Grow Your Blog auditoriją ir Make Money Blogging

Home » Online Business » Grow Your Blog auditoriją ir Make Money Blogging

 Grow Your Blog auditoriją ir Make Money Blogging

Žmonės, kurie patinka rašyti dabar gali konvertuoti, kad aistra į dolerius greitai, nes prie interneto. Tiksliau, žaidimas besikeičiančios inovacijos yra žinomas kaip dienoraščių.

Laimei, dienoraščių nereikalauja daug techninių Guślarstwo, jei tokių yra. Jei esate galinti išleisti žemyn įkvepiantis kopiją, pasirenkant tinkamą dienoraščių platforma, ir skinti teisingus rinkodaros taktika, jūs taip pat galite uždirbti pinigus.

Sužinoti, kaip tai padaryti? Pažvelkime penkiais būdais galite sukurti savo auditoriją ir užsidirbti pinigų dienoraščių.

1. Sukurkite savo tinklaraščio auditoriją

Naudokite savo mėgstamus ir efektyviausių rinkodaros strategijas suburti žmones į savo dienoraštį. Pastato auditorija yra ne trivialus siekimas, todėl nedvejodami kreipkitės į tinkamai išmokti interneto rinkodaros ir reklamos metodus, jei jūs tik pradedate.

Pradžia kažką paprasto, pavyzdžiui, naudojant nuorodas į savo dienoraštį nuo socialinės terpės platformų, pavyzdžiui, Facebook, Twitter, ir “LinkedIn”. Pereikite prie kitų variantų, pavyzdžiui, vaizdo rinkodaros ( “YouTube”), elektroninio pašto rinkodara, ir Search Engine Optimization metodus, kaip jūsų auditorija auga.

2. Leiskite lankytojams Pirkti ar dovanoti

Jeigu jums reikia parašyti apie konkrečias temas (pvz sodininkystė, šuo mokymo, golfo), kad lengvai nehigieniškų apsiperkant internete, apsvarstyti galimybę sukurti PayPal Merchant Account arba ekvivalentas. Tokiu būdu, motyvuoti skaitytojai gali parodyti nedelsiant dėkingi už jūsų patarimus ir jums užsidirbti pinigų iš originalių ar partnerių produktus (žiūrėti žemiau).

Kita vertus, jei esate atsargūs pardavimo ir rinkodaros pelno, kodėl gi ne palikti kavos puodelio atvaizdą rinkti aukas už jūsų puikų informacijos ir puikių įžvalgų? Jis nebus uždirbti tiek pinigų, kiek rinkodaros ar kontekstinių skelbimų, bet dovanas skaičius gali suteikti jums savo uždarbio potencialą idėją.

3. Padaryti pinigų su Partnerių marketingas

Partnerių marketingas yra sunku, kai jūs turite persekioti po naujų klientų vienu metu. Tačiau dienoraštį, galite strategiškai vieta puikius produktus priešais lojalių auditoriją, kurie gali žinoti, kaip ir jumis pasitiki.

Nesvarbu, ar pasirinksite elementus iš Clickbank ar individualių įmonių, užtikrinti, kad šie elementai yra aukštos kokybės ir suderinta su jūsų vertybėmis ir jūsų auditorijai. Patikrinkite taisykles uždirbti komisinius (pvz pirmą nuorodą, palyginti su praėjusiais link pirkimai, visiškai atskleisti reikalavimus, ir tt), siekiant užtikrinti, kad jūs tinkamai atlyginta pagal kiekvieną programą.

4. Make Money Blogging su Kontekstinė reklama

Kontekstiniai skelbimai jums būdą, kaip užsidirbti savo puikų turinį rodo skaitytojams atitinkamus skelbimus, kurie gali juos sudominti. Jei jie spustelėkite per, jums uždirbti nedidelį mokestį (Komisija) kaip kompensaciją už hostingo skelbimą. Maži mokesčiai, pridėti iki daugiau nei laiko …

Paslauga efektyviai atlieka visą darbą, kai jūs nustatyti parametrus: dydį skelbimų, dydį, vietą savo dienoraštyje ir tt Jūsų pasirinkimas raktažodžius nulems pasirodžiusiame skelbimų kokybę, taigi ir pinigų sumą, jums padaryti.

5. Originalus turinys yra karalius

Uždirbti pinigus iš dienoraščių yra didelis, ir daug žmonių sugeba uždirbti visą laiką pajamų iš jo. Visų pirma, nors, jūsų dienoraštis yra skirtas suteikti reikšmingos informacijos skaitytojams, todėl išlaikyti savo vientisumą, kaip jūsų pajamos didėja.

Tai reiškia, prilipti prie originalaus turinio, įskaitant atsiliepimus apie daiktų jūs faktiškai naudojami ir gali nuoširdžiai rekomenduoju produktą. Tie, kas pasakyta, naudoti visus kūrybinius ir etikos metodus, siekiant pritraukti dėmesį į savo geriausius pasiūlymus (pvz įterptųjų produktų nuorodų tekste ir / arba fotografuojant).

išvada

Uždirbti pinigus iš dienoraščių gali apimti skirtingų lygių finansinių kompensacijų, nuo savaitės kavos pakeitimo dieninių verslą internete. Nepriklausomai nuo jūsų pajamų tikslai, jie yra pasiekiami su trupučiu darbo, šiek tiek laimės, ir noro augti savo tikslinę skaitymo auditoriją išbandytus rinkodaros metodus.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.