Grow Your Blog auditoriju un Make Money emuāri

Home » Online Business » Grow Your Blog auditoriju un Make Money emuāri

 Grow Your Blog auditoriju un Make Money emuāri

Cilvēki, kuriem patīk rakstīt tagad var pārvērst šo aizraušanos dolāru ātri, pateicoties internetam. Precīzāk, spēle mainās inovācija ir pazīstams kā blogošana.

Par laimi, blogošana neprasa daudz tehnisko brīnumu, ja tādi ir. Ja jūs esat spējīgs nolikšanu iedvesmojošu kopiju, izvēloties tiesības blogošana platformu, un izvēloties pareizo mārketinga taktiku, jūs pārāk var dot naudu.

Ziņkārīgs par to, kā tas ir darīts? Apskatīsim piecos veidos, jūs varat veidot savu auditoriju un pelnīt naudu blogošana.

1. Build Your Blog auditoriju

Izmantojiet savu iecienītāko un efektīvākās mārketinga stratēģijas, lai cilvēki savā blogā. Ēka auditoriju nav triviāls veikšanu, tāpēc nevilcinieties, lai pareizi mācīties tiešsaistes mārketinga un reklāmas metodes, ja jūs tikko sākusies out.

Sākt ar kaut ko vienkāršu, piemēram, izmantojot saites uz jūsu emuāru no sociālo mediju platformām, piemēram, Facebook, Twitter un LinkedIn. Turpiniet ar citām iespējām, piemēram, video mārketings (YouTube), e-pasta mārketinga un meklētājprogrammu optimizācijas metodes, kā jūsu auditorija aug.

2. Ļaut Your Apmeklētāji pirkt vai ziedot

Ja jūs rakstīt par konkrētām tēmām (piemēram, dārzkopība, suņu apmācību, golfs), kas viegli aizdot sevi, iepērkoties tiešsaistē, apsveriet iespēju izveidot PayPal tirgotāja kontu vai ekvivalentu. Tādā veidā, motivētiem lasītāji var parādīt tūlītēju atzinību par jūsu padomu, un jūs nopelnīt naudu no oriģināliem vai filiāli produktiem (skatīt zemāk).

No otras puses, ja jūs esat piesardzīgs pārdošanas un mārketinga peļņu, kāpēc ne atstāt kafijas tasi attēlu, lai savāktu ziedojumus savu lielisko informāciju un spilgtu ieskatu? Tas nebūs nopelnīt tik daudz naudas, kā filiāli tirdzniecības vai konteksta reklāmas, bet ziedojumu skaits, var sniegt jums priekšstatu par jūsu ieņēmumu potenciālu.

3. Make Money ar Affiliate Marketing

Affiliate mārketings ir grūts, ja jums ir pakaļdzīšanās pēc jauniem klientiem pa vienam. Taču ar blogu, varat stratēģiski novietot lielu produktu priekšā lojālu auditoriju, kas, visticamāk, zina, piemēram, un uzticas jums.

Vienalga, vai izvēlaties preces no ClickBank vai atsevišķiem uzņēmumiem, ka šīs preces ir augstas kvalitātes un ir saskaņoti ar jūsu vērtībām un tiem savu auditoriju. Pārbaudiet noteikumus nopelnīt komisijas (piemēram, pirmo saiti salīdzinot ar pagājušā saite pirkumiem, pilnas informācijas sniegšanas prasības, uc), lai nodrošinātu, ka jūs pareizi apbalvoti ar katru programmu.

4. Make Money emuāri ar Kontekstuālā reklamēšana

Kontekstuālās reklāmas jums gūt peļņu no sava izcilu saturu, parādot lasītājiem atbilstošas reklāmas, kas var interesēt tos. Ja viņi noklikšķina, jums nopelnīt nelielu maksu (komisiju) kā kompensāciju par hostingu reklāmu. Mazie maksas, kas kopā veido laika gaitā …

Pakalpojums faktiski dara visu darbu, kad jūs iestatīt parametrus: reklāmu apjomu, lielumu, izvietojumu uz jūsu emuāru uc Jūsu izvēlei atslēgvārdu noteiks par parādās reklāmas kvalitāti, un līdz ar to naudas summu, jums ir veikt.

5. Sākotnējais saturs ir karalis

Making naudu no blogi ir liels, un to cilvēku skaits, ir iespēja nopelnīt pilna laika ienākumi no tā. Pirmām kārtām, lai gan, jūsu emuārs ir domāts sniedz nozīmīgu informāciju lasītājiem, lai saglabātu, jūsu ienākumi palielinās savu godīgumu.

Tas nozīmē uzlīmēšanu uz sākotnējo saturu, tostarp attiecībā uz produktu atsauksmes vienību esat faktiski izmantoto un no visas sirds var ieteikt. Tie tiek teica, izmantot visus radošos un ētikas metodes, lai piesaistītu uzmanību saviem labākajiem piedāvājumiem (piemēram iegulto produktu saitēm teksta un / vai attēlu).

secinājums

Making naudu no blogošana var ietvert dažādas finansiālās kompensācijas līmeņus, sākot no iknedēļas kafijas izmaiņām pilna laika tiešsaistes bizness. Neatkarīgi no jūsu ienākumu mērķi ir, tie ir sasniedzami ar mazliet darba, daži veiksmi, un vēlmi augt jūsu mērķa lasīšanas auditoriju ar pārbaudītām mārketinga metodes.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.