], man bija pilnīgi neko saglabāts,” saka Barrett. “Man nebija tāda pati rokturi par manu personīgo finansēm … Es nesapratu noteikumus īkšķi.” Bet, kad viņš radīja savu pirmo finanšu plānu klientam, viņš zināja, ka viņš nevarēja ieteikt kaut viņš nedarīja pats. Skatoties uz viņa ikmēneša izdevumiem un, ņemot vērā viņa karjeras stabilitāti, Barrett secināja, ka trīs mēneši ir pietiekami, lai viņa paša ārkārtas fonds, gan veidojot to nebija acumirklī.

Viņš darīja to nedaudz vairāk kā divus gadus, liekot dažus simtus dolāru malā katru mēnesi. “Es prioritāte šo pār manu apliekamo ieguldīt,” viņš teica. “Bet es joprojām atliekot daļu no manas algas manu 401 (k) iemaksas.”

Kā to izdarīt: Ja Neizdodas saglabāt lietotnes var palīdzēt. Ciparu (kas maksā $ 2,99 mēnesī) analizē savu tēriņu paradumus, tad klusi zeķes naudu prom jums kamēr jums ir mazliet spilvenu. Qapital ļauj iestatīt konkrētus ietaupījumu mērķus ārkārtas (cita starpā), tad saites uz saviem kontiem tā, ka tad, kad jūs, teiksim, pavadīt $ 5 par kafiju, jūs pārvietot summu jums izvēlēties uzkrājumu vienlaicīgi. Varat arī iestatīt automātisko ietaupījumu izraisa, kad jūs saņemsiet samaksāts, īpašās nedēļas dienas vai daudzām citām lietām.

Kā Barrett darīja, jūs vēlaties papildināt kontu ar atbilstošu dolārus-kā 401 (k) -simultaneously un automātiski, tāpēc, ka jums nav garām uz šo bezmaksas naudu.

Invest Unemotionally: Ceru, ka par labāko, Sagatavot sliktākajām

“Izdarot šo trīs plus gadu desmitus, es varu jums pateikt kļūdas … ir, kad emocijas iekļūt ceļu, un cilvēki virzīties prom no uzturas ieguldījuši [tirgū],” saka Džefs Erdmann, rīkotājdirektors Merrill Lynch. Viņš piebilst, ka viņš piešķir vienu trešdaļu no viņa ģimenes akciju tirgus dolāru pasīvo ieguldījumu un indeksu fondos. “Es neredzu, ka, mainot pārredzamā nākotnē,” viņš saka.

Viņš un viņa ģimene arī tiekties uz vienu vai diviem gadiem vērtu izdevumu pieprasījuma ārkārtas fondu, lai nodrošinātu, ka gadījumā, ja būtiski portfeļa kritumu, viņi varētu izmantot šo saglabāto naudu, lai atbalstītu savu dzīvesveidu, nevis izpārdodot aktīvus.

Kā to izdarīt:   Vairāk informācijas par to, kas ir iespējams doties savu ceļu, var palīdzēt jums palikt racionāla. “Ja mēs ejam uz procesa izpratni un zinot svārstīgums būs tur, tad mums ir daudz labāk, lai neļaut mūsu emocijas pārņemt,” saka Erdmann. Veikt laiks, lai domāt par laika posmiem, kas saistīti ar jūsu investīcijām. Pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz likvīdu aktīvu, lai jums nav pārdot uz leju tirgū, lai finansētu īstermiņa mērķus, piemēram, nākamā gada koledžas studiju maksājumu.

Attiecībā uz aktīviem, jūs neplānojat izmantot piecus gadus vai ilgāk, līdzsvarot reizi vai divas reizes gadā. Un ierobežotu skaitu reižu pārbaudīt uz jūsu portfolio, it īpaši, ja mazliet sliktas ziņas ir tendence stimulēt tevi pieņemšanas izsitumi lēmumu.

Stay On-trasi ar automātiskajām manevru

Pat plusi automatizēt savu taupīšanu un ieguldījumiem, lai saglabātu tos uz mērķi. Laila Pence, prezidents pensu Wealth Management Newport Beach, Kalifornija saka viņa veica divus izšķirošus soļus, kad viņa bija jaunāka: Viņa automatizēta viņas pensijas uzkrājumus (izmantojot darba vietas plānu viņa piedāvāto), un izveidot automātisku ieguldījumu 10 procentiem viņas veikt mājas uz citu kontu īstermiņa mērķiem. Tas palīdzēja viņai saglabāt savu tēriņus pārbaudi. Kāpēc? Jo tad, kad nauda tika pārvietots, viņa to neredzēja.

Un tas palīdzēja viņai turēt viņas rokas off. “Pat tagad, es joprojām darīt manu īpašumu,” viņa saka.

Barrett piekrīt, norādot, ka, ja jūs redzat savu paycheck vēlāk, tiek veikti šie ieguldījumi ārā, “Tu pielāgos savus ieradumus,” viņš saka.

Kā to izdarīt:  Jums vajadzētu censties likt prom 15 procentus no savu naudu jūsu ilgtermiņa mērķus un vēl 5 procentiem īstermiņā. Ja jūs esat uzņemts pensiju plāna darbā, pārbaudīt un redzēt, cik tuvu jūsu ieguldījums (plus atbilst dolāru), kļūst jums šos zīmēm. Ja tā nav, darīt to pašu ar Roth IRA, tradicionālā IRA, SEP vai citu plānu, ko esat iestatījis pats. (Vai nav viena? Atklāšana viens ir tikai jautājums aizpildot veidlapu vai divas, tad finansējot to ar automātisko pārsūtīšanu no pārbaudes.) Attiecībā uz 5 procentiem?

Tas ir nauda, ​​jūs vēlaties, lai pārvietotos no pārbaudes un uzkrājumu, tāpēc tas būs tur, kad jums to vajag.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.