Hesabınızı kapatın Üç Nedenleri: Banka Up With Breaking

Home » Banking and Loans » Hesabınızı kapatın Üç Nedenleri: Banka Up With Breaking

Hesabınızı kapatın Üç Nedenleri: Banka Up With Breaking

Daha az-daha-yıldız hizmet yaşadıysanız, aylık hesap ücreti ödemek, ya da (kredili mevduat ücretleri gibi) banka hesabı ile diğer sorunlar vardı, sen bankalar anahtarlama olmayı düşündüğü. Eğer bankada sıkışıp edilmez ve mevcut diğer seçenekler her zaman vardır, unutmayın.

Eğer anahtar bankalara karar önce, sorunun nedenini belirlemeye gerek ve bankanızın arıza veya arıza olsaydı. Eğer banka ile yaşadıysanız sorunları düzgün paranızı yönetmek değil bir sonucu ise, o zaman sorunlar sadece başka bir bankaya sizi takip eder. Bu durumda, bu kötü mali alışkanlıklarını değiştirmek için size kalmış.

Aylık Servis Ücretleri

Bir aylık hizmet ücreti tahsil edilir ise, bankalar değişen düşünebilirsiniz. Ama geçiş yapmadan önce, bankanızı arayın ve hiçbir aylık hizmet ücreti ile size bir hesap sunacak bakın. Örneğin, aylık hizmet ücreti parasını sen kazandıracak bir alt minimum bakiye gereksinimi olan bir hesaba yüksek bir minimum bakiye gereksinimi ve anahtarlama ile bir hesap olabilir.

Gerçekten bu aylık ücret değerinde o ödeyen yapmak için yeterli özelliklerini kullanma durumunda serbest havale veya seyahat çeki gibi, mevcut bazı perks inkâr edebilir yeni bir banka hesabına geçiş yaparken, kendinize sorun.

Hesabınızda düzenli direkt depozito alırsanız banka hesap ücreti feragat eğer Ayrıca bakınız değerli olabilecektir. Bu durumda işverenin doğrudan mevduat sunmak istiyorsa, görmek isteyebilir.

Ayrıca bir ipotek veya araç kredisi düşük faiz oranları için hak kazanmak için bankaların geçiş yapmak istiyor olabilir. Bu önemli bir tasarruf sunabilir ve kesinlikle dikkate değer. 

Kredili Döngüsü kırın

Eğer iade edilen malların veya dolandırdığınız olmanın bir kısır döngü içine aldık varsa, taze başlatmak için bankaları değiştirmek isteyebilirsiniz. Ama ay sonra ay overspending eğer bu sorunu çözmez unutmayın. aylık bütçenize yapışmasını ederken para ile daha sorumlu olmak ve bunu harcamalarınızı takip etmek için bir alışkanlık haline getirmek gerekir. Yeni bir banka teklifler kredili mevduat koruma ve mevcut banka yapmazsa Ancak, geçiş yapmak yararlı olabilir.

Ay boyunca bütçesine harcamalarınızı ve sopa izleyebilir, böylece de mali yazılımında yatırım düşünebilirsiniz. Bu bankalar geçiş yapabilirsiniz önce mevcut banka hesabı siyah olması gerektiğini not etmek de önemlidir.

Kötü Müşteri Hizmetleri

nedeniyle kötü müşteri hizmetleri ile tecrübe bankalar geçiş yapmak istiyorlarsa, bu hamle yapmak için geçerli bir nedendir. Diğer nedenler orada yeterince yer yoksa, ya da hareket ediyor ve yeni evine yakın bir kolu olmadığını olabilir bankaları hareketli düşünebilirsiniz.

genellikle daha iyi müşteri hizmeti beri Ayrıca, daha küçük bir banka düşünebiliriz. Ayrıca, kredi birlikleri son derece müşteri dostu vardır. Online farklı hesapları ve ücretler karşılaştırabilirsiniz. Geçmişte müşteri hizmeti ile sorunları vardı Ancak, yeni banka sizin için iyi bir uyum olacak olmadığını belirlemek için en yakın bankalar ziyaret etmek isteyebilirsiniz. 

Yeni Bankası için Alışveriş

Yeni bir hesap açmak için karar verirseniz ihtiyaçlarınıza en uyacak bir banka için çevresinde alışveriş gerekir. Yeni bir banka için baktığımızda bunlarla ilişkili sunulan hesapları ve ücretleri hakkında düşünüyorum. banka ve ATM yerleri ve banka büyüklüğüne bak.

Ayrıca, müşteri hizmetleri, kredili mevduat koruması ve sizin için önemli olan herhangi bir özel Perks olarak sizin için önemli olan özellikler, düşün. online tüm bankacılık yapmayı tercih Örneğin, daha sonra bir tuğla ve harç banka sizin için önemli olmayabilir ve çevrimiçi bir banka düşünebilir. Veya, ücretsiz kahve, çek veya hiçbir aylık hizmet ücreti gibi Perks isteyebilir.

Nasıl Yeni Bir Bankasına geçiş için

Yeni bir bankaya anahtarına karar verdiyseniz, bir acele ve hemen eski hesabınızı kapatmak gerekmez unutmayın yoktur. Aslında, o eski hesaba tüm etkinliğini durdurmak için biraz zaman vermek ve emin tüm ödemeler temizlendiğini yapmak daha iyidir.

Eğer beklerken, yeni hesabınıza doğrudan mevduat ve otomatik para çekme transfer başlayabilir. Bu araçlar size kısa bir süre için birden bankalarda hesapları var, ancak daha kolay yeni hesabınıza ödemeler tüm transfer yapacaktır.

Eğer aylık transferleri, otomatik taslaklar ve doğrudan mevduat tümü üzerinde anahtarın mutlaka gerekecektir. Banka hesabınızı kapattığınızda, şahsen veya yazılı olarak bunu yapmak gerekir. Bu biraz zaman alabilir ve hesap aslında yakın senden önce biraz transfer ödemeler ve mevduat tüm olması iyi bir fikirdir.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.