Getting gatavs sākt pensionēšanās: darbības, kas jāveic, lai Take pirms pensijas

Home » Retirement » Getting gatavs sākt pensionēšanās: darbības, kas jāveic, lai Take pirms pensijas

Getting gatavs sākt pensionēšanās: darbības, kas jāveic, lai Take pirms pensijas

Ceļojums uz pensionēšanās sāk uzņemties lielāku sajūtu nozīmi pēdējā desmitgadē savu darba gadu laikā. Tas ir tāpēc, ka lēmumi, ko veicat pēdējo 10 gadu karjeras laikā, ir svarīgi, lai jūsu spēju faktiski baudīt pensijas, tomēr jūs varat izvēlēties, lai noteiktu, ka sezonas dzīves.

Daudz galvenajiem dzīves notikumiem mēdz rasties vēlu posmos karjeras laikā. Ja jums ir bērni, viņi, visticamāk, uzsākot savu karjeru, un atstājot ligzdu.

Jūsu pašu vecāki var tuvojas vēlākos posmos savas pensijas gadus. Tā rezultātā, jūs varat atrast sev kaut kur pa vidu visiem šiem dzīves izmaiņu jautājums, ko savu pensiju izskatās, kamēr jūs turpināt strādāt un saglabāt tik daudz, kā jūs, iespējams, var. Patiesībā, pēdējā desmitgadē savu karjeru varētu beidzot šķist, kad jums beidzot ir iespēja veikt uzkrājumus pensijai prioritāte. Bet ar pensionēšanās pie horizonta ir daži nozīmīgi pasākumi, kas jāveic (izņemot ietaupīt, cik vien iespējams), lai palīdzētu padarīt jūsu pārejas veiksmīga.

Kas ir jūsu versija Ideal “Pensiju” izskatās

Ko jūs ceram, lai uzsāktu visvairāk vecumdienās? Vai jūs pārtraucat strādāt pilnīgi vai jūs plānojat veikt nepilna laika darbu vai uzsākt biznesa darījumus? Nav viens izmērs der visiem šiem jautājumiem. Personalizējiet savu redzējumu par pensijas veidā, kas atbilst jūsu vērtības un dzīves mērķus, kā jūs rūpīgi apsvērt, ko jūsu ideāls pensionēšanās izskatās.

Run sākotnējā budžeta plānu Pensiju

Pārskatot savu budžetu vai personīgo izdevumu plāns ir kaut lielākā daļa no mums piekrīt mēs visi darīt, bet ir vieglāk pateikt, nekā izdarīt. Tā kā pensiju pieejas budžeta process aizņem pavisam jaunā līmenī nozīmes. Kad esat noteicis, kur jūsu nauda iet, jūs varat mēģināt, lai atbrīvotu dažas papildu naudu, lai saglabātu un ieguldīt pensijā.

Jūs varat arī doties uz priekšu un izveidot budžeta plānu Pensionēšanās, lai identificētu jomas izdevumu, piemēram, veselības aprūpes vai ceļojuma, kas var būt mainīgo visvairāk savu finanšu brīvību gados.

Noskaidrojiet, vai jūsu Retirement Savings pietiks

Vai esat saglabājis pietiekami pensionēšanās? Šis ir jautājums, kas būtu jāuzdod pēc iespējas ātrāk šajā plānošanas procesā. Tomēr, ja jums ir gala stiept līdz aiziešanai pensijā, un nav palaist pamata pensijas kalkulatoru jūs neesat viens. Izskatot visus jūsu potenciālo pensiju ienākumu avotu (401k, Iras, pensijas, sociālās apdrošināšanas, uc), kas palīdzēs sniegt atbildi uz šo svarīgo jautājumu. Tas arī palīdzēs jums noteikt, ja būs nepieciešamas izmaiņas, lai uzlabotu savu pensijas perspektīvu.

Izlemt, kur jūs vēlētos dzīvot vecumdienās

Kaut aktīvu sadalījums ir svarīgs faktors, lai palielinātu savus pensijas uzkrājumus, jūsu pensijas atrašanās vieta ir svarīgs faktors, kas nosaka jūsu vispārējo apmierinātību ar dzīvi. Padomājiet par to, kur jūs plānojat tērēt jūsu pensijas gadiem. Vai jūs samaziniet savu mājokļu situāciju vai pārvietošana? Cik tuvu jūs būtu ar draugiem un ģimeni? Ir dažādi svarīgu dzīves kvalitātes faktori, piemēram, izklaides, veselības aprūpes, nodokļu un dzīvošanas izmaksas, kas attiecas jūsu pensiju atrašanās lēmumu.

