Investīcijas noteikumiem, Jums jāzina

Home » Investing » Investīcijas noteikumiem, Jums jāzina

Investīcijas noteikumiem, Jums jāzina

Viens no stingrākajiem daļu sāk savu braucienu kā ieguldītājam ir radušās noteikumus, kas jūs nesaprotat. Tas var šķist milzīgs sākumā, bet, piemēram, kaut ko, pēc tam, kad jūs saņemsiet pakārt par to, tu saproti, ka nebija iemesla iebiedēt. Tā rezultātā, es gribu atcelt kādu laiku, lai jūs iepazīstināt ar piecpadsmit investori noteikumiem, kas var rasties, sniedzot īsu definīciju, katrs, kā arī saiti uz dažiem no maniem rakstiem, kur jūs varat izlasīt vairāk par šo tēmu.

 Es ceru, ka jums būs staigāt prom ar lielāku izpratni par terminoloģiju, lai jūs jūtaties daudz pārliecinātāki izpēta iespējamās investīcijas.

Ieguldījumi Noteikumi nodarbojas ar investīciju veidiem

Kopējais fonds  – Daļa parasto akciju pārstāv īpašumtiesības juridiski veido sabiedrību. Lielākajai daļai uzņēmumu, ir viena klase krājumu, kas pārstāv visu kopējā akciju kapitāla. Tomēr daži uzņēmumi ir vairākas klases krājumu, tostarp dubulto klasēm noliktavā. Bieži vien viena klase krājuma būs vairāk balsstiesību nekā citas klases no krājuma. Īpašnieki parasto akciju, ir tiesības uz to proporcionālo daļu uzņēmuma peļņa, ja tādi ir, daži no kuriem var tikt izplatīts kā naudas dividendes. Labākais no labākajiem krājumu parasti sauc par blue chip krājumiem.

Vēlamā fonds  – Vēlamā akcija ir sava veida hibrīda drošības, ka, lai gan tehniski kapitāla, uzvedas nedaudz līdzīgs parasto akciju un nedaudz līdzīgs obligācijas.

 Parasti plain vaniļas priekšroka krājums tiek izsniegts pēc nominālvērtības, teiksim par akciju 1000 $, un ir fiksēts kupons, teiksim 5%. Īpašnieks saņems $ 50 gadā, kamēr vēlamo krājuma izpirkts, ja kādreiz, padarot to ļoti jutīgas pret procentu likmēm. Esmu uzrakstījis rakstu, paskaidrojot, kā aprēķināt patieso vērtību vēlamajām krājuma, ja Jums ir interese par šāda veida drošību.

 Ir arī dažāda veida vēlamo krājumu, piemēram, konvertējamās priekšrocību noliktavā.

Obligācijas  – Obligāciju apzīmē naudas aizdots obligāciju emitents. Raksturīgi, obligāciju emitents apsola atmaksāt visu kredīta pamatsummas apmēru par nākotnes dienā, kas pazīstama kā termiņa beigām, un maksāt procentu ienākumi šajā laikā, pamatojoties uz kupona likmi. Ir daudzi veidi, obligācijas, tostarp valsts obligācijām ar valdību, piemēram, obligāciju, beznodokļu pašvaldību obligācijas, uzņēmumu obligācijas, un uzkrājumu obligācijas, piemēram, sērijas EE uzkrājumu obligāciju un Series I uzkrājumu saites izdotas. Ir investīciju kategorijas obligācijām, augstākais ir AAA novērtētās obligācijas, un, uz pretējā galā spektra, obligācijas ar. Ja jūs nevēlaties iegādāties obligācijas atsevišķi, varat ieguldīt obligāciju fondos.

Real Estate  – nekustamais īpašums ir ķermeniskas lietas, piemēram, zemes vai ēku, ka īpašnieks var izmantot, vai ļaut citiem izmantot apmaiņā pret samaksu pazīstams kā noma.

Ieguldījumi Noteikumi nodarbojas ar investīciju veidu būvēm

Kopfondi  – Savstarpēja fonds ir apkopotos portfelis. Investori pērk akcijas vai sertifikātus uzticību un nauda tiek ieguldīta profesionāls portfeļa pārvaldnieks. Pats fonds ieņem atsevišķu krājumu, attiecībā uz kapitāla fondiem vai obligāciju gadījumā obligāciju fondu, ar investoriem kopfonds katru gadu saņem ikgadēju ziņojumu, sīki ieguldījumus īpašumā, radīto ienākumu, kapitāla pieaugumu, gan realizēti, gan nerealizēti, un vairāk.

 Ja Jums ir interese izprast mehānika kā viens ir salikti kopā, lasīt  Kā Ieguldījumu fonds ir strukturēts . Kopfondu netirgojas visas dienas garumā, lai izvairītos no ļaujot cilvēkiem izmantot pamata izmaiņu neto aktīvu vērtības. Tā vietā, pirkt un pārdot rīkojumi tiek apkopoti visas dienas garumā, un pēc tam, kad tirgus ir slēgts, kas izpildīta, pamatojoties uz galīgo aprēķinātās vērtības attiecīgajā tirdzniecības dienā.

Saņemtos tirgotos fondus  – zināms arī kā ETF, biržā tirgoti fondi ir kopfondu, kas tirgo visu dienu biržās, it kā tie būtu krājumi. Tas nozīmē, ka jūs faktiski var maksāt vairāk vai mazāk par vērtību bāzes saimniecībās fondā. Dažos gadījumos, ETF var būt zināmas nodokļu priekšrocības, bet lielāko daļu savas priekšrocības, salīdzinot ar tradicionālajām kopieguldījumu fondiem, ir lielā mērā triumfs mārketinga pāri vielas.

 Ja vēlaties tos izmantot savā portfolio, labi. Ja vēlaties tradicionāli strukturētos kopfondu jūsu portfolio, labi.

Index fondi  – Indekss fonds nav atšķirīga vai īpaša veida fonda. Drīzāk, tā ir parasta kopfondu, dažreiz tirdzniecību kā EIF, kas ļauj šo dizainers indeksu, lai efektīvi pārvaldītu fondu, kontrolējot metodiku fonda portfeļa pārvaldnieks izmanto pirkt vai pārdot ieguldījumus. Piemēram, S & P 500 indeksa fonds faktiski nav pasīva. Tas ir ļoti pasīva. Noteikumi par kuru akcijas tiek iekļautas portfelī – un tas ir tas, kas patiešām ir svarīgi, jo investors indeksa fonds joprojām pērk atsevišķus krājumus tikai caur mehānismu, kas slēpj tos no redzamā vietā, ja jūs zobgalība lejup saimniecībās, – nosaka komiteja pie Standard and Poor ‘s. Pēdējo 13 gadus, viņi mierīgi mainījusies metodiku tādā veidā, ka šodienas S & P 500 ir, manuprāt, acīmredzami zemāka par S & P 500 pagātnē un būs protams rezultātā ne tikai mazāku peļņu nekā tas būtu radīts bet bagātināt bagāti iekšējā informācija rēķina mamma un pop investoriem. (Es esmu minēts šis kā S & P 500 ir netīrs maz noslēpumu, kas rezumē, kā es jūtos par to.) Parasti indeksu fondi piedāvā daudz zemākas izmaksas nekā nav indeksa fondu sakarā ar to, ka piggybacks uz citu ieguldītāju lēmumiem, padarot tā par labāko izvēli mazākiem investoriem, jo īpaši saistībā ar nodokļu patversmes, kā arī citiem investoriem noteiktos ierobežotos apstākļos. Vēl viens slavens indekss ir Dow Jones Industrial Average.

