Į viršų Priežastys nusipirkti Gyvybės draudimas savo vaikams

Home » Insurance » Į viršų Priežastys nusipirkti Gyvybės draudimas savo vaikams

Į viršų Priežastys nusipirkti Gyvybės draudimas savo vaikams

Dauguma tėvų įdomu, jei jie turi pirkti gyvybės draudimo savo vaikams. Naysayers raukytis idėja, nes gyvybės draudimas pradinis tikslas buvo padengti pajamų praradimą iš darbo suaugusiųjų. Tačiau yra daug priežasčių, kodėl savo vaikus reikia gyvybės draudimo polisą.

1. Jūsų vaikai visada bus apdraustas

Vienas iš pagrindinių privalumų turintys gyvybės draudimo polisas vaikams, kad jie visada bus taikoma neatsižvelgiant į jų sveikatai ateityje. Patikrinkite su bet gyvybės draudimo bendrovė, kad politika tipas jums bus pirkti nares, kad jūsų vaikas niekada nebus atsisakyta gyvybės draudimo nesvarbu, ką medicinos problemų jis susiduria per visą savo gyvenimą. Gauk jį raštu.

Yra daug veiksnių, kurie gali turėti įtakos jūsų vaikų ateitis drausti skaičius. Aukštas kraujo spaudimas, diabetas, nutukimas ir vėžys yra tik keletas iš daugelio sveikatos sutrikimų, kurie gali užkirsti kelią savo vaiką nuo apdraustu žemyn kelio. Su politika, garantuojanti jis visada bus apdraustas, jis bus taikomas tuomet, kai jis yra 70, nepriklausomai nuo jo sveikatos.

2. Jūs gaunate ramybę

Visi tėvai planuoja pergyventi savo vaikus. Jei neįsivaizduojamas nutiko jūsų vaikas, jūs turite vieną dalykas, mažiau nerimauti per tokį sunkų laikotarpį su gyvybės draudimo polisą už jį. Ši politika turėtų padengti laidotuvių, kuri gali paleisti į tūkstančius, jei jums turėjo sumokėti už šias išlaidas į savo išlaidas.

Gyvybės draudimas vaikams gali duoti jums ramybę, ko jums reikia. Gyvybės draudimo polisą vertinamas $ 10,000 iki $ 15,000 būtų daugiau nei dangtelis laidojimo išlaidos turėtų tragedija streiką.

3. politika gali sukurti pinigų vertė

Visa gyvybės draudimo polisas vaikams gali uždirbti pinigų vertę. Iki to laiko, jūsų vaikai yra 18, kad pinigų vertė sukūrė save į mažai lizdą kiaušinių. Jūsų vaikas gali naudoti pinigų pirkti automobilį ar skolintis ne iš politikos, siekiant padėti sumokėti už kolegijoje.

Jei pasirinksite visą gyvybės draudimo politikos jūsų vaikai, paklausti, ar yra baudos už ankstyvo pasitraukimo iki tam tikro amžiaus. Statybos pinigų vertė turi būti ne pagrindinė priežastis, jūs perkate gyvybės draudimo polisas jūsų vaikams, bet teisingas politika gali apimti finansinę gražintis.

4. Mažos politika Įperkamos

Kadangi jums bus pirkti gyvybės draudimo vaikui, jūs nereikia milijonų dolerių politiką. Bet nuo $ 5,000 iki $ 15,000 yra geras atspirties taškas vaikų gyvybės draudimo polisą.

Su tokiomis žemomis politikos sumas, išlaidos yra santykinai nebrangūs. Galite paprastai rasti šiuos politiką $ 5 iki $ 15 per mėnesį. Daugeliui šeimų, prieinamą kainą pateisina pirkimą. Tai dar viena priežastis namisėda mama turėtų apsvarstyti gyvybės draudimo sau per daug.

5. norma yra užrakinta

Ieško gyvybės draudimo vaikams, dabar bus užrakinti toje norma už politikos gyvenime. Priemoka niekada nesikeičia, nesvarbu, kiek laiko jūsų vaikas turi politiką. 20 metų, jo $ 15,000 politika, kurią sumokėjo $ 10 per mėnesį vis tiek kainuos pats. Tai daro gyvybės draudimo polisą savo vaikams, galinčių tilpti į savo šeimos biudžetą dabar ir į savo biudžetą ateityje. Žinoma, jūs taip pat turėtų patikrinti, ar tai su draudimo bendrove prieš pirkinį ir įsitikinti, kad turite šią informaciją raštu.

Visada ištirti gyvybės draudimo polisą, kad patikrintų, ko norite iš politikos tiesa bendrovei kur norite apdrausti savo vaiką. Politika labai skiriasi nuo bendrovės, bendrovė, todėl jūs norite paklausti daug klausimų, o ne tik dabar, bet ir garantuoti jūsų vaikas bus gauti maksimalią naudą iš savo politikos, net jei jis turi savo šeimos.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.