Novērtēt, cik daudz garantētus ienākumus Jūs saņemsiet no sociālā nodrošinājuma pensiju, vai ikgadējie maksājumi

Lēmuma pieņemšana kad pieprasīt svarīgas priekšrocības, piemēram, sociālā nodrošinājuma un pensiju (ja attiecināms) ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, jūsu plānotā sākuma datuma, ilgmūžība cerības, veselības un ienākumu vajadzībām.

Pārskatiet savu veselības apdrošināšanu opcijas

Iegūt pieejamu un uzticamu veselības apdrošināšanas segumu, aizejot pensijā, ir galvenā prioritāte drīz būs pensionāri. Nav pārsteidzoši, ar veselību saistītās izmaksas, var būt milzīga daļa no budžeta pensionēšanās laikā. Ja jums ir pensionāri medicīniskā apdrošināšana, iet uz priekšu un sākt pārskatīt savas iespējas un ar to saistītās izmaksas. Citas iespējas ietver ieskatu COBRA segumu vai apmeklējot  healthcare.gov  vietu, ja tiks pārtraukta pirms 65 gadu vecuma, kad Medicare atbilstības kicks in.

Ja jums ir augstu atskaitāms plānu ar HSA iespēju, pilnībā izmantot savas spējas, lai atceltu līdz $ 3350 individuālai segumu vai $ 6750 ģimenes segumu (plus $ 1,000 gan, ja 55 gadi vai vairāk), par pirmsnodokļu dolāru a veselības krājkontā palīdzēt nākotnes izmaksu segšanai.

Noteikt Ja ir jēga atmaksāties jūsu hipotekārā

Nenomaksā parādus pirms pensionēšanās ir lieliska stratēģija, lai samazinātu kopējo izdevumu vajadzībām. Likvidēt potenciāli problemātiska parādu, piemēram, augstas procentu kredītkaršu un personas aizdevumiem, ir ļoti ieteicams, bet pēdējo gadu laikā līdz aiziešanai pensijā. Tas ir arī gudrs, lai laikam izmaksa savu auto vai studējošo kredītu ar gadu, kuru vēlaties doties pensijā. Tomēr, nosakot, ja tas ir jēga, lai nomaksātu hipotēku, nav tik viegli, par lēmumu veikt pēdējo gadu laikā līdz pensijai.

Jā, tā ir taisnība, ka pensionēšanās pāreja parasti ir vieglāk veikt no finansiālā viedokļa, ja jums ir hipotekāro parādu bez. Tomēr ir dažas priekšrocības un trūkumi, kas jāņem vērā, kā jūs pārbaudīt savu pilno finanšu attēlu. Varbūt lielāks lieta apsvērt, ir, kā jūs plānojat izmantot savu mājas kapitālu pensionēšanās laikā. Racionalizāciju, pārvietošana, radot nomas ienākumi, un, izmantojot apgrieztās hipotēku ir visas potenciālās iespējas izskatīt.

Izlemt Ja jūsu pašreizējais Aktīvu sadale atbilst jūsu pašreizējais riska tolerance un laika posmu

Kā pensiju tuvojas jūsu spēju kuņģī ievērojamu svārstības investīciju tirgos, var mainīties. Tas ir iemesls, kāpēc tas ir svarīgi, lai pārbaudītu jūsu vispārējo pensionēšanās portfeli regulāri. Jums nav nepieciešams, lai automātiski sāktu darboties no akciju tirgū pēdējo gadu laikā līdz aiziešanai pensijā. Jūsu kopējās investīcijas laika horizonts ietver gadus līdz aiziešanai pensijā plus cik ilgi jūs paredzat dzīvo.

Apsveriet Atkārtoti definēšana pensionēšanās

Dažreiz tas aizņem mazliet radošumu, lai Pensionēšanās realitāti. Ja jūsu sākotnējā vīzija par ideālu pensijas neatbilst savu pašreizējo finanšu plānu, nepadodies! Jums var būt nepieciešams veikt dažas grūti izvēles pielāgot jūsu dzīvesveidam mērķus. Bet pensiju joprojām ir jūsu sasniegt.

Izvēlieties savu komandu Gudri

Daudziem drīz būs pensionāri, veidojot profesionāļu komanda, kas sniedz juridisko, nodokļu un finanšu vadība ir noderīgs veids, lai virzītos šo izaicinājumu lēmumus. Meklēt kvalificētus speciālistus, kas vienmēr ir pienākums nodot savas intereses pirmajā vietā, un ievērot uzticības standartu.

Tas nekad nav pārāk vēlu, lai pārskatītu savu pensiju plānus.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.