Riska ieguldījumu fondi  – Saistošas fonds ir privāts uzņēmums, kas senos laikos visbiežāk komandītsabiedrība, bet biežāk sabiedrība ar ierobežotu atbildību, jo tā ir attīstījusies, lai kļūtu par de facto standartu, jo tās augstākās elastību, kas investē naudu no saviem ierobežotajiem partneriem vai locekļi saskaņā ar īpašu stilu vai stratēģiju. Bieži vien, dzīvžogu fondu maksa fiksētu 2% gada maksa plus 20% no peļņas, virs etalona likmi ar dažām citām izmaiņām, lai aizsargātu ieguldītājus. Sakarā ar valdības noteikumiem paredzēti, lai aizsargātu nepieredzējuši, ieguldot riska ieguldījumu fondiem var būt grūti vairumam parasto investoriem.

Trasta fondi  – Ieguldījumu fondus ir īpaša veida personu tiesību sistēmā, kas piedāvā milzīgas aktīvu aizsardzības priekšrocības un, dažreiz, nodokļu priekšrocības, ja saprātīgi strukturēta. Trust fondi var būt gandrīz jebkurš aktīvs iedomāties no akciju, obligāciju, un nekustamo īpašumu kopieguldījumu fondu, riska ieguldījumu fondi, mākslas un ražošanas saimniecībām. Negatīvie ir tas, ka trasta fonds nodokļu likmes ir saspiesti uz ienākumiem, kas nav izplatīts saņēmējam kā veids, lai novērstu lielu uzkrāšanos kapitālu, kas noved pie citu aristokrātiju. Tas nozīmē, ka daudz lielākas kodumi no federālā, valsts un pašvaldību, bez kaut kādas mazināšanas no piesardzīgas plānošanu.

NĪIT  – Daži investori izvēlas iegādāties nekustamo īpašumu, izmantojot nekustamā īpašuma ieguldījumu fondi, vai NĪIT, kuri tirgojas, it kā tie būtu krājumi, un ir īpašu nodokļu režīmu. Ir visi dažādu veidu NĪIT specializējas visos dažāda veida nekustamo īpašumu. Piemēram, ja jūs vēlaties, lai investēt viesnīcu īpašības, jūs varētu apsvērt investē viesnīcu REIT.

Master Limited Partnerība  – MLPs, jo tie bieži vien ir zināms, ir komandītsabiedrības, kas tirgojas līdzīgi krājumiem. Ņemot vērā unikālo nodokļiem un sarežģītus noteikumus apkārtējo tos, investori, kuri nezina, ko viņi dara, būtu vispār izvairīties investējot MLPs, jo īpaši pensiju kontos, ja nodokļu sekas var būt nepatīkama, ja nav meistarīgi izdevies.

Ieguldījumi Noteikumi nodarbojas ar Portfolio Management

Aktīvu sadale  – Aktīvu sadalījums ir pieeja kapitālu, kas saistīts ar iestatījumu parametrus dažādām aktīvu klasēm, piemēram, akcijās (īpašumtiesības, vai akcijas), ar fiksētu ienākumu (obligācijas), nekustamo īpašumu, naudas vai preču (zelts, sudrabs uc pārvaldīt ). Tas parasti tiek uzskatīts, ka tas, ka aktīvu klases parasti ir atšķirīgas īpašības un uzvedības modeļus, iegūt pareizo kombināciju par noteiktu investora situācijas var palielināt varbūtību veiksmīgu iznākumu, saskaņā ar ieguldītāja mērķiem un riska toleranci. Piemēram, akcijas un obligācijas spēlēt dažādas lomu Investora portfelī aiz atdevi tie var radīt.

Investīcijas Mandāts  – Ieguldījumu mandāts ir norādījumu kopums, noteikumiem, un mērķis izmantoti, lai pārvaldītu konkrētu portfeli vai baseins kapitālu. Piemēram, kapitāla saglabāšana ieguldījumu pilnvaras, ir paredzēts, lai portfeli, kas nevar neriskētu nozīmīgu svārstības, pat tad, ja tas nozīmē pieņemt zemāku atdevi.

