Great Veidi, kā atrast nomniekus Jūsu Rental

Home » Real Estate » Great Veidi, kā atrast nomniekus Jūsu Rental

Great Veidi, kā atrast nomniekus Jūsu Rental

Ja jūs vēlaties atrast īrniekus ātri jūsu noma, potenciālajiem īrniekiem ir nepieciešams, lai varētu atrast jums. Uzzināt piecas populāras metodes, lai aizpildītu vakances, kā arī četri mēģinājis un patiesu metodes.

5 Popular metodes atrašana Īrnieki

Tālāk ir pieci no populārākajiem veidiem, kā atrast nomniekus savu nomas īpašums. Šo metožu mērķis ir sasniegt visvairāk cilvēku iespējamo, lai atrastu īrnieku ātri.

1. Atrast īrniekiem noma Websites

Internets ir lielisks veids, kā sasniegt masu. Vietnes, piemēram, Craigslist un Trulia ļauj ievietot bezmaksas ierakstu savam nomai. Šie saraksti ir, tad redzami ikvienam ar interneta pieslēgumu, kas meklē dzīvokli jūsu reģionā. Potenciālais īrnieks ir iespēja sašaurināt meklēšanas kritērijus, pamatojoties uz īres cenu, vai vairākām guļamistabām un vannas istabas.

Ja Jums ir interese pieņemt valdības subsidētu mājokli, ieskaitot iedaļā-8, vietnes, piemēram, Socialserve.com var palīdzēt jums sasniegt šo tirgu. Ja jums ir jūsu pašu mājas lapā, jums ir arī pārliecināties, lai uzskaitītu īpašumu tur, un būt pārliecināti, lai norādītu jūsu vietnes URL citām reklāmām.

2. Izmantojiet Social Media atrast Īrnieki

Miljoniem cilvēku izmanto sociālo mediju vietās, piemēram, Facebook, Instagram un Twitter. Ja jums ir uzņēmums, jums vajadzētu izveidot Facebook lapu, Instagram kontu un Twitter kontu par to.

Ja ne, jūs varat izmantot savu personīgo kontu, lai ļautu cilvēkiem zināt, ka jums ir īpašumu noma. Jūs varat uzskaitīt savu īpašumu facebook.com s tirgū, pēc statusa atjauninājumu savā kontā, izlieciet fotoattēlu no nomas par Instagram vai izsūtīt čivināt saviem sekotājiem izmantojot Twitter.

3. Ļaujiet nekustamo Atrast Īrnieki Jums

Par saviem pakalpojumiem, brokeri parasti tiek iekasēta komisijas maksa par aptuveni vienu mēneša īres maksu, dažreiz vairāk.

Jūs varat intervēt divas vai vairākas Mākleriem, lai atrastu vienu, jums ir visērtāk sarakstā jūsu nomu ar.

Lai gan tas var būt visdārgākais veids, kā reklamēt savu īpašumu, tas var ietaupīt jums daudz problēmu un galvassāpes, kas nodarbojas ar potenciālajiem īrniekiem. Jūsu īpašums tiks uzskaitītas MLS.com (Multiple Listing Service), kas palielinās iedarbību.

4. Atrast Īrnieki, piedāvājot stimulus

Cilvēkiem patīk ideja iegūt darījumu vai atlaidi. Jūs varat piedāvāt bezmaksas TV vai atlaidi īri, ja īrnieks pārvietojas līdz noteiktam datumam. A $ 250 televīzija var šķist dārga, bet, ja jūs maksas $ 950 īres un TV saņem kāds, lai pārvietotos mēnesī agrāk, jūs faktiski ietaupīt sev 700 $, un kā papildus bonuss, televīzijas būs nodokļu write- off nomas īpašums.

5. ātri reaģēt potenciālajiem īrniekiem

Jums ir nepieciešams, lai reaģētu uz potenciālajiem īrniekiem nekavējoties. Ja jums nav zvaniet vai rakstiet īrnieku atpakaļ nekavējoties, vēl saimnieks vai nekustamo īpašumu būs.

Ja jūs nevēlaties, lai dotu savu personīgo tālruņa numuru, jūs varat izveidot bezmaksas Google Voice kontu, kas piešķirtu jums jaunu tālruņa numuru, var iestatīt, lai zvanītu uz jūsu esošo tālruņa līniju. Par nelielu ikmēneša maksu, jūs pat varat izveidot bezmaksas numuru, ieskaitot balss, jūsu īres, izmantojot tīmekļa vietnes, piemēram, Kall8.com.

Līdzīgas iespējas pastāv e-pastu.

4 mēģinājis un patiesu metodes, lai atrastu Īrnieku

Tālāk ir četri laika pārbaudītas metodes, lai atrastu īrniekus, lai aizpildītu savu vakanci. Šīs metodes mērķis nav sasniegt masu. Drīzāk mērķis šiem četriem pieejām ir sašaurināt par potenciālajiem īrniekiem, kas, visticamāk, interesē dzīvo konkrētajā teritorijā, kur atrodas jūsu nomas īpašums.

1. Atrast Īrnieki laikrakstā

Daži potenciālajiem īrniekiem vēl meklēt noma īpašības laikrakstā. Reklāma jūsu vakances uz nedēļas nogali, un jo īpaši svētdien, jo tas ir tad, kad laikraksti redzēt visvairāk satiksmi.

Nomas reklāmas avīzēs ir niecīga, tāpēc jums būs tikai dažas rindiņas, lai padarītu jūsu īpašuma izceļas. Izmantojiet saīsinājumi vārdiem, piemēram, guļamistaba (BR) un veļas mašīnu / žāvētāju (W / D), lai taupītu vietu.

 Ievietojot reklāmu avīzē maksās naudu, bet tas ir vēl viens veids, kā palielināt ekspozīciju jūsu īpašumu.

2. Reklāma Vietējie dēļi

Safasēti Flyers jūsu nomai kopienā, kur atrodas jūsu īpašums. Tas var ietvert ziņojumu dēļi pārtikas veikalos, baznīcas, veļas mazgātavas un autobusu pieturas.

Tā kā cilvēki būs iet ar flaijeri ātri, izmanto drosmīgu virsrakstu un lielu, krāsu fotogrāfijas, lai pievērstu interesi lidotāja. Uz apakšā flaijeri, ietver asaru ietekmētas arī cilvēkiem veikt. Šie asaru-off jāiekļauj īpašuma adresi, guļamistabu skaitu un savu kontaktinformāciju.

3. Atrast Īrnieki, izmantojot mutiski

Vai nav par zemu jaudu runāto vārdu. Ja jums ir pašreizējo īrniekiem, ļaujiet viņiem zināt, ka jums ir vakance. Tie var būt māsa, brālēns, vai brālis, kurš meklē jaunu vietu, kur dzīvot.

Arī pastāstīt jūsu brālis, māsa, frizieris, boss, un mehāniķis, kas jums ir īpašumu noma. Vienmēr ir flyers ar jums, lai jūs varētu nodot tos, ja nepieciešams. Jūs pat varat piedāvāt nodošanas maksa, lai dotu lielāku stimulu.

4. Vieta “noma” zīmi logā

Kamēr jūs nesasniegs masu ievietojot “noma” zīmi logā, nav kaitējuma to dara, vai nu. Kāda garāmgājēja var būt interesē vai var zināt kādu, kurš vēlas īrēt jomā. Pārliecinieties, vai tālruņa numuru var skaidri nolasīt no ielas līmeņa.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.