Ile można wypłacić na emeryturze?

Home » Retirement » Ile można wypłacić na emeryturze?

Tradycyjne myślenie o rezygnacji konta emerytalnego może być źle

 Ile można wypłacić na emeryturze?

Wiele badań naukowych zostało zrobione na  bezpieczną szybkością wycofania  z oszczędności emerytalnych. Ile można wygodnie wycofać bez ryzyka wykorzystania pieniędzy zbyt szybko?

Tradycyjne podejście wycofanie używa czegoś o nazwie reguła 4-proc . Zasada ta mówi, że można wycofać każdego roku około 4 procent swojego kapitału, więc można wycofać około $ 400 do $ 10.000 każdy już zainwestowali.

Ale nie muszą być w stanie to wszystko wydać. Niektóre z tych 400 dolarów będzie musiał udać się do podatków.

Jeśli jest to jedyny sposób patrzysz na ile można wydać na emeryturze, robisz to źle. Obliczanie bezpieczną stopę wypłaty jest dobrym koncepcyjny pomysł, ale nie bierze pod uwagę strategie, które mogą zwiększyć swoje dochody po opodatkowaniu. Być może pozostawiając pieniądze na stole przy użyciu tylko stopę wypłaty jako wytyczne.

Jak Podatki wpływa Ile można wypłacić

Myśl w kategoriach osi czasu i dowiedzieć się, kiedy ma to sens, aby włączyć pewnych źródeł dochodu lub wyłączyć. Jednym z największych czynników będziemy chcieli wziąć pod uwagę przy opracowywaniu planu wypłaty emerytury jest kwota dochodu po opodatkowaniu, które będą dostępne dla Ciebie w ciągu roku przejścia na emeryturę.

Na przykład, tradycyjne myślenie mówi, że należy opóźnić wypłaty z kont IRA aż do osiągnięcia wieku 70 1/2, kiedy należy rozpocząć przy wymaganych minimalnych wypłat.

Ale ta zasada jest często źle. Wiele par, choć nie wszystkie mają możliwość zwiększenia kwoty dochodu po opodatkowaniu dostępnych dla nich poprzez dystrybucje IRA wcześnie i opóźnia datę rozpoczęcia ich świadczenia z zabezpieczenia społecznego. Następnie mogą one zmniejszać co oni wycofania się z emerytury stanowi kiedy zaczyna Social Security.

Oznacza to, że kilka lat może wycofać się znacznie więcej od rachunków inwestycyjnych niż w innych latach, ale efekt końcowy jest zazwyczaj bardziej dochód po opodatkowaniu.

Jak stopa zwrotu Wpływa Ile można wypłacić

Warto również poświęcić trochę czasu studiów historycznych stóp zwrotu, więc można zrozumieć, w jaki sposób stopa inwestycji wpłynie na ile można wycofać na emeryturze. Można dostać 20 lat wielkich zwrotów, lub może trafisz okres ekonomicznej, gdzie stopy procentowe są niskie i wraca magazynie są w jednej cyfry.

Można zabezpieczyć się przed biednymi zwrotów podczas korzystania z planu wypłaty emerytury dopasować inwestycje z punktu w czasie, gdy trzeba z nich korzystać. Na przykład, jeśli to ma większy sens, aby wziąć dochód z IRA wcześnie, będziemy chcieli kwoty, które będą potrzebne w ciągu najbliższych pięciu lat, aby być umieszczone w bezpiecznych inwestycji. Z drugiej strony, że pieniądze ma dłuższy czas, aby pracować dla Ciebie i może być inwestowane bardziej agresywnie jeśli plan wycofania pokazuje, że najlepiej, aby opóźnić wypłaty IRA aż do wieku 70 1/2.

Ten proces dopasowania inwestycji do kiedy będziesz ich potrzebować jest czasami określany jako czas segmentacji.

Co zrobić, jeśli Wycofaj Too Much?

Ważne będzie śledzić wypłat przed swoim pierwotnym planem w czasie plan wycofania zaprojektowanym, a Ty również chcesz zaktualizować swój plan z roku na rok.

Zaciąganie zbyt wiele pieniędzy zbyt szybko, może oczywiście spowodować problemy później.

Użyjemy przykład Susan, którego inwestycje zrobił bardzo dobrze przez jej pierwszych latach emerytury. Nalegała na zaciągnięcie dużo dodatkowych pieniędzy w ciągu tych lat. Była ostrzegł, że jej plan został przetestowany na dobrych i złych rynkach inwestycyjnych i że ona będzie zagrażać jej przyszłe dochody poprzez te dodatkowe zyski wcześnie. Stopy zwrotu przekraczającej 12 procent nie trwać wiecznie, więc powinna była zarobił te nadwyżki zwrotu włączyć ją do korzystania z nich w latach, gdy inwestycje nie wypadły również.

Susan niemniej jednak nalegał na podjęcie dodatkowych środków natychmiast, a rynki poszedł kilka lat później. Nie miała te dodatkowe zyski uchylenie i jej konta zostały poważnie uszczuplone.

Zakończyła się ona mieszka na ścisłej budżetu zamiast dodatkowe „zabawy” pieniądze.

wynos

Monitorowanie ile wycofać na emeryturze przeciwko długoterminowego planu jest ważne. Chcesz bezpieczny dochód emerytalny. Posiadanie planu i pomiar przeciwko niej będzie osiągnąć ten cel, odpowiadając na pytanie, jak wiele można wycofać na emeryturze. Tworzenie planu dochodów emerytalnych i skonsultować się z  planowania emerytalnego  lub doradcy podatkowego , który może obliczyć wpływ po opodatkowaniu swojego konta emerytalnego proponowanych wypłat.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.