Ile trzeba zapisać na emeryturę o 40?

Home » Retirement » Ile trzeba zapisać na emeryturę o 40?

Wcześniejsza emerytura jest możliwość dla oszczędzających i oszczędny Ekstremalne Planners

 Ile trzeba zapisać na emeryturę o 40?

Chociaż wcześniejsze emerytury może wydawać się nieprawdopodobne pomysłem dla większości z nas, jest to realna możliwość, jeśli są chętni, aby umieścić swoją podróż do niezależności finansowej na szynach wysokich prędkości.

W ogóle, zaufanie emerytalny pozostaje niska z prawie połowa wszystkich amerykańskich gospodarstw domowych będących na ryzyko nie mają wystarczająco dużo pieniędzy na emeryturę. Dla ekstremalnych wygaszacze z ambitnymi celami do osiągnięcia niezależności finansowej przez 40 lat, ogólny brak gotowości emerytalnego w tym kraju nie ma wpływu na chęć podważenia konwencjonalnych mądrości.

Wcześniejsza emerytura jest marzeniem wielu ludzi pragnie osiągnąć. Ale rzeczywistość jest taka, że ​​przejście na wcześniejszą emeryturę stwarza pewne wyzwania planowania finansowego. Pierwszym wyzwaniem próbuje dowiedzieć się, ile pieniędzy naprawdę trzeba zostały zapisane po osiągnięciu Dzień 1 niezależności finansowej. Odpowiedź: To zależy od tego, jak zdefiniujemy emeryturę.

Wcześniejsze emerytury: Ile oszczędności wystarczy?

Ogólną wytyczną dla większości oszczędzających emerytalnych jest dążenie do zastąpienia około 80 procent dochodu przedemerytalnym. Ten cel zastąpienie dochodu jest kwota docelowa ustawić, aby utrzymać ten sam wygodny styl życia na emeryturze. benchmarki emerytalne, jak to może pracować dla większości pracowników planujących na bardziej tradycyjny datą rozpoczęcia emerytury w ich 60-tych. Jednak tradycyjne oszczędzania emerytalnego benchmarki są mniej skuteczne, jeśli planuje się na wcześniejszą emeryturę. To dlatego, że pierwsi emeryci są prawdopodobnie już używany do wymagając znacznie mniej niż 100 procent dochodów na pokrycie kosztów życia.

Inne wyzwania to świadomość, że źródła dochodu emerytalnego, takich jak Social Security nie będzie dostępny aż do 62 najwcześniej. Kiedy pierwsi emeryci mają prawo do zabezpieczenia społecznego rzeczywiste korzyści będą prawdopodobnie zmniejszona z powodu skróconej historii pracy. To dlatego, świadczeń z ubezpieczeń społecznych są oparte na średniej indeksowanych miesięcznych zarobków w ciągu 35 lat, w którym uzyskał dochód najbardziej opodatkowania.

Wczesne lata emerytalne z zerowym lub ograniczonych dochodów obniży przewidywany miesięczny zasiłek.

Większość potencjalnych wczesnych emerytów zobaczyć Social Security jako dodatkową korzyść. Spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli masz możliwość agresywnie odłożyć na emeryturę i chęć przejścia do niezależności finansowej w swoich 40-tych najprawdopodobniej nie będzie mógł liczyć na Social Security sam jeśli w ogóle. Zdolność odejść od pracowników na Twoich warunkach (lub przynajmniej mieć swobodę emeryturę, gdy jesteś gotowy do) wymaga zazwyczaj kombinacją następujących składników: ponadprzeciętnych oszczędności do dochodu stosunkach, oszczędny życia, a eliminując problematyczne dług.

Oto kilka dodatkowych wskazówek na temat sposobów, aby ustawić się na wcześniejszą emeryturę:

Uratować jak najwięcej w 401 (k), IRA, a inwestycje podlegające opodatkowaniu. Kluczem do osiągnięcia na wcześniejszą emeryturę jest zwykle wokół agresywnie oszczędzając jak najwięcej pieniędzy, jak to możliwe. To może brzmieć jak nie myślenia, a większość planistów finansowych już sugerują, maksymalizując oszczędności. Ale chcemy także, aby skupić się na oszczędności w odpowiednim miejscu lub lokalizacji aktywów. Przyczyniając się do maksymalnej możliwej ilości w 401 (k) plany, IKE, oraz rachunki brokerskie pomaga stworzyć poczucie zróżnicowania podatkowego.

