Finanční poradci Řekněte nám, co dělají s jejich vlastními penězi

Home » Finance » Finanční poradci Řekněte nám, co dělají s jejich vlastními penězi

Finanční poradci Řekněte nám, co dělají s jejich vlastními penězi

„Co mám dělat s mými penězi?“ To je otázka, kterou některý z více než 311.000 finančních poradců v USA by se šťastně zodpovědět pro klienta. Ale když přijde na to, co tito odborníci dělat s vlastními financemi? To není něco, co se dozví o zas až tak moc.

Přesto, pokud je to vaše práce radit lidem jednodenní co den-out na řízení peněz, je to jen přirozené, že budete rozvíjet filozofii aplikovat do svých vlastních financí. Zeptali jsme se některých z nejlepších finančních poradců země vytáhnout přikrývku na své vlastní peníze zvyky a my nějaké návrhy pro uplatňování těchto expertních návyky do svého vlastního života.

Udržovat konzistentní přehled o tom, kolik utratíte

Jíst zeleninu, získat nějaké cvičení, aby rozpočet, tam je důvod, proč bychom slyšet tuto radu znovu a znovu (a více). Stejně jako jíst právo a dostat z pohovky a stěhování, rozpočtování je nesmíte nechat ujít, protože nelze určit, kde je třeba provést změny ve svém utrácení, pokud nevíte, co tyto výdajové návyky. „Pokud jde o sestavování rozpočtu, jedna věc, kterou jsem kázat je konzistence, vybírání metodu, která pracuje pro vás a držet s ním,“ říká Davon Barrett, finanční analytik Francis Financial.

 Jeho osobní režim zahrnuje pečlivé sledování své výdaje, které oba mu umožňuje snížit zpět a zjistit trendy v průběhu času. On používá volné webové stránky / aplikace Personal Capital kategorizovat své výdaje, pak je exportuje do Excelu na konci každého měsíce, aby mohl hrát si s sečtením položek v různých kategoriích. Barrett říká, že začal vidět věci jasněji, když se změnil způsob, jakým se označené výdaje. Začal poplatků označování potravin jako „jídelní ven,“ pak si uvědomil, „jíst venku / oběd“ a „jíst venku / večeři“ fungovalo mnohem lépe pro něj.

Věděl, že oběd bude relativně nastavit náklady na něj, protože on není hnědo-bag, ale při pohledu na večeři ven, viděl vaření více by mohlo snížit náklady v některých případech. „Kdyby to bylo Chipotle nebo Shake Shack, který byl jsem líný,“ říká.

Jak na to:  Různé metody rozpočtování pracovat pro různé lidi, existují aplikace jako mincovna, Clarity peněz a zmíněného osobního kapitálu (vše zdarma), plus služby jako MoneyMinder (9 dolarů za měsíc nebo 97 dolarů ročně) a budete potřebovat rozpočet ( $ 50 za rok po 34-denní zkušební verze zdarma). Podle toho, co si vyberete, označte svůj kalendář pro alespoň jeden den v měsíci, například, druhý v sobotu, a věnovat nějaký čas ten den se dívá nad svými náklady a plánuje na příští měsíc. Pokud jste zaneprázdněni, vím, že poté, co se dostanete na kloub věci, 15 minut bude pravděpodobně stačit, aby se podívali na vaše výdaje za měsíc, říká Barrett.

Udržovat dost (ale ne moc) v spořicího účtu

Zatímco má polštář úspor má zásadní význam, který má příliš mnoho jednoho může ublížit v dlouhodobém horizontu. NerdWallet studium našlo 63 procent Millenials uvedlo, že udržet alespoň některé z jejich důchodového spoření na spořicí účet. Problematika: účet Pravidelné spoření úrokové sazby pohybovat kolem 0,01 procenta, a vysoce úročené účty získá asi 1 procento. Oba jsou podstatně nižší než inflace, což znamená, že jste přijít o peníze v dlouhodobém horizontu. Tak jak se poradci nalézt rovnováhu mezi zachováním dost po ruce, aby se cítit v bezpečí, ale ne tolik, že je to táhnout k vaší budoucnosti?

„Když jsem poprvé začal [ve finančním plánování], měl jsem absolutně nic zachránit,“ říká Barrett. „Neměl jsem stejnou kliku na mých osobních financí … Nechápala jsem pravidla palce.“ Ale když vytvořil svou první finanční plán pro klienta, věděl, že by nedoporučil něco, co neudělal sám. Při pohledu na své měsíční výdaje a vzhledem k jeho kariéry stabilitu, Barrett k závěru, že za tři měsíce bylo dost pro jeho vlastní nouzový fond, přestože jejím budování nebyla okamžitá.

