Iznomāt vai nopirkt? Lūk, kāpēc tas varētu jēgas darīt gan

Home » Real Estate » Iznomāt vai nopirkt? Lūk, kāpēc tas varētu jēgas darīt gan

Pērkot savu “otrās mājas”, pirmais varētu būt pieejamas ceļš homeownership

Iznomāt vai nopirkt?  Lūk, kāpēc tas varētu jēgas darīt gan

Tas nav viegls laiks, lai pirmo reizi homebuyer – it īpaši, ja jūs dzīvojat vietā, kur inventarizācija ierauga mājās ir zema, uz leju, maksājumu prasības ir augstas, un nekustamā īpašuma cenas ir virs vidējā. Tas ietver dārgu vietas kā New York, Silicon Valley, un Maiami, bet pat vidēja lieluma un mazās pilsētās, piemēram, Stamford, CT, Providence, RI un Lansing, MI var būt grūts pircējiem.

Bet tas nav krata vēlmi iejutušies.

Tātad, daži no šiem augstas cenas apgabalos iemītnieki lietojat pārsteidzoši ceļu homeownership: Pērkot savas “otrās mājas”, vienlaikus turpinot iznomāt savu primāro dzīvesvietu. Pirkuma var būt vieta, lai izvairītos par nedēļas nogalēs, vieta, kur jūs pavadīt atvaļinājumu, vai vieta, kur jūs uzskatāt izīrējot citiem kā naudas veidotāju. Bet tas ir arī saglabāt ar plaši izplatītam uzskatam, ka pieder nekustamais īpašums ir pārdomāts ieguldījums.

“Ja paskatās uz to, katrai paaudzei ir mēģinājis uzkrāt bagātību, izmantojot īpašumtiesību,” saka Mitchell Roschelle, PwC partneris un viens no dibinātājiem savu nekustamo īpašumu konsultāciju praksi. “Vislielākā lieta par homeownership ir, ja jums pieder to pietiekami ilgi, lai maksāt to off, jūs esat uzkrājis bagātību.” Ka “piespiedu ietaupījumu,” viņa saka, ir aktīvs, jūs varat izdarīt par pensionēšanos, vēlāk dzīvē, vai citiem mērķiem .

Bet tas nenozīmē, ka pērk brīvdienu mājās, kamēr jūs joprojām īri noteikti ir tiesības pārvietoties jums.

Šeit ir dažas lietas, jums ir nepieciešams izskatīt.

Real Estate Pamatojums

Ir arguments jāveic ieguldījumiem nekustamajā īpašumā, saka Marks Zandi, galvenais ekonomists Moody ‘s Analytics. “Pēc krūtis, neviens nebūtu pieskarties vienģimenes mājas izņemot liju,” viņš saka. “Bet pēdējā gada vai diviem, vairāk un vairāk cilvēku ir ieinteresēti dzīvojamo nekustamo īpašumu, kā veids, kā pelnīt naudu … Nekustamais īpašums jūtas kā tas nāk atpakaļ.” Nacionālā asociācija Realtors ekonomists Lawrence Yun piekrīt.

“Īpašumtiesības ir, ilgajam, ja bagātību uzkrāšanos, jo īpašuma vērtība ir pieaudzis laikā,” viņš saka. “Šī cena vērtības var nodrošināt pašu kapitālu tirdzniecības-up pirkumiem.”

Cenas pieauguma potenciāls

Viss nekustamais īpašums ir, protams, vietējie. Tur ir arī liela atšķirība iegādāties fiksāžas-augšējā – un liekot kaut kādā sviedru kapitāla nedēļas nogalēs – pret pērk senatnīgs vietu un svīšana pār to, kur izvietot savu faetons uz klāja.

Bet tas arī maksā aplūkot kādām cenām varētu darīt brīvdienu orientētu jomās. Trulia izmanto skaitīšanas datus, lai salīdzinātu cenas atzinību brīvdienas zip kodi pret ārpus atvaļinājuma ones. 2012. un 2013. gadā, gadu vairāk nekā gadu, cenu vērtības ārpus brīvdienas jomās bija aptuveni trīs reizes, ka brīvdienu uzņēmumiem (6,6 procentiem, kas nav brīvdienas jomās galīgajā ceturksnī 2013., salīdzinot ar 1,9 procentiem tiem brīvdienas jomās). Citiem vārdiem sakot, mājas iegādājās pilsētā vai priekšpilsēta varēja novērtēt vērtības ātrāk nekā nedēļas nogalē vietā, jūs varētu iegādāties kādā pludmales pilsētā vai lauku locale.

Bet pēdējos gados, tad atšķirība ir ievērojami samazinājies, un brīvdienas jomās dažkārt virzās uz priekšu. Pagājušā gada decembrī, cenas brīvdienas jomās palielinājās 5.2 procentiem gadu vairāk nekā gadu, salīdzinot ar 5 procentiem ārpus atvaļinājuma ones.

Raugoties nākotnē, Trulia prognozē diezgan pat spēles noteikumus.

Izmaksu Būt

Tas ir svarīgi arī saprast, ka pērkot otrās mājas, visticamāk, izmaksās nedaudz vairāk, nekā pērkot pirmo. Pirmā iemaksa prasība, visticamāk, būs nedaudz lielāks, jo būs procentu likme par hipotēku – melodija 50 līdz 100 bāzes punktiem, saskaņā ar Yun. “No aizdevēja viedokļa, tā uzskatāma vairāk riskants,” viņš skaidro. Tas ir tāpēc, ka, ja mājās nav jūsu galvenā dzