Geriausi būdai Make Money Blogging pradedantiesiems

Home » Online Business » Geriausi būdai Make Money Blogging pradedantiesiems

Geriausi būdai Make Money Blogging pradedantiesiems

Ar jūs tikrai uždirbti pinigus dienoraščių sukant savo asmeninę aistros, žinias ar patirtį į realių pajamų internete?

Beveik dešimtmetį po Wall Street krizės, žmonės vis dar rasti tai sunku susigrąžinti praeities nuostolius ir sudurti galą su galu. Mažiau ir mažiau iš mūsų gali tikėtis stabilaus, visą darbą, ir tiems, kurie taip pasisekė, atlyginimas ir išmokos (jei tokių yra) yra vos pakanka patenkinti mūsų pagrindinius poreikius.

Antra darbo, kas? Amerikoje, dviejų pajamas gaunančios šeimos yra norma, bet manau, kad sumaištį tai nuolaužos savo kasdieniame gyvenime. Jūs taip išnaudotos iki to laiko, jūs gaunate namo iš darbo, jūs vos turėti pakankamai laiko ir energijos, kad padaryti vakarienę ir padėti vaikams iš savo namų. Net, kad tampa sunku, jei dirbate daugiau nei vienoje vietoje, nesvarbu, ar vakarais arba savaitgaliais.

Realybė yra tai, judame į laisvas ir žeberklas ekonomikoje, kur daugiau ir daugiau žmonių yra uždirbti pinigus savo sąlygas per šoninę stumdymasis. Ir iš populiariausių pusė hustles yra sukurti buvimas internete ir uždirbti pinigus Blogging.

Tai nenuostabu, kad vis daugiau ir daugiau žmonių ieško informacijos apie tai, kaip pradėti verslą internete generuoti papildomas pajamas (ar net visą laiką pajamų) internete.

Internetas tapo dienoraščių lavinimo, iki taško, kur ten gali būti daugiau nei pusę milijardo dienoraščių internete, kaip jūs skaitote šį straipsnį.

Nors pajamos karta yra ne vienintelė priežastis (ar net geriausias priežastis) į dienoraštį, galimybės egzistuoja, kad žmonės galėtų sukurti papildomai pajamos su dienoraščiu.

Jei esate naujas dienoraščių arba neseniai pradėjau dienoraštį, sveikinimai! Tikiuosi Jūsų pagrindinė motyvacija yra suteikti vertingą turinį jūsų skaitytojams, nes tai, kaip jums sukurti ekspertų statusą savo nišą ilgalaikėje perspektyvoje.

Tačiau nėra nieko blogo su uždirbti šiek tiek papildomų pinigų per Blogging ir keletas paprastų metodų, gauti pokalbį.

Tai turėtų būti savaime suprantama, kad norint užsidirbti pinigų su dienoraštį tai geriausia pradėti pasirenkant pelningą nišą rinkoje; kažkas ten, kur yra įrodytas rinkoje, kad kerta su savo aistras, interesus ir kompetenciją.

Kai baigsite, kad, tai tik gauti svetainės lankomumą, pastato savo elektroninio pašto abonentų sąrašą, ir uždirbti pinigus internete reikalas. Paimkime kai kuriuos Greičiausias ir lengviausias ir pelningiausias būdų ca uždirbti pinigus internete su dienoraščio išvaizdą.

1. “Google Adsense”

“Google AdSense” gali būti greičiausias ir lengviausias būdas pradedantiesiems pradėti uždirbti pasyviųjų pajamų su tinklaraštį. Pagrindiniai idėjomis Adsense yra tai, kad galite rodyti “Google” reklamas į savo svetainę ir kai lankytojas paspaudžia ant tų skelbimų galite gauti skelbimo išlaidų procentą. Jūs tikrai mačiau skelbimus kitų žmonių interneto svetainėse; Jūs galite turėti šie skelbimai rodomi jūsų dienoraštyje arba svetainėje, taip pat.

Adsense yra kontekstinė reklama tinklas, vietų partnerių (verslo) skelbimus jūsų svetainėje. Tai lengva nustatyti, viskas, ką turite padaryti, tai nukopijuokite ir įklijuokite tam tikrą kodą, kurį jums iš “Google” vietose norėtumėte kad skelbimai būtų rodomi jūsų svetainėje.

