Iemesli īrnieks var Juridiski Break nomu

Home » Real Estate » Iemesli īrnieks var Juridiski Break nomu

Times īrnieks var tikt bojātas nomu bez soda naudas

5 iemesli īrnieks var Juridiski Break nomu

Vairumā gadījumu, noma ir juridiski saistošs līgums, kas nevar tikt sabojātas, kamēr nomas termiņš ir beidzies. Tomēr ir brīži, kad īrnieks ir iespēja lauzt nomas līgumu, nebaidoties no soda. Iemesli īrnieks var lauzt nomas līgumu var mainīties atkarībā no jūsu štata saimnieks īrnieka likumiem. Šeit ir pieci iemesli, nomnieks var likumīgi izbeigt savu nomas līgumu.

Nespēja uzturēt Fit un apdzīvojamības telpas

Viens no galvenajiem pienākumiem katrs saimnieks ir pienākums saglabāt īpašumu.

Dažas kopīgas saistības ir šādas:

  • Making Sure īpašums ir tekošu ūdeni visu laiku.
  • Nodrošināt pienācīgu Trash Tvertnes.
  • Turot kopējā telpā tīri un labā stāvoklī.
  • Veicot remontu.
  • Pēc Veselības un drošības kodi.

Ja īrnieks uzskata, ka ir būtiska veselības vai drošības pārkāpums šajā īpašumā, īrnieks var iesniegt sūdzību vietējā veselības vai drošības nodaļu vai citu īpašumu pārbaudes organizācijas vai var iesniegt sūdzību tieši ar namīpašnieku.

  • Sūdzas par Veselības un drošības organizācija:

Ja īrnieks nolemj doties tieši uz ēkas nodaļu vai citu veselības vai drošības organizācijai, šī organizācija parasti nāk ārā uz īpašumu pārbaudīt īpašumu, lai redzētu, vai šī sūdzība ir kāda nopelns. Ja organizācija nolemj prasība ir spēkā, tad tas sniegs saimnieks ar paziņojumu pārkāpumu, ka saimnieks nepieciešams, lai atrisinātu problēmu noteiktā dienu skaitu.

  • Sūdzas saimniekam:

Ja īrnieks uzskata, ka pastāv veselības vai drošības pārkāpums, viņš vai viņa var iesniegt rakstveida paziņojumu saimnieks, ka pārkāpums ir jālabo. Valsts likumi var atšķirties no tā, cik ilgi saimnieks ir reaģēt un novērst pārkāpumu.

Lielākajā daļā valstu, ja saimnieks nespēj noteikt būtisku veselības vai drošības pārkāpumiem, ne tikai vienkāršu remonts, īrnieks var likumīgi atļauts lauzt nomas līgumu.

Īrnieks būtu parasti ir sniegt saimniekam ar rakstisku paziņojumu, ka īrnieks plāno izbeigt nomas līgumu. Atkarībā no valsts tiesību aktiem, šis paziņojums būtu dota noteiktu skaitu dienu pirms īrnieks varētu pārcelties ārā, ja vien veselības vai drošības pārkāpums bija tik smagas, ka tas nepieciešams, ka īrnieks pārvietoties nekavējoties.

Nelegāla Saimnieks Entry

Saimniekiem ir parasti nodrošina īrniekiem vismaz 24 stundas iepriekš, pirms saimnieks ir tiesības ievadīt īrnieka nomas vienību. Saimnieks arī var ievadīt tikai juridisku iemeslu dēļ, piemēram, lai pārbaudītu iekārtu, veikt remontu vai parādīt vienību potenciālajiem īrniekiem.

Ja saimnieks liek mēģinājumus iekļūt īrnieka nomas vienību iemeslu dēļ, kas nav juridiski atļauts, liek pastāvīgi mēģinājumi iekļūt īrnieka vienības bez pienācīga brīdinājuma vai aizskar nomniekam, īrniekam var būt tiesības lauzt nomas līgumu. Īrnieks ir parasti iegūt tiesas rīkojumu, lai iegūtu saimniekam pārtraukt uzvedību. Ja saimnieks pārkāpj tiesas rīkojumu, un atsakās atmest uzvedību, tad īrniekam var sniegt paziņojumu, ka viņš vai viņa būs izbeigt nomas līgumu.

Active Duty Militārā

Dienesta biedri Civilās Relief Act, citādi zināma kā SCRA, piedāvā noteiktus aizsardzību attiecībā uz aktīvo pienākums militāro locekļiem.

Tas aizsargā šos dalībniekus, kad viņi saņem maiņu staciju pasūtījumus.

Ja pakalpojums loceklis paraksta nomas līgumu un pēc tam saņem pasūtījumus, kas prasa locekli pārcelties uz laiku vismaz 90 dienas, īrnieks var nodrošināt saimniekam ar rakstisku paziņojumu par to nepieciešamību izbeigt nomas līgumu. Šis paziņojums ir parasti ir vismaz 30 dienas pirms vēlamā izbeigšanas dienas. Īrnieks jānodrošina arī pierādījumus, piemēram, kopiju maiņas stacijas pasūtījumu vai militārā izvietošanu.

Cietušas no vardarbības ģimenē

Īrniekiem, kuri ir cietuši no vardarbības ģimenē, ir tiesības pārtraukt savu nomas līgumu bez soda daudzās valstīs. Vardarbības akts ir parasti radās nesenā pagātnē, parasti pēdējo trīs līdz sešu mēnešu laikā.

Īrnieks jāsniedz īpašnieku rakstisku paziņojumu par savu vēlmi lauzt nomas līgumu sakarā ar vardarbību ģimenē.

Šis paziņojums ir jābūt vismaz 30 dienas pirms vēlamā izbeigšanas dienas. Dažas valstis ir nepieciešams vairāk nekā 30 dienas iepriekš. Īrnieks ir atbildīgs tikai par maksājumu noma līdz dienai nomas izbeigšanās.

Saimnieks ir tiesības pieprasīt pierādījumus par šo aktu vardarbību ģimenē. Īrnieks parasti var izpildīt, nodrošinot kopiju rīkojumu aizsardzības vai policijas ziņojumu, kurā dokumentēta incidentu.

Nelegāla dzīvoklis

Ja izrādās, ka dzīvokļa īrnieks bija īri nebija juridiska noma vienība, īrnieks var izbeigt nomas līgumu bez soda. Valsts likumi mainīsies, taču īrnieks bieži tiesības uz atgriešanos vismaz daļu no nomas viņi ir samaksājuši vairāk nekā dzīvē nomas. Tie var pat ir tiesības papildus naudu no īpašnieka, lai palīdzētu viņiem atrast citu dzīvokli īrēt.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.