Turētājbankas Konts  – aizbildnības konts ir konts, ka institucionāls glabātājs darbojas vārdā investora turēt ieguldītāja vērtspapīru portfeli. Turētājbankas reģistrē naudas plūsmas no procentiem un dividendēm, iesniedz norādījumus vārdā ieguldītāja par balsošanu uz pilnvaras pamata vai korporatīvo pasākumu, ņem piegādi spin-off, un pārliecinieties, ka akcijas nonākt vērtspapīru konta. Glabāšanas konti tiek novērtētas ar brīvības atņemšanu maksu, bet daži investori nezina, ka tām jāmaksā viņiem, jo brokeri piedāvā turētājbankas pakalpojumus brīvu vai par pazeminātām cenām, daudzos gadījumos, ja investors ir minimālais konta izmēru vai uzliek noteiktu skaitu akciju tirdzniecību katru gadu, atsaucoties uz to glabāšanas pakalpojumi kā brokeru kontu.

Asset Management Company  – aktīvu pārvaldības uzņēmums ir uzņēmums, kas faktiski iegulda kapitālu vārdā klientiem, akcionāriem, vai partneriem. Aktīvu pārvaldīšanas uzņēmumu iekšpusē Vanguard ir viens pirkšana un pamatā esošo saimniecību tās savstarpējo fondu un ETF pārdošanu. Aktīvu pārvaldīšanas uzņēmumu pēc JP Morgan privātā klienta nodaļas būvē portfeļus privātpersonām un iestādēm. Es esmu rīkotājdirektors Kennon-Green & Co, kas atvērs savas durvis 2016. gadā beigās kā aktīvu pārvaldīšanas uzņēmums, kas pārtikušo un turīgām privātpersonām, ģimenēm un institūcijām ar vismaz $ 500,000 investable aktīviem, kas vēlas nodot savu bagātība strādāt kopā manas ģimenes galvaspilsētā.

Reģistrēta ieguldījumu konsultants  – RIA ir uzņēmums, kas nodarbojas, par atlīdzību, aktā sniegt padomu, rekomendāciju, izsniedzot pārskatus vai mēbeļu analīzi par vērtspapīriem, vai nu tieši, vai caur publikācijās. RIAS var ietvert aktīvu pārvaldības sabiedrības, ieguldījumu konsultāciju uzņēmumiem, finanšu plānošanas uzņēmumi, un virkni citu ieguldījumu uzņēmējdarbības modeļiem. Īpašā lieta par RIAS ir tas, ka tie ir saistoši uzticības pienākums nodot klienta vajadzības iepriekš to pašu, nevis zemāku piemērotības standartiem, kas attiecas uz ar nodokli apliekamām brokeru kontiem. Reģistrēta ieguldījumu konsultanta maksa ir jābūt “saprātīgi” un atšķiras no uzņēmuma uz uzņēmumu.

Pilnvarnieka pienākums  – In Amerikas tiesību sistēmā, pilnvarnieka pienākums ir augstākais pienākums parādā citai personai. Tas prasa fiduciāro likt interesi principa (bieži klients) iepriekš pati. Tas ietver interešu atklājot konfliktus.

UTMA  – Šis ir konts organizēta saskaņā ar Vienveida pārskaitījumu uz konkrētas valsts Nepilngadīgo likumu. Tas ļauj pieaugušais iegādāties īpašumu, ar nosaukumu viņa vai viņas vārdu par labu nepilngadīgajam bērnam, kamēr nepilngadīgais bērns sasniedz noteiktu vecumu iestatīto UTMA dokumentācijā ar 21 gadus vecs ir maksimāli pieļaujamais vecums lielākajā daļā valstu. Pieaugušais ar nosaukumu mantas ir pazīstama kā turētājbanku un ir parādā fiduciāro pienākumu bērnam. Ir bijuši gadījumi, vecākiem, kuri sniedza savu bērnu krājumu, tikai apgriezties un izmantot šo krājumu par nepieciešamo medicīnisko aprūpi bērnam, kas vēlāk tiek velk uz tiesu efektīvai piesavināšanos. Ja bērns kļūst par pieaugušo un “piespiež atskaiti”, jums ir nepieciešams, lai varētu ražot katru naudas plūsmu, katru paziņojumu, vai arī jūs varētu būt āķis ne tikai trūkstošo naudu, bet ja to sarežģī vērtību kādā šīs naudas ir kļuvusi ja tas būtu atstāti vieni portfelī.