“Google” parodys skelbimus reklamuotojams, kurie yra rungtynės su turiniu jūsų svetainę, kad idealiu atveju jūsų svetainės lankytojai mato atitinkamus skelbimus.

Nesijaudinkite, kad jūsų dienoraštis nišą negalės atkreipti kokybės skelbimus į savo svetainę. “Google AdSense” yra viena iš didžiausių tinklų internete, todėl jūs turėtumėte gauti sveiką pakankamai sąrašą spausti svetainių pritraukti savo skaitytojų.

Ir “Google” yra pakankamai protingas, kad tik rodyti skelbimus savo svetainėje, kad yra susijusi su turiniu jūsų svetainę, todėl daugeliu atvejų tai gali pagerinti vartotojo patirtį į savo svetainę ir skelbimai gali būti naudinga.

Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų turinys yra aukščiausios kokybės!

Nors Adsense yra populiarus variantas, manau, kad filialo informacija rinkodara taip pat yra puikus būdas padaryti praktiškai pasyvios pajamos internetu.

2. Amazon Associates “

“Amazon Associates” yra seniai in-house Partnerių programa paleisti Sietlas įsikūrusio Amazon.com-the didžiausių mažmeninės prekybos internetu kompanija pasaulyje šiandien.

Ji siūlo Bloggers galimybę uždirbti komisinius reklama Amazon produktus į savo svetainę, su sąlyga, lankytojų paspaudimų iš savo dienoraščio į Amazon.com ir atlikti pirkimą.

Pagrindinė idėja su “Amazon Associates yra tai, kad jūs galite gauti stebėjimo nuorodą, kad yra unikalus jums, kad nuorodos į bet kokio produkto, parduoto Amazon.com. Jei kas nors paspaudžia ant jūsų dienoraščio nuorodą ir grįžta į “Amazon” ir perka prekę, įskaitomos su pardavimu.

Yra daug būdų, kaip galima skatinti Amazon produktus į savo svetainę. Galite įtraukti produktų katalogą (ištrauktas iš Amazon.com) savo dienoraštyje, jūs galite parašyti atsiliepimus produktų ir nuoroda į produktus, kuriuos rekomenduojame Amazon, ir jūs galite turėti Rekomenduojama ištekliai puslapį savo svetainėje; tik pavadinimas kelias.

Vienas įspėjimas apie Associates, kad ji tikriausiai tinka Bloggers, kurie rašo apie prekiavimo, mažmeninių produktų ir apsipirkti teisingą bitų. Logiškai mąstant, tai padės jūsų našumą jei lankytojai atvyksta į jūsų svetainę jau linkę pirkti.

Programa veikia gaunant Amazon nuorodas, banerius, ar valdiklius (pvz skaidres, “Mėgstami”, “Norų sąrašas widget ‘) ant savo puslapių.

Vienas papildoma nauda yra ta, kad jei kas nors paspaudžia ant nuorodos nuo savo svetainę į “Amazon” ir baigiasi perkant kelis daiktus (ne tik prekė esate skatinti), tada jums būtų gauti kreditą už visą pardavimo! Įsivaizduokite galite rekomenduoti knygą “Amazon”, jūsų lankytojas eina į Amazon nusipirkti knygą – ir nors jie ten jie galų gale perkant naują televizorių, Sony PlayStation, ir kai kurių kitų dalykų … jūs gaunate kreditą už visas pardavimų. Ne tik kad, bet kokių pardavimų, kurie yra pagaminti iš šių 15 dienų nuo tos klientui yra pervedami į Jums taip pat.

Kitas būdas užsidirbti pinigų su “Amazon” yra paskelbiant skaitmenines knygas apie Amazonės pakurti.

3. Partnerių marketingas skaitmeninių produktų

Kaip jau minėjau anksčiau, dėl iš mano mėgstamiausių būdų uždirbti pinigus internete yra skatinant skaitmeninių informacinių produktų kaip partneris.

Tiesiog kaip Amazon.com yra parduodami internete fizinės gerovės rinkoje; taip pat yra prekyviečių parduotos internete, taip pat skaitmeninių produktų.

