Finanses pamatprincipi veiksmei

Home » Finance » Finanses pamatprincipi veiksmei

Vēlaties, lai izveidotu stabilu finansiālu pamatu? Šie principi palīdzēs

Finanses pamatprincipi

Daudzi cilvēki man jautā, ko es domāju, ka nākotnē varētu būt. “Kas ir tirgus gatavojas darīt nākamgad?” Viņi saka, vai “Kāda veida karstā akciju tip jums ir?”

Bet tie ir nepareizi jautājumus uzdot.

stabilu finansiālo nākotni uzturēšana nenāk no šādiem daži crazy kūleris akciju galu. Tā nāk no pēc kopumu pamatprincipiem, kas nosaka to, kā jums pārvaldīt savu naudu ilgtermiņā.

Šeit ir dažas lietas, kas jums būtu jāzina, lai radītu lielāku finanšu panākumus savā dzīvē.

Tērēt mazāk, nekā jūs nopelnīt

Es zinu, tas izklausās skaidrs, bet patiesībā tas ir grūtāk, nekā vairums cilvēku domā.

Tērē mazāk, nekā jūs nopelnīt nav rezultāts iepirkšanās izpārdošanām. Tas ir rezultāts, izvairoties no nevajadzīgiem iepirkšanās pirmajā vietā.

Tur ir daudz reklāmas, kas ir paredzēti, lai padarītu mūs domāt, ka mēs ietaupīt naudu, iepērkoties ar atlaidi. Tomēr viss, ko mēs darām, ir tērēt naudu, lai mēs citādi nebūtu pavadīts.

Turklāt, tērē mazāk, nekā jūs nopelnīt var nākt no koncentrējoties uz atslēgas vārda beigās, šajā teikumā: nopelnīt.

Ja jums koncentrēties uz pelnīt vairāk, vienlaikus saglabājot savu pašreizējo izdevumus, tajā pašā līmenī, jūs palielināt plaisu starp jūsu izdevumiem un jūsu ienākumiem. Jo vairāk, ka plaisa aug, jo labāk pozīciju jums būs.

Saglabāt dažas budžetu tips

Jums nav obligāti uzturēt detalizētu rindas elementa budžetu, detalizēta naudas summu, kas iztērēta kaķa kājām un tualetes papīru.

Jūs varat saglabāt lielā attēla budžetu, kas vērsta uz lielās kategorijās vietā. Piemēram, jūs varētu saglabāt budžetu, kas parāda summu, jūs pavadīt visu mājokļa izmaksas. Tas varētu ietvert īri vai hipotēku, komunālie, mēbeles, mājas uzturēšanu, un kaut kas cits, kas varētu tikt klasificēta kā mājokli saistītām.

Jums varētu būt otra kategorija, kas kopumā attiecas uz kaut ko, kas ietver transportēšanu. Tas varētu ietvert jūsu auto maksājumi, benzīnu, auto remonts, metro caurlaides, un vairāk.

Tad jūs varētu izveidot kategoriju ietaupīt, vienu parādu izmaksa, un vienu viss pārējais. Jā, tas ir ļoti plašs budžets, bet tas vismaz ļauj jums redzēt augstā līmenī, kur jūsu nauda iet.

Plašākā un vienkāršākais budžets ir kaut kas, es atsaucos uz kā anti-budžetā. Jēdziens aiz tā ir neticami viegli.

Jūs izrēķināt, cik daudz naudas jūs vēlaties, lai saglabātu katru mēnesi, velciet šo summu no augšas, un pēc tam dzīvo uz atpūtu. Kamēr jūs atbilst jūsu ietaupījuma mērķi, tas nav svarīgi, cik daudz naudas jūs tērējat par dvieļiem, salīdzinot ar zobu pastu.

Viss, kas ir svarīgi, ka jūs galu galā atbilst jūsu mērķa summu ietaupījumus. Starp citu, kad es atsaucos uz ietaupījumiem, es runāju par jebkuru darbību, kas palielina savu neto vērtību. Piemēri ir agresīvi atmaksājot parādu, veicinot jūsu pensijas kontiem, vai uzkrājot gramatisko uzkrājumus bankā.

Esi uzmanīgs maksām

Ja esat nolēmis būt vienkāršs tikai vienā jomā, savu dzīvi, pārliecinieties, ka jūs esat taupīgs par savu investīciju maksu.

Daudzi fondi maksas iegādes izmaksas vai izpirkšanas izmaksām, kas nozīmē, ka jums būs jāmaksā nauda, ​​vai nu iet uz vai kas nāk no šī fonda.

Bez tam, daudzi fondi paliekošu izdevumu koeficientus, kas gada maksa, kas nāk no jūsu investīcijām. Maksa jūtas neredzams, jo jums nav rakstīt čeku par tiem vai redzēt tos jūsu paziņojumiem. Viņi mierīgi atskaitīta no jūsu peļņu, bet tas nepadara to par mazāk reāla.

Esiet taupīgs par savu investīciju izvēlēm. Gan Vanguard un Charles Schwab piedāvāt zemas maksas indeksu fondus, kas reģistrē plašu tirgu.

Pievērsiet uzmanību saviem trim lielākajiem izmaksu kategorijās

Tie ir mājokļi, transports, un pārtiku. Tur ir diezgan liela iespēja, ka jūs neesat gatavojas tērēt naudu par kaut ko vairāk par kopējo summu, kas jums tērēt par šīm trim kategorijām.

Ja jūs varat samazināt savu mājokļu, tranzīta un pārtikas izmaksas, jums būs masveida soļus, lai uzlabotu savu finansiālo labklājību.

Ietaupīt Automātiski

Automātiski iegūt naudu no katras algas uz pensijas kontu, krājkontu, un papildu parādu izmaksa.

Jo vairāk, ka jūs varat automatizēt šos ietaupījumus, nevis darīt to manuāli, jo lielāka iespēja jums ir pieturēties pie sava plāna.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.