Na ogół, rachunki emerytalne, takie jak 401 (K) lub IRA mają 10 procent kary wczesnego wycofania rozkładów przed wiekiem 59 pół. Specjalne przepisy podatkowe, takie jak Internal Revenue Code 72 (t) może pomóc uniknąć tych kar. Ale pierwsi emeryci ostatecznie trzeba czynnikiem w konsekwencji podatkowych związanych gdzie będą generować dochód emerytalny.

Utrzymać koszty utrzymania, które nie pasują do Twojego poziomu dochodów. Gdzie można wybrać do życia i do wyboru stylu życia będą miały silny wpływ na zdolność do oszczędzania. To dlatego, że bez dużych kwot dochodu uznaniowy te marzenia emerytalne pozostanie sny. Twoje koszty utrzymania w latach swoimi pracy muszą być również dobrym rozwiązaniem dla żądanego trybu życia emerytalnego. Minimalizm i oszczędny życia koncepcje pozostają popularne w coraz większej grupy osób zainteresowanych bardziej w gromadzeniu znaczących doświadczeń życiowych, a nie rzeczy.

Jeśli można osiągnąć ważne cele życiowe, wymagając mniejszego klocek zarobków będzie prawdopodobnie już być wykorzystywane do niższej stopy zastąpienia dochodów na emeryturze przy jednoczesnym zachowaniu tego samego wygodny styl życia.

Wyeliminować zadłużenia konsumentów duże zainteresowanie i utrzymać niski stosunek długu do dochodów. Niższe zobowiązania dłużne w pomoc emerytalnego zwolnienia dochodów podstawowych potrzeb i wydatków stylu życia. Większość wczesnych emerytów mają wspólną więź staje się wolne od długu przed ich przejściem emerytalnego. Zarządzalne obligacje dla prawdziwych aktywów, takich jak główne miejsce zamieszkania lub wynajmu nieruchomości są wyjątkiem, o ile miesięczne płatności długu są niskie. Stosunek 20 procent lub mniej długu do dochodów jest sugerowane wytyczne jeśli planuje na emeryturę w swoich 40-tych.

Jeśli oszczędność co najmniej połowę swoich dochodów nie jest potencjalną barierą dla swoich planów niezależności finansowej, istnieją inne rzeczy do rozważenia. Z jednej strony, Medicare kwalifikowalność nie kopać aż do wieku 65. Oznacza to, że trzeba będzie rozważyć alternatywne sposoby, aby uzyskać niedrogie ubezpieczenie zdrowotne.

Proste Obliczenia: Pomnóż swój pożądany dochód emerytalny „wcześnie” przez 25

Ile oszczędności emerytalne będą naprawdę potrzebne na emeryturę? Zabierz swoje przewidywane roczne wydatki na emeryturze i pomnożyć tę kwotę przez liczbę 25. To pomoże Ci oszacować, ile będzie trzeba, aby osiągnąć swój cel wczesną emeryturę. Wzorcem oszczędności emerytalne zakłada, że ​​można wycofanie każdy rok 4 procent inwestycji bez istotnego ryzyka wyczerpania pieniędzy.

Oto krótki przykład 4 procent odstąpienia wytyczną w działaniu. Załóżmy, że twój cel emerytura jest generowanie $ 40.000 dochodów z inwestycji rocznie. Aby osiągnąć ten cel, trzeba by było zaoszczędzić około $ 1 miliona na żądanej wieku emerytalnego. Teraz spójrzmy na 25-letniego zarabiać $ 50,000 lat z możliwością zapisania połowę jej dochodów przez 15 lat. Zakładając umiarkowanie agresywna 7 procent średniej rocznej stopy zwrotu, $ 25.000 inwestowane rocznie wzrośnie do ponad $ +628.000.

Reguła 4 procent dostarcza wskazówek na ile można potencjalnie wycofać corocznie raz jesteś na emeryturze. W poprzednim przykładzie, wczesny emeryt będzie przewidywać mając niewiele ponad $ 25,000 rocznego dochodu za pomocą oszacowania pole do gry.

Ważne jest, aby pamiętać, że zasada wycofanie 4 procent to więcej niż wytyczne gwarancji. Najnowsze badania naukowe zakwestionował zasadę 4 procent dla zrównoważonych wypłat konta emerytalnego. Niższe stawki wycofania wykazano zwiększenie stawki prawdopodobieństwo, że emerytury gniazdo jaj będzie tam waszych lat emerytalnych. Rzeczywistość dla wczesnych emerytów z długi okres karencji jest to, że przyszłość jest niepewna, a ważne jest, aby zachować pewną elastyczność podczas tworzenia planu dochodów emerytalnych.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.