Great Ways üürnike leidmine Teie Rent

Home » Real Estate » Great Ways üürnike leidmine Teie Rent

Great Ways üürnike leidmine Teie Rent

Kui soovite leida üürnike kiiresti oma rent, tulevaste üürnike vaja, et oleks võimalik leida. Lugege viis populaarsemaid meetodeid ametikoha täitmiseks, samuti neli proovinud ja tõsi meetodid.

5 Populaarsed meetodid leidmine Üürnikud

Järgnevalt on viis populaarsemaid viise leida rentnikud oma rent vara. Eesmärk need meetodid on jõuda enamik inimesi võimalik leida üürnik kiiresti.

1. Leia üürnike Rent Veebilehed

Internet on suurepärane võimalus jõuda massid. Sites nagu Craigslistissa ja Trulia võimaldab teil saata tasuta avaldamist oma rent. Need nimekirjad on siis kõigile, kellel internetiühendus kes otsivad korteri teie piirkonnas. Tulevane üürnik on võimalik kitsendada veelgi otsingukriteeriumid põhineb rendihind või mitu magamistuba ja vannituba.

Kui olete huvitatud vastuvõtmisel valitsuse doteeritud elamispind, sealhulgas jagu-8, saitidel nagu Socialserve.com aitab teil saavutada sellel turul. Kui teil on oma veebilehel, peate veenduge, et loetleda vara seal ja kindlasti viidata oma veebilehel URL teisi reklaame.

2. Kasutage sotsiaalse meedia üürnike leidmine

Miljonid inimesed kasutavad sotsiaalse meedia saidid nagu Facebook, Instagram ja Twitter. Kui teil on firma, siis peaks looma Facebooki lehel, Instagram konto ja Twitteri konto ta.

Kui ei, siis saate kasutada oma isiklike kontode inimestele teada teil on vara rentida. Saate loetleda oma vara Facebook.com on turul postitada olekuvärskendusi konto, postitage foto rentimine Instagram või saata piiksuma oma järgijaid Twitteri kaudu.

3. Lase kinnisvaramaakler Leia üürnike Sa

Nende teenuste, maaklerid tavaliselt komisjonitasu umbes ühe kuu üür, mõnikord rohkem.

Te võiksite intervjuu kahe või enama Vahendamine leida üks olete kõige mugavam loetletakse oma rent.

Kuigi see võib olla kõige kallim viis reklaamida oma vara, see võib säästa palju vaeva ja peavalu tegelemiseks tulevaste üürnike. Oma vara ka loetletud MLS.com (Multiple Listing Service), mis suurendab kokkupuudet.

4. Leia Üürnike poolt stiimulite

Inimesed nagu idee saada palju või soodushinnaga. Võite pakkuda tasuta TV või diskonteeritud rent kui üürnik liigub teatud kuupäevaks. $ 250 teler võib tunduda kallis, kuid kui laete $ 950 üüri ja TV saab keegi liikuma kuu varem, olete tegelikult säästa ennast $ 700, ja nagu Lisaboonusena, televisiooni on maksu allahindlus välja rentimise vara.

5. kiiresti reageerida tulevaste üürnike

Sa pead reageerida tulevaste üürnike kohe. Kui te ei helistage või saatke üürnik kohe tagasi, teine ​​üürileandja või kinnisvaramaakler.

Kui te ei taha välja anda oma isiklik telefoninumber, saate luua tasuta Google Voice konto, mis annavad sulle uue telefoni number, mida saab panna helisema oma olemasolevaid telefoniliine. Väikese kuutasu, saate isegi luua tasuta number, sealhulgas kõneposti, oma üürid kasutades veebilehed nagu Kall8.com.

Sarnased võimalused olemas e-posti.

4 proovitud ja õige tuvastamise meetodeid Üürnikud

Järgnevalt on neli aega katsetatud meetodeid leida üürnike vabade töökohtade täitmiseks. Need meetodid ei üritama jõuda massid. Pigem eesmärk neist neljast lähenemiste kitsas potentsiaalsetele üürnike, kes on tõenäolisem, et olla huvitatud elavad teatud piirkonnas, kus teie rent vara asub.

1. Leia üürnike Ajaleht

Mõned potentsiaalsed rentnikud ikka otsida rendipinnad ajalehes. Reklaami vakantsus nädalavahetusel ja eelkõige pühapäeval, sest see on see, kui ajalehed näha kõige rohkem liiklust.

Rent reklaame ajalehtedes on tillukesed, nii et sa ainult paar rida teha oma vara välja paistma. Kasutage lühendeid sõnu nagu magamistuba (BR) ja pesumasin / kuivati ​​(W / D), et säästa ruumi.

 Emissioon reklaami ajalehes maksab raha, kuid see on üks võimalus suurendada kokkupuudet oma vara.

2. Reklaami Kohalik Veebifoorumid

Pista flaierid oma rentimine kogukonnas, kus oma vara asub. See võib hõlmata teadetetahvlite toidupoed, kirikud, selvepesulad ja bussipeatused.

Kuna inimesed mööda flaier kiiresti, kasutada julge pealkiri ja suured värvifotod juhtida huvi flaier. Alumisele flaier, sisaldavad pisar-off, et inimesed võtavad. Need pisar-off peaks sisaldama vara aadress, magamistubade arv ja oma kontaktandmed.

3. Leia Üürnikud suusõnaliselt

Ära alahinda võimsus lausutud sõna. Kui teil on praegune üürnike, andke neile teada teil on vabaks. Neil võib olla õde, nõbu või vend, kes otsib uusi koht elamiseks.

Samuti rääkige oma vend, õde, juuksur, boss, ja mehaanik, et teil on vara rentida. Alati on flaiereid te saaksite need välja, kui vaja. Võite isegi pakkuda üleandmistasu anda suurem stiimul.

4. Aseta ‘Üürile “Logi sisse Aken

Kuigi te ei jõua massid pannes “For Rent” märk aknas puudub kahju tehes seda. Passerby olla huvitatud või tead kedagi, kes tahab rentida valdkonnas. Veenduge telefoninumber saab selgelt lugeda tänava tasandil.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.