Vienas iš populiariausių skaitmeninių produktų prekyviečių yra Clickbank.com . Jūs galite ieškoti Clickbank rinkoje produktų, susijusių su jūsų rinkos ir skatinti juos į savo svetainę, rašyti Atsiliepimų apie šią prekę, ir tt

Kaip ir su “Amazon”, jei kas nors paspaudžia ant nuorodos ir nueina ir nusiperka produktą esate skatinti, jūs gaunate komisinius nuo pardavimu procentais.

Vienas patrauklus bruožas skatinant skaitmeninių informacinių produktų yra tai, kad komisijos turi tendenciją būti didesnis nei fizinių produktų; svyruoja nuo 10% iki 50% ar net daugiau. Pavyzdžiui, jei kas nors parduoda skaitmeninį informacijos apie produktą $ 500 su 50% komisinių – galite uždirbti $ 250 per pardavimo. Tai yra daug didesnis nei komisijų apie fizinių produktų dėl didelės pelno maržos.

4. Sukurti e-knygos ir informacija Produktai

Nuolatinis dienoraščių yra idealus poligonas sukurti elektronines knygas , vis dar yra vienas iš populiariausių formų informacinių produktų yra parduodamos internete verslininkams šiandien.

Apsvarstykite savo dienoraščių kaip “laisvos” informacijos, kad jūs siūlote skaitytojams pademonstruoti savo žinias. Su laiku, jie tampa savo gerbėjų ir yra pasiruošęs išsamesnės medžiagos. Tai jūsų galimybė užsidirbti pinigų-pristatydama savo e-knygas parduodamas kartu su savo nemokamą dienoraštį.

Tiesiog įsitikinkite, kad e-knyga remiasi savo dienoraštį išvesties Do not tiesiog perfrazavimas, ką jie jau matė! Galų gale, šie žmonės dabar moka klientai ir nusiminti su senais informaciją. Vėliau, kaip jums tapti labiau įsteigta ir suarchyvuoti medžiaga tampa platesnė, apklausa savo skaitytojams pamatyti tai, ką temos jie nori būti įdomu sužinoti daugiau apie tai, ir galbūt kas temos e-knygų jie nori būti suinteresuoti įsigyti.

Vėlgi, jūs galite parduoti ebook už daug didesnę kainą nei reguliariai knygų ir gauti naudos iš daug didesnės pelno maržos.

5. Siūlau Vienas ant vieno instruktavimas

Tai yra vienas iš greičiausių ir paprasčiausių būdų, kaip galite paversti savo žinias į pinigus. Tai, kad jūs leidyba dienoraštį ir teikti informaciją į savo rinką daro jus savo nišą ekspertas. Daugeliu atvejų žmonės nori gauti asmeninį patarimą tiesiai iš jų rinkos ekspertas.

Jūs galite tiesiog supakuoti puslapį savo dienoraštyje siūlo vienas ant vieno instruktavimas atsakyti į visus klausimus, jie turi arba suteikti jiems patarimus gražuolis mokestį.

Atkreipkite dėmesį, kad aš vengti išleisti specialų dolerių figūrą nuo sumos, kurią gali padaryti iš dienoraščių. Jis ateis į savo darbo etika, savo įgūdžius, kaip rašytojas, savo gebėjimą generuoti tikslinį srautą ir paprastas senas geros kloties. Tai kaip beisbolo tiek: kiekvienas grojo kaip vaikas, tik maža, kad ji į koledžą kamuolį dar mažesnį skaičių tapti profesinės, bet tik pasėlių kremas daro jį prie didžiųjų.

Jūs turite nuspręsti, kur dienoraščių “didelių lygos” Norite baigti.

Realybė yra tai, kad vis daugiau ir daugiau žmonių iš viso pasaulio atvyksta internete, tuo sunkiau bus gauti dėmesio internete ir generuoti pajamas. Štai kodėl tai taip svarbu sutelkti dėmesį į pastato savo pašto adresų sąrašą, todėl jūs galite sekti su jūsų lankytojams, kurti santykius ir padidinti pardavimus.

Cela dit, yra daugybė sėkmės istorijų ten, o sėkmės formulė yra stebėtinai paprasta. Tai tiesiog iki jums gauti tai padaryti!

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.