Great Yolları Kiralama İçin Kiracılar bul

Home » Real Estate » Great Yolları Kiralama İçin Kiracılar bul

Great Yolları Kiralama İçin Kiracılar bul

Eğer kiralama için hızla kiracı bulmak istiyorsanız, ileriye dönük kiracı bulmak mümkün olması gerekmektedir. bir boşluğu doldurmak, hem de dört denenmiş ve doğru yöntemleri için beş popüler yöntemlerini öğrenir.

Kiracılar Bulma için 5 Popüler Yöntemleri

Aşağıdaki kira özelliği için kiracı bulmak için en popüler yollardan beş bulunmaktadır. Bu yöntemlerin amacı, hızlı bir kiracı bulmak mümkün çoğu insan ulaşmaktır.

Araba Web Sitelerinde Kiracılar bul 1.

İnternet kitlelere ulaşmak için harika bir yoldur. Böyle Craigslist ve Trulia gibi siteler size kiralama için ücretsiz bir liste yayınlamak için izin verir. Bu listeleri Bölgenizde bir daire arıyor internet erişimi olan herkese görünür hale gelir. prospektif kiracı ayrıca kira bedelinin veya yatak odası ve banyo sayısına dayalı arama kriterlerini daraltmak edebiliyor.

Eğer Bölüm-8 olmak üzere hükümet sübvansiyonlu konut, kabul ilgileniyorsanız, bu tür Socialserve.com olarak siteleri bu pazara ulaşmasına yardımcı olabilir. Eğer kendi web sitesi varsa, orada da mülkiyet listelemek ve diğer reklamlarında web URL’sini referans emin olmak için emin olmalısınız.

2. Sosyal Medya Kiracılar bul

Milyonlarca insan Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal medya sitelerini kullanırlar. Bir şirket varsa, bir Facebook sayfası, Instagram hesabı ve bunun için bir Twitter hesabı oluşturmalısınız.

, Sen izin verecek şekilde kişisel hesaplar kullanabilirsiniz Değilse insanlar kiralık bir özellik olduğunu biliyorum. Üzerinde mülkünüzü listeleyebilirsiniz facebook.com en Instagram üzerinde kiralık bir fotoğrafını göndermek ya da Twitter üzerinden takipçilerine tweet göndermek, hesabınızda bir durum güncellemesi göndermek, pazar.

3. Bir Emlakçı Sizin için Kiracılar bul Let

Onların hizmetleri için, broker genellikle yaklaşık bir aylık kira bir komisyon, bazen daha fazla ücret.

Kiminle Kiralamanız listeleme en uygun olanını bulmak için iki veya daha fazla Emlakçılar görüşme isteyebilirsiniz.

Bu özellik tanıtmanın en pahalı yolu olabilir de bu şekilde olası alıcılara başa güçlük ve baş ağrısı bir çok kaydedebilirsiniz. Sizin Tesiste ayrıca gösterimleri artıracak MLS.com (Çoklu Listeleme Servisi), listelenir.

4. teşvik sağlayarak Kiracılar bul

Bir anlaşma veya bir indirim alma fikri gibi insanlar. Bir kiracı belirli bir tarihe kadar hareket eder eğer bir serbest TV veya indirimli kira sunabilir. A $ 250 televizyon pahalı görünebilir, ancak kira 950 $ şarj konum ve televizyon önceki bir ay içinde taşımak için birini alırsa, aslında kendine 700 $ tasarruf edilir ve bir avantaj olarak, televizyon vergi Defter Değerini olacak kiralık emlak için kapatır.

5. Aday Kiracılar Hızla yanıt

Hemen olası alıcılara yanıt vermek gerekir. Eğer derhal geri kiracı arayabilir veya e-posta yoksa, başka ev sahibi veya emlakçı olacak.

Eğer kişisel telefon numarasını vermek istemiyorsanız, size mevcut telefon hatları için halka ayarlanabilir yeni bir telefon numarası atar ücretsiz Google Voice hesabı ayarlayabilirsiniz. Küçük bir aylık ücret karşılığında, hatta böyle Kall8.com olarak web sitelerini kullanarak kiralama için, sesli mesaj içeren ücretsiz numara ayarlayabilirsiniz.

Benzer seçenekler E-posta için mevcuttur.

Bulma Kiracılar için 4 Güvenilir ve doğru yöntemleri

Aşağıdakiler boşalan kiracı bulmak için dört zaman içinde test yöntemleridir. Bu yöntemler kitlelere ulaşmayı amaçlarlar yoktur. Aksine, bu dört yaklaşımda da amaç kiralık emlak bulunduğu belirli bölgede yaşayan ilgilenme olasılığı daha yüksektir olası alıcılara üzerine yoğunlaşmaya olduğunu.

Gazetesinde Kiracılar bulun 1.

Bazı prospektif kiracı hala gazetesinde kiralık mülkler arayın. gazeteler en çok trafik görünce bu, çünkü Pazar günü özellikle hafta sonu senin boş Reklam ve.

yalnızca mülk fark edilmesini sağlayacak birkaç satır olacak, böylece gazetelerde Araba ilanları, minik. yer kazanmak için (D / W) yatak odası (BR) ve çamaşır yıkama / kurutma makinesi gibi kelimeleri kısaltmalar kullanın.

 gazetede bir reklam yerleştirmek maliyeti, ancak mülkünüz tanınırlığını artırmak başka bir yoludur olacak.

2. Yerel panolarında Reklam

mülkünüz bulunduğu toplulukta Kiralamanıza ilişkin el ilanları kadar koyun. Bu marketler, kilise, çamaşırhaneler ve otobüs duraklarında bülten panoları içerebilir.

insanlar çabuk ilanı geçen olacağından, el ilanı ilgi çekmek için cesur bir başlık ve geniş, renkli fotoğraflar kullanabilirsiniz. el ilanı alt tarafında, insanlar almak için gözyaşı-off içerir. Bunlar gözyaşı off mülkiyet adresi, yatak odası sayısını ve iletişim bilgileri içermelidir.

3. kulaktan kulağa Kiracılar bul

Söylenen bir kelimenin gücünü hafife almayın. Geçerli kiracı varsa, onları bir pozisyon bildirin. Onlar yaşamak için yeni bir yer arayan bir kardeş, kuzen ya kardeşim var olabilir.

Ayrıca, kiralık bir özelliğe sahip olduğu da kardeşin, kardeşi kuaför, patron ve makinist söyle. gerektiğinde bunları dağıtmak, böylece her zaman yanınızda el ilanları var. Hatta daha fazla teşvik vermek için bir tavsiye ücreti sunabilir.

Pencerede Sign ‘kiralık’ 4. Bir

Eğer pencerede bir “Kiralık” işareti koyarak kitlelere ulaşmak etmeyecek olsa da, ya da yapıyor bir sakınca yoktur. Yoldan geçen ilginizi çekebilir veya bölgede kira isteyen birini tanıyor olabilir. Emin bir telefon numarası açıkça sokak seviyesinden okunabilir olun.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.