Grow Your Blog publiczność i zarabiać blogi

Home » Online Business » Grow Your Blog publiczność i zarabiać blogi

 Grow Your Blog publiczność i zarabiać blogi

Ludzie, którzy lubią pisać są teraz w stanie szybko przekonwertować pasję w dolarach, dzięki Internetowi. Dokładniej, innowacja gra zmieniających znany jest jako blogów.

Na szczęście, blogowanie nie wymaga dużo czarów techniczną, jeśli w ogóle. Jeśli jesteś w stanie odkładając inspirującą kopii, wybierając prawo blogosferę i zbieranie odpowiednich taktyk marketingowych, Ty też możesz zarabiać.

Ciekaw jak to się robi? Spójrzmy na pięć sposobów można zbudować swoją publiczność i zarabiania pieniędzy blogów.

1. Budowanie bloga Odbiorcy

Wykorzystaj swoje ulubione i najbardziej skutecznych strategii marketingowych w celu doprowadzić ludzi do swojego bloga. Budowanie publiczność nie jest trywialny pościg, więc nie wahaj się właściwie nauczyć technik marketingowych i reklamowych online, jeśli dopiero zaczynasz.

Zacząć od czegoś prostego, jak za pomocą linków na swoim blogu z platform społecznościowych takich jak Facebook, Twitter i LinkedIn. Przejść do innych opcji, takich jak marketing wideo (YouTube), e-mail marketingu, technik optymalizacji wyszukiwania i silnik w miarę rozwoju publiczność.

2. umożliwić odwiedzającym kupić lub Wpłać

Jeśli piszesz o konkretnych zagadnień (np ogrodnictwa, szkolenia psów, golf), które łatwo poddają się dokonywania zakupów on-line, należy rozważyć utworzenie konta handlowca PayPal lub równowartość. W ten sposób motywowane czytelnicy mogą pokazać natychmiastowe uznanie za poradę i zarobić gotówkę z pierwotnymi lub partnerskie produktów (patrz niżej).

Z drugiej strony, jeśli jesteś ostrożny sprzedaży i marketingu dla zysku, to dlaczego nie zostawić filiżanka kawy obraz do zbierania datków dla swojej doskonałej informacji i błyskotliwych spostrzeżeń? Nie będzie można zarobić jak najwięcej pieniędzy affiliate marketingu lub reklamy kontekstowe, ale liczba donacji może dać wyobrażenie o potencjalne zyski.

3. zarabiać pieniądze z Affiliate Marketing

Affiliate marketing jest trudne, gdy trzeba gonić nowych klientów jednym naraz. Jednak z bloga, można strategicznie umieścić świetne produkty przed lojalnych odbiorców, którzy mogą wiedzieć, jak i ci zaufać.

Czy można wybrać elementy z ClickBank lub poszczególnych spółek, upewnić się, że te elementy są wysokiej jakości i są zgodne ze swoimi wartościami i tych odbiorców. Sprawdź zasady zarabiać prowizje (np pierwszy link porównaniu zamówień ostatnim ogniwem, pełnych wymogów ujawniania informacji, etc.), aby upewnić się, że są odpowiednio nagradzani przez każdego programu.

4. Make Money Blogging z reklamy kontekstowej

Reklamy kontekstowe daje sposób na zarabianie swoją doskonałą zawartość pokazując czytelnikom odpowiednich reklam, które mogą ich zainteresować. Jeśli oni klikać, można zarobić niewielką opłatę (Komisja) jako rekompensatę za hosting reklamy. Niewielkie opłaty, które dodają się z czasem …

Usługa skutecznie wykonuje całą pracę raz ustawić parametry: ilość reklam, wielkość, rozmieszczenie na swoim blogu itp Twój wybór słów kluczowych zadecyduje jakość reklam wyświetlanych, a więc ilość pieniędzy można dokonać.

5. Original Content is King

Zarabianie pieniędzy z blogów jest wielki, a wiele osób jest w stanie zarobić na pełnym wymiarze czasu dochodu z niego. Przede wszystkim jednak, Twój blog jest wystawiona na dostarczanie istotnych informacji dla czytelników, więc utrzymać integralność Wraz ze wzrostem dochodów.

Oznacza to trzymać się pierwotnej treści, w tym produktów temat elementów, które zostały faktycznie używane i może całego serca polecam. Ci, mówi się, korzystać z wszystkich twórczych i etycznych technik aby przyciągnąć uwagę do swoich najlepszych ofert (np osadzonych linków produktów w obrębie tekstu i / lub obrazów).

Wniosek

Zarabianie pieniędzy z blogów mogą obejmować różne poziomy rekompensaty finansowej, począwszy od tygodniowej zmianie do kawy pełnym wymiarze czasu biznesu online. Bez względu na swoje cele dochodowe są one osiągalne przy odrobinie pracy, trochę szczęścia i chęci, aby rozwijać swoją docelowej czytania ze sprawdzonych technik marketingowych.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.