Įvairių formų Digital Reklama

Home » Online Business » Įvairių formų Digital Reklama

 Įvairių formų Digital Reklama

Prieš dvidešimt metų, skaitmeninis reklama buvo tik antraščių pateikiami aiškiai svetainėse krūva. Jie buvo erzina, jūs paspaudėte vieną iš 100, ir jie tapo aukų “reklama aklumo”. Šiandien, skaitmeninis reklama yra labai plati, su daug skirtingų tipų interneto skelbimų gaminamas remiantis tikslinės auditorijos, interneto svetainės turinį, o skambinti į veiksmą. Bet prieš pasinerdamas į sąnaudas, ir įvairių formų, galime pažvelgti į pagrindinio apibrėžimo skaitmeninės reklamos (dar žinomas kaip interneto reklama) išvaizdą.

Pagrindinis apibrėžimas

Jei matote reklamą internete, tada ji yra klasifikuojama kaip skaitmeninės reklamos. Tiesą sakant, yra skelbimai dėl šio labai puslapį, ir daugelis kitų aplankytus tinklalapius, nes jie yra pagrindinis pajamų vairuotojas interneto kompanijų.

Nuo banerių (įskaitant raiškiosios medijos banerius) Search Engine Optimization (SEO), socialinių tinklų, e-mail marketing, interneto skelbimai, svetainės perėmimo, ir net šlamštas, reklama internete yra vienas iš sparčiausiai augančių būdų pasiekti auditoriją.

Su web dabar lengvai prieinama išmaniųjų telefonų, skaitmeninių reklamos išplito į mobilųjį platforma. Įmonės išleidžia milijonus dolerių bando rasti būdą, kaip reklamuoti telefonus nesukuriant nemalonų trukdantys patirtį. Iki šiol populiariausias būdas tai padaryti buvo per gimtąją reklamos metodus.

Išlaidos, susijusios su skaitmeniniu Reklama

Yra šimtai skirtingų reklamos modelių internete, tačiau dauguma priskiriami vienai iš šių trijų kategorijų.

Be abejo, kiekviename skelbime matėte internetu šiandien buvo mokama pagal vieną iš šių metodų:

 • CPA (Cost Per Action) – Šiuo modeliu, visa rizika tenka skelbimo leidėjas. Reklamuotojas moka tik leidėjas, jei kas nors paspaudžia ir baigia sandorį.
 • PPC (Pay Per Click) – Labiausiai paplitusi forma reklamos internete, kaip ji dera abiem šalims. Reklamuotojas moka, kai kažkas paspaudžia ant reklamos, tačiau jie neturi atlikti pirkimą už leidėjas gauti užmokestį. Pagal šį modelį, tikslinės žodžiai yra labai svarbu.
 • MUT (mokestis už tūkstantį) – labiau žinomas kaip CPT (kaina už tūkstantį), reklamuotojas moka už poveikio remiantis lankytojų į svetainę ir akis ant skelbimo. Jei svetainė gauna du milijonai lankytojų per dieną, o skelbimas yra matomas 50% iš tų puslapių, tada iš $ 2 MUT būtų lygus $ 2000.

Tipai Digital Reklama

Į sąrašą juos visus būtų amžinai, bet čia yra keletas pagrindinių būdų, kad reklamuotojai vis vartotojams su internetu pirkti:

 • Baneriai skelbimai (Tai apima dangoraižius, pilnus banerius, kvadratų ir mygtukus.)
 • Adsense (tai yra skelbimai tarnavo vartotojams per “Google”, rodydami skelbimus, susijusius su informacija apie bet kurį puslapį.)
 • Siųsti reklama (ir SPAM)
 • Gimtoji Skelbimai (Tai ir toliau auga ir dominuoti interneto reklamos erdvę.)
 • Facebook skelbimai
 • “YouTube” skelbimai
 • Rėmėjų Tweets
 • Interneto svetainė Prisiimti
 • Raiškiosios medijos skelbimai
 • Pop-up skelbimai (ir “Pop-under)
 • Pasirengimo vaizdo skelbimai
 • dienoraščiai

Patarimai sėkmės Digital Reklama

Skaitmeninė reklama nebėra pokštas. Banner skelbimai naudojami būti juoktis, ir elektroninius laiškus, buvo laikoma beprasmiška ir erzina. Bet dabar, su visais absorbuojamas sumanaus telefono ar skaitmeninio prietaiso, reklamos turi būti padaryta čia. Ir tai reiškia, kad ji turi būti padaryta gerai, nes jis yra sotus.