Stock Broker  – Akciju brokeris ir iestāde vai persona, kas, vai kas izpilda pirkt vai pārdot pasūtījumus vārdā klientu. Akciju brokeri nokārtot darījumus – pārliecinoties naudas izpaužas uz labo pusi, un drošības izpaužas labo pusi līdz noteiktam termiņam – pret sava klienta vērtspapīru konta. Ir daudz dažādu veidu akciju darījumu varat iesniegt jūsu akciju brokeris, bet jābūt uzmanīgiem par to kļūst pārāk paļaujas uz tiem. Stop-loss tirdzniecība, kā piemērus, ne vienmēr aizsargāt savu portfeli. Turklāt, tas dažreiz ir iespējams iegādāties krājumus bez brokera programmām, piemēram, noplūde.

Akciju Darījumi  – Ir vismaz divpadsmit dažāda veida akciju darījumu var izvietot ar brokera pirkt vai pārdot īpašumtiesības uzņēmumos, tostarp tirgus pasūtījumiem, ierobežotos pasūtījumu, un pārtraukt zaudējumu pasūtījumus.

Pārdod Short  – pazīstams arī kā īsās pozīcijas pārdošanu, tas ir, ja ieguldītājs vai spekulants aizņemas akcijas, vai citu aktīvu, viņš vai viņa nav pieder, pārdod, kabatas naudu ar solījumu, lai aizstātu īpašumu kādreiz, un cer, aktīvu samazinās cenu, lai tā var atpirkt par zemāku cenu, tad starpība kļūst par peļņu. Gatavs nepareizi, tas var bankrotējis jums. Viens slikts puisis bija $ 37,000 savā brokeru kontā, un dažu stundu laikā bija ne tikai zaudēja visa summa, bet atklāja, viņš bija parādā viņa brokeru firmu 106,445.56 $.

Maržinālā  – brokeri bieži aizdot klientiem naudu pret vērtību konkrētu akciju, obligāciju un citu vērtspapīru, kas atrodas to vērtspapīru konta, ja klients piekrīt ieķīlāt visu konta atlikumu kā nodrošinājumu, kā arī sniegt personīgu galvojumu. Atverot brokeru kontu, jums ir nepieciešams, lai norādītu, vai vēlaties naudas kontu vai maržinālo kontu. Es uzskatu, ka gandrīz visiem investoriem būtu izmantojot kases kontus daļēji saistīts ar to, ko, šķiet, pieaug risks, no regulējuma arbitrāžas formā rehypothecation. Ja jūs aizņemties pret ķīlu, brokeris var izdot margin call jebkurā brīdī, kāda iemesla dēļ, kas prasa jums atmaksāties daži vai visi jūsu bilances. Tā pat ir tiesības pārdot savus ieguldījumus, izraisot potenciāli stāvas kapitāla pieaugumu, ja jums ir novērtējuši pozīcijas, nesniedzot jums uzlabotas brīdinājumu vai iespēja noguldīt papildu naudu vai vērtspapīrus.