Udělal to v něco málo přes dva roky tím, že několik set dolarů stranou každý měsíc. „I přednost této nad mou zdanitelného investování,“ řekl. „Ale já se pořád odkládá část svého platu pro mé 401 (k) příspěvky.“

Jak na to: Pokud máte potíže s uložením, může aplikace pomoci. Místné (což stojí $ 2,99 za měsíc) provádí analýzu výdajové vzorce, pak tiše ponožky peníze pryč, dokud budete mít trochu polštář. Qapital umožňuje nastavit konkrétní cíle úspory pro případ nouze (mimo jiné), pak odkazy na své účty tak, že když, řekněme, strávit $ 5 o kávu, můžete přesunout částku, kterou si vybrat do úspor současně. Můžete také nastavit automatické úspory spouští, když dostanete zaplaceno, konkrétní dny v týdnu a mnoho dalších věcí.

Jako Barrett udělal, budete chtít financovat účet s odpovídající dolarů podobný 401 (k) -simultaneously a automaticky, takže si nenechte si ujít na tomto volných peněz.

Invest nevzrušeně: Naděje pro nejlepší, Připravte se na nejhorší

„Když to udělal tři plus desítky let, mohu vám říci chyby … jsou-li emoce stojí v cestě, a lidé se stěhují pryč od zůstat investoval [na trhu],“ říká Jeff Erdmann, generální ředitel společnosti Merrill Lynch. Dodává, že přidělí jednu třetinu akciového trhu dolary své rodiny v pasivních investic a indexových fondů. „Nevidím, že měnící se v dohledné budoucnosti,“ říká.

On a jeho rodina také usilovat o jeden nebo dva roky hodnotě nákladů v nouzovém fondu, aby zajistily, že v případě výrazného poklesu portfolia, mohli použít tuto uloženou hotovost na podporu životního stylu namísto prodejem aktiv.

Jak na to:   Více informací o tom, co je pravděpodobné, že zamíří svou cestu vám pomůže zůstat racionální. „Když jdeme do procesu pochopení a vědět, volatilita bude tam, pak jsme v mnohem lepší místo nenechat naše emoce převzít,“ říká Erdmann. Udělejte si čas přemýšlet o časových rámců sdružených se svými investicemi. Ujistěte se, že máte dostatek likvidních aktiv, takže nemusíte prodávat na trhu až do financovat krátkodobé cíle, jako je příští rok platby školné.

Co se týče majetku nejste v plánu používat po dobu pěti let nebo déle, vyvážit jednou nebo dvakrát za rok. A omezit počet, kolikrát jste check in na svém portfoliu, a to zejména v případě, že trochu špatné zprávy má tendenci vás vybídnout k dělat ukvapené rozhodnutí.

Zůstat na trati s automatizovanými manévry

Dokonce i profesionálové automatizovat jejich úspory a investice s cílem udržet je na cíl. Laila Pence, prezident Pence Wealth Management v Newport Beach, Kalifornie říká, že udělal dva zásadní kroky, když byla mladší: Ona automatizovaný své úspory na penzi (s využitím plánu pracoviště byla nabídnuta), a nastavit automatické příspěvek ve výši 10 procent její převzetí doma na jiný účet u krátkodobých cílů. To jí pomohla udržet své výdaje na uzdě. Proč? Vzhledem k tomu, když peníze byly přesunuty, že to neviděl.

A že jí pomohl udržet ruce pryč. „I teď, pořád to pro mého majetku,“ říká.

Barrett souhlasí s tím, že když vidíte svou výplatní pásku po ty příspěvky jsou vyjmuty, „Budete upravovat své návyky,“ říká.

Jak na to:  Ty by se měly snažit, aby odložili 15 procent peněz pro vaše dlouhodobé cíle a dalších 5 procent na krátkodobém horizontu. Pokud jste se zapsal do penzijního plánu v práci, zkontrolovat a zjistit, jak blízko vaše příspěvky (plus odpovídající dolarů) se vám daří těmto ochranným známkám. Pokud tomu tak není, udělat to samé s Roth IRA tradiční IRA, SEP nebo jiného plánu, kterou jste nastavili pro sebe. (Nemáte jedna? Otevření z nich je jen otázkou vyplnění formuláře nebo dva, pak financuje ji automatických převodů z kontroly.) Pokud jde o 5 procent?

To je peněz budete chtít odstěhovat z kontroly a na úspory, tak to tam bude, když ji budete potřebovat.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.