Hlavní důvody koupit životní pojištění pro vaše děti

Home » Insurance » Hlavní důvody koupit životní pojištění pro vaše děti

Hlavní důvody koupit životní pojištění pro vaše děti

Většina rodičů, jestli by měli kupovat životní pojištění pro své děti. Odpůrců mračit na myšlence, protože původní účel životní pojištění bylo k pokrytí ztráty příjmu z pracovní dospělé. Nicméně, existuje mnoho důvodů, proč se vaše děti potřebují životní pojištění.

1. Vaše děti budou vždy pojištěného

Jedním z hlavních výhod, které politiku životního pojištění pro děti je to, že budou vždy pokryty bez ohledu na jejich budoucí zdraví. Ověřte u jakékoliv pojišťovny životní, že typ politika budete kupovat uvádí, že vaše dítě nebude nikdy odepřen životní pojištění bez ohledu na to, jaké lékařské problémy se potýká celý život. Si to v písemné formě.

Existuje celá řada faktorů, které mohou mít vliv na vaše děti v budoucnu pojistitelnost. Vysoký krevní tlak, cukrovka, obezita a rakovina jsou jen některé z mnoha zdravotních komplikací, které mohou zabránit vaše dítě před pojištěn po silnici. S politikou, která zaručuje, že bude vždy možné pojistit, že bude pokryta, když je 70, bez ohledu na jeho zdraví.

2. Zde získáte klid

Každý rodič chce přežít své děti. V případě, že nemyslitelné se stalo s vaším dítětem, měli byste mít jeden méně o starost během této těžké době se životní pojistky pro něj. Že politika by pokrýt náklady na pohřeb, který by mohl spustit do tisíců, pokud jste museli zaplatit za tyto náklady na vlastní pěst.

Životní pojištění pro děti může přinést klid, které potřebujete. Životní pojištění v hodnotě $ 10,000 na $ 15,000 by více než náklady na pohřeb kryt měl tragédie stávky.

3. politika může vytvořit peněžní hodnoty

Celá politika životní pojištění pro děti mohou získat peněžní hodnotu. V době, kdy vaše děti jsou 18, že hodnota peněz vybudoval sám do malého hnízda vejce. Vaše dítě může použít peníze na nákup automobilu nebo půjčit z politiky pomoci platit za vysokou školu.

Pokud se rozhodnete pro celou politiku životního pojištění pro vaše děti, zeptejte se, zda tam jsou sankce za počátečních výběrů do určitého věku. Budova peněžní hodnota by neměla být hlavním důvodem, proč si koupit politiku životního pojištění pro vaše děti, ale správná politika může zahrnovat finanční perk.

4. Malá pravidla jsou cenově

Vzhledem k tomu, budete kupovat životní pojištění pro dítě, nebudete potřebovat politiku milionů dolarů. Kdekoli od $ 5000 až $ 15,000, je dobrým výchozím bodem pro dětskou životní pojistky.

S takovým množstvím nízkých politických, náklady jsou poměrně levné. Obvykle můžete najít tyto zásady pro $ 5 až $ 15 a měsíc. Pro mnoho rodin je přijatelnou cenu odůvodňuje nákup. To je další důvod stay-at-home maminky by měly uvažovat o životní pojištění pro sebe taky.

5. Cena je uzamčen v

Nákup životní pojištění pro děti, teď se zamkne v tomto kurzu pro život politiky. Prémie se nikdy nezmění bez ohledu na to, jak dlouho vaše dítě má politiku. Za 20 let, jeho $ 15,000 politika, kterou jste zaplatili 10 $ měsíčně za stále stojí stejně. To dělá politiku životního pojištění pro vaše děti jsou schopné, aby se vešly do rozpočtu vaší rodiny a hned do svého rozpočtu v budoucnosti. Samozřejmě, měli byste také ověřit s pojišťovnou před nákupem a ujistěte se, že máte tuto informaci písemně.

Vždy zkoumat životní pojistku, aby ověřil, co chcete ze zásady platí i pro firmy, kde chcete pojistit své dítě. Politiky se velmi liší od společnosti ke společnosti, takže můžete požádat spoustu otázek, nejen teď, ale aby byla zaručena vaše dítě bude získat co nejvíce ze svého politiky i když má vlastní rodinu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.