Ile Life Insurance jest potrzebne?

Home » Insurance » Ile Life Insurance jest potrzebne?

Ile Life Insurance jest potrzebne?

Zacznij od kalkulacji swoich długoterminowych zobowiązań finansowych, a następnie odjąć swoje aktywa. Co pozostało jest luka, że ​​ubezpieczenie na życie będą musieli wypełnić.

Nie można wskazać idealnego kwotę ubezpieczenia na życie należy zakupić w dół do grosza. Ale można zrobić solidną szacunkową jeśli wziąć pod uwagę bieżącą sytuację finansową i wyobrazić sobie, co twoi bliscy będą musiały w najbliższych latach.

Ogólnie rzecz biorąc, należy znaleźć idealnego kwotę ubezpieczenia na życie poprzez obliczenie swoich długoterminowych zobowiązań finansowych, a następnie odjęcie swoje aktywa. Pozostała część jest luka, że ​​ubezpieczenie na życie będą musieli wypełnić. Ale to może być trudne, aby wiedzieć, co należy uwzględnić w obliczeniach, więc istnieje kilka szeroko rozpowszechnione reguły kciuka ma na celu pomóc Ci zdecydować, odpowiednią ilość pokrycia. Oto kilka z nich.

Zasada nr 1: pomnożyć swoje dochody o 10.

„To nie jest zła zasada, ale w oparciu o naszą gospodarkę dzisiaj i stóp procentowych, to przestarzała zasada” mówi Marvin Feldman, prezes i dyrektor generalny grupy sektor ubezpieczeń na życie dzieje.

Zasada „10 razy dochód” nie bierze szczegółową analizę potrzeb swojej rodziny, ani nie uwzględnia oszczędności lub obowiązujących polis na życie. I to nie zapewnia pokrycia kwoty za pobyt-at-home rodziców.

Oboje rodzice powinni być ubezpieczeni, Feldman mówi. To dlatego, że wartość podana przez stay-at-home rodziców należy wymienić, jeśli on lub ona umiera. Na minimum, pozostały rodzic będzie musiał zapłacić kogoś do świadczenia usług, takich jak opieka nad dziećmi, że pobyt-at-home rodzic pod warunkiem za darmo.

Zasada nr 2: Do 10 razy swoje dochody, plus 100.000 $ za dziecko za koszty uczelni

koszty edukacji są ważnym elementem kalkulacji ubezpieczenia na życie, jeśli masz dzieci. Ta formuła dodaje kolejną warstwę z zasadą „10 razy dochodu”, ale to nadal nie bierze głęboki spojrzeć na wszystkie potrzeby swojej rodziny, aktywów lub jakiegokolwiek ubezpieczenia na życie już na miejscu.

Podstawowa zasada nr 3: Wzór DIME

Ta formuła zachęca do przyjęcia bardziej szczegółowe spojrzenie na swoje finanse niż dwa pozostałe. DIME oznacza zadłużenia, przychodów, hipotecznych i edukacji, czterech obszarów, które należy wziąć pod uwagę przy obliczaniu swoich potrzeb ubezpieczenia na życie.

Dług i koszty końcowe : Dodaj swoje długi, innych niż kredytu, plus szacunkową wartość swoich kosztów pogrzebu.

Dochód : Zdecyduj, ile lat twoja rodzina będzie potrzebować wsparcia i pomnożyć swój roczny dochód od tej liczby. Mnożnik może być kilka lat przed swoją najmłodsze dziecko absolwentów liceum. Użyj tego kalkulatora, aby obliczyć swoje potrzeby wymiany dochody:

Kredytu: Oblicz ilość trzeba spłacić kredytu.

Wykształcenie: oszacowanie kosztów wysyłania swoich dzieci do szkoły.

Formuła jest bardziej wszechstronne, ale nie uwzględnia zakresu ubezpieczeń na życie i oszczędności, które już masz, i nie bierze pod uwagę nie zapłacone składki pobytu-at-home rodzic czyni.

Jak znaleźć najlepszy numer

Śledź tę ogólną filozofię, aby znaleźć swój cel: ilość pokrycia zobowiązań finansowych minus aktywa płynne.

  1. Oblicz obowiązki: Dodaj swoją roczną pensję (pomnożona przez liczbę lat, które mają zastąpić dochód) + saldo kredytów hipotecznych + inne swoje długi + przyszłych potrzeb, takich jak koszty uczelni i pogrzebowych. Jeśli jesteś stay-at-home rodzic, to koszt zastąpienia usługi, które świadczą, takich jak opieka nad dziećmi.
  2. Od tego należy odjąć aktywa płynne, takie jak: oszczędności + istniejących funduszy uczelni + aktualnego ubezpieczenia na życie.

Wskazówek, o których warto pamiętać

Zachowaj te wskazówki pod uwagę podczas obliczania pokrycia swoich potrzeb:

  • Zamiast planowania ubezpieczenia na życie w izolacji, należy rozważyć zakup jako część ogólnego planu finansowego, mówi certyfikat Planowanie finansowe Andy TILP, prezes Trillium Dolinie Financial Planning niedaleko Portland, Oregon. Taki plan powinien uwzględniać przyszłe wydatki, takie jak koszty College i przyszłego wzrostu dochodu lub majątku. „Raz, że informacja jest znana, wówczas można mapować konieczność ubezpieczenia na życie w górnej części planu,” mówi.

Nie skąpić. Feldman zaleca kupowanie trochę więcej zasięgu niż myślisz musisz zamiast kupować mniej. Pamiętaj, że twoje dochody prawdopodobnie wzrośnie w ciągu roku, a więc swoje wydatki. Chociaż nie można przewidzieć dokładnie, ile z nich albo wzrośnie, poduszka pomaga upewnić się, współmałżonka i dzieci mogą utrzymać swój styl życia.

  • Rozmawiać przez numery ze współmałżonkiem, Feldman radzi. Ile pieniędzy ma małżonka myśleć rodzina musiałaby prowadzić bez ciebie? Czy twoje szacunki sensu do niego? Na przykład, by twoja rodzina trzeba wymienić swój pełny dochód, czy tylko część?
  • Rozważyć zakup kilka mniejszych polis na życie, zamiast jednej większej polityki, aby zmieniać swój zasięg w miarę potrzeb przypływy i odpływy. „To może zmniejszyć całkowite koszty, przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniego pokrycia do czasów potrzebnych” TILP mówi. Na przykład, można kupić 30-letniego polityka termin na pokrycie współmałżonka aż do swojej 20-letniej polityki termin na pokrycie swoich dzieci, dopóki nie ukończą studia i emerytury. Porównaj utrzymujące cytuje ubezpieczenia na życie w celu oszacowania kosztów.
  • Turner zaleca rodzice małych dzieci wybrać 30-letniego porównaniu względem 20-letnich, aby dać im dużo czasu na zbudowanie trwałych. W dłuższej perspektywie, jesteś mniej prawdopodobne, aby złapać krótkie i mają w sklepie na pokrycie ponownie, gdy jesteś starszy i stawki są wyższe.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.