Investīciju Noteikumi Related to veidi pensiju kontu

Roth IRA  – Roth IRA – IRA apzīmē individuālo izdienas kontā – ir īpaša veida konta apzīmējums likts uz vērtspapīru kontos, kas dod tai dažas neticami nodokļu priekšrocības, vienlaikus ierobežojot summu, jūs varat veicināt to un investīciju veidi jums var būt tajā, ja jūs vēlaties, lai sejas dažas diezgan drakoniskus sekas. Nauda palīdzēja Roth IRA nāk no pēc nodokļu dolāru, kas nozīmē, jums nav saņemt nodokļu atvieglojumus par to, bet, kamēr jūs ievērot noteikumus, saskaņā ar pašreizējo sistēmu, jūs nekad maksāt ne santīma nodokļos uz jebkura no peļņas jums radīts no ieguldījumiem, kas notika laikā Roth IRA, ne arī tad, kad jūs devās uz atsaukšanu šo peļņu, par pārējo savu dzīvi. Jūs varat iegādāties akcijas, obligācijas, nekustamā īpašuma, noguldījumu sertifikāti, un dažas citas aktīvu veidu ietvaros Roth IRA.

Tradicionālās IRA  – tradicionālā IRA ir agrākais veida IRA. Ieguldītāji var dāvināt naudu ar to, ja tie atbilst, pamatojoties uz ienākumu ierobežojumiem un nemaksā nodokļus par noteikta veida investīciju pieaugumu turēto kontā līdz brīdim, kad viņi izņemšana to 59.5 gadi, vai ir spiesti par 70,5 gadi.

401 (k)  – īpaša pensionēšanās plānu veids, ko darba devēji piedāvā saviem darbiniekiem, 401 (k) parasti ļauj ieguldīt savu naudu, lai strādātu fondos vai stabilām vērtības fondiem. Tāpat kā tradicionālās IRA, ieguldītājs parasti saņem nodokļa atskaitījumu laikā konts tiek finansēts, ir gada robežas (kaut arī daudz augstāka nekā tradicionālā IRA vai Roth IRA), darba devēji bieži piemeklējam iemaksas (piemēram, 50% spēles uz pirmais 6%), un nav nodokļu parāds, kamēr jūs sākat atņem naudu (59,5 gadi agrākais, bet nepieciešami sadalījumi sākas pie 70,5 gadi). Termins 401 (k) attiecas uz sadaļu nodokļu kodu, kas izveidots tā. Pēdējos gados ir bijis pieaugums par tā saukto pašmācību 401 (k) s, kas ļauj investoram iegādāties atsevišķas akcijas un obligācijas kontā.

403 (b)  – Izdienas plānu, kas ir vairāk kā 401 (k) tikai piedāvāti bezpeļņas sektorā.

Apgāšanās IRA  – Ja darbinieks atstāj savu darba devēju, viņš vai viņa var izvēlēties apgāšanās 401 (k), līdzsvaru, un tas iemaksāti apgāšanās IRA, kas citādi uzvedas gandrīz tieši tāpat kā tradicionālās IRA.

VIENKĀRŠI IRA – A IRA veida mazo uzņēmumu īpašniekiem ar mazāk nekā 100 darbiniekiem, kuri vēlas piedāvāt sava veida pensijas pabalstus saviem darbiniekiem, bet nevēlaties, lai tiktu galā ar sarežģītību, kas nāk no 401 (k).

SEP-IRA  – Īss Vienkāršota Darbinieku Pensiju individuāliem pensiju konta, SEP-IRA var izmantot pašnodarbināto un mazo uzņēmumu īpašniekiem noteiktos apstākļos, ļaujot viņiem likt malā ievērojami vairāk naudas, nekā tās citādi būtu bijis spējīgs ieguldīt sakarā ar daudz lielāku iemaksu robežas aprēķina procentos no ienākumiem.

Ieguldījumu noteikumi ir saistīti ar uzņēmumiem

Direktoru padome  – Uzņēmuma valde ievēl akcionāru skatīties, kas paredzēti viņu interesēm, noma un uguns CEO, kas oficiālo dividenžu izmaksas politiku, un uzskata, iesakot vai balsošanu pret iecerēto apvienošanos.

Uzņēmuma vērtība  – Enterprise vērtība attiecas uz kopējām izmaksām iegūt visas uzņēmuma krājumu un parādu.