Štai keletas patarimų, kurie užtikrins, kad jūsų reklamos kampanija gauna gerą investicijų grąžą.

 1. Padaryti kampanijos bendrinimo
  ką daryti, galvoti apie poveikį jis turės nuo žmonių, kurie jį mato. Ar jie love it tiek daug, kad jie nukentėjo “dalis” mygtuką ir skleisti žodį už jus? Ar jie nori, kad jų draugai ir artimieji jį pamatyti? Ar tai “eiti virusinės?” Geras skaitmeninis kampanija turi shareability pateikti įspūdingą IG. Be pasidalijimo, dirbate per sunku gauti paspaudimų ir konversijų skaičių.
 2. Nemanau, kad skaitmeninio rėmelio viduje
  Skaitmeninis kampanija yra būtent tai, kampanija, kad gyvena skaitmeniniame pasaulyje. Tačiau, tai neturi būti visi skaitmeniniai. Jūs galite kurti vaizdo įrašus ar filmo triukus, ir tada įdėti juos internete. Jūs galite turėti kampanijas, kurie naudoja lauko, partizaninį ir telefono. Tol, kol kampanija susieta kartu su skaitmeninis, tai gali būti sukurtas bet keliais būdais.
 3. Google Analytics yra raktas
  , jums reikia atidžiai stebėti savo skaitmenines kampanijas, ir būti pasirengusi veikti pagal šią informaciją, ir žinoma-teisinga akimirksniu pranešimas. Jei kai kurie iš jūsų tikslinę auditoriją dalys tiesiog nereaguoja, Normandijos kampanijos pinigus į sritis, kurios yra gerai. Jei matote neigiamas reakcijas, ir paspaudimų mažėti, įsitikinkite, kad turite planą pasiruošę eiti.

Problemos su SPAM

Jūs, be abejo, žinote, terminą ir dar labiau susipažinę su konkretaus produkto. Šlamštas yra kilęs iš klasikinių “Monty Python eskizas, kuriame viskas ant mažo kavinėje meniu sudarė apie šlamštą. Tai bombardavimas šlamštas tapo sinonimu su tuo, kaip nepageidaujamų laiškų bombarduoti vartotojų pašto dėžutę.

Kai Email Marketing buvo gana nauja, šlamštą buvo pilna. Tačiau kovos su spam įstatymai iškirsti šio daug srauto, su baudų ir kitų bausmių buvo dalija į kaltų asmenų. Tai nesustabdė jį visiškai, nors su platintojus tampa vis sudėtingesnės, o taip pat rasti būdų praeities anti-spam filtrais. Tai šiukšlių paštas skaitmeniniame pasaulyje.

Kitas SPAM forma yra sukčiavimas apsimetant, kuri apima užburtą 419 sukčiavimu. Tačiau tai peržengia reklamos sferose ir į kažką, kad yra tiek labai neteisėta ir gyvybei sunaikinti.

Suteikti vartotojams lengvas kelias į Atsisakyti

Nors nuo SPAM tema, daryti viską, ką gali, kad būtų lengva savo klientams greitai išeiti iš savo pašto adresų sąrašą. Nors tai gali atrodyti kovos su intuityvi, jūs nenorite sukurti neigiamą patirtį. Todėl lengva atsisakyti paliks klientui teigiamą įspūdį apie jus. Jie gali ir toliau pirkti iš jūsų, nors jie negauna savo el. Kita vertus, jei jūs įtraukėte Atsisakyti mygtuką 6PT tipo į teisinio kopiją krūva viduryje, ir padaryti juos šokti per lankus palikti sąrašas, jums bus prarasti, kad klientas gera.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.