Tirgus kapitalizācija  – Tirgus kapitalizācija attiecas uz vērtību, visu apgrozībā esošo akciju uzņēmuma noliktavā, ja jūs varētu iegādāties tos ar pašreizējo akciju cenu.

Peļņas vai zaudējumu aprēķins  – peļņas vai ienākuma parādītas uzņēmuma ieņēmumu, nodokļus, un neto ienākumu.

Bilance  – Bilance parāda uzņēmuma aktīvu, saistību un pašu kapitāla.

Forma 10-K – Gada atklāšana dokuments dažiem uzņēmumiem ir pienākums iesniegt ar SEC, tas satur padziļinātu informāciju par uzņēmumu, tostarp tā finansēm, uzņēmējdarbības modeli, un vēl daudz vairāk.

Citas Investīciju Noteikumi jūs varētu vēlēties uzzināt

Birža  – Akciju apmaiņa ir iestāde, organizācija vai apvienība, kas rīko tirgus pircējiem un pārdevējiem par akciju nākt kopā noteiktām darba stundām un tirdzniecībā ar vienu otru laikā. Svarīgākais biržas pasaulē ir New York Stock Exchange vai NYSE. Uzņēmumi, kas vēlas savas akcijas kotētas “The Big padome”, jo NYSE dažkārt sauc, ir jāatbilst stingriem kritērijiem. Ja uzņēmums nespēj turpināt atbilst šīm prasībām, tas ir vēlāk no šā saraksta.

Cenu-to un peļņas attiecība  – pazīstams arī kā p / e attiecību, tas norāda, cik gadus tas būtu nepieciešams, lai uzņēmumam atmaksāt tās pirkuma cenu par vienu akciju no peļņas pēc nodokļiem vien pašreizējā peļņu ar bez izaugsmi. Citiem vārdiem sakot, p / e attiecība stāsta, cik daudz naudas jums ir jāmaksā par no uzņēmuma peļņa 1 $. Ja uzņēmums ziņo par peļņu par akciju $ 2, un akciju pārdod par vienu akciju 20 $, tad P / E attiecība ir 10, jo jūs maksājat desmit reizes peļņa ($ 20 par akciju, dalīts ar 2 $ par akciju ienākumiem = 10 p / E.) to var apgriezts aprēķināt kaut kas pazīstams kā peļņas ražu.

PEG Ratio  – Modificēts forma / ieņ ka faktori izaugsmi uz metriku, lai parādītu, ka uzņēmums aug 15% gadā un tirdzniecību ar 20x ienākumiem, var būt lētāk nekā uzņēmuma tirdzniecības uz 8x ienākumiem un sarūkot par 10% gadā.

Dividenžu koriģētu PEG Ratio  – pārveidotā formā PEG attiecība, kuri faktori dividendes par metriku, lai ņemtu vērā to, ka dažreiz, lēnāka izaugsme ir rezultāts uzņēmuma izmaksājot ievērojamu daļu no saviem ienākumiem formā naudas dividendes, kas veicina kopējam atgriešanās.

Dividend Yield  – pašreizējais raža no kopējas krājumu esošajā dividenžu likmi. Ja krājumi tiek tirgots par vienu akciju 100 $ un izmaksā $ 5 ikgadējās dividendes, dividenžu ienesīgums būs 5%.

Svārstīgums  – svārstīgums attiecas uz pakāpi, kādā tirgo drošības svārstās cenu.

Atvasinātie  – Atvasinājums ir aktīvs, kas iegūst savu vērtību no cita avota.

Atklājiet vairāk ieguldot Noteikumi

Protams, ir daudz vairāk investē termini jūs varat atklāt, lai palīdzētu jums augt savu braucienu uz finansiālo neatkarību. Es esmu uzrakstījis vairāk nekā 1000 raksti uz vietas, lai palīdzētu jums uzzināt, kā pārvaldīt savu naudu, lasīt finanšu pārskatus, aprēķināt finanšu rādītājus, un vēl daudz vairāk. Izmantot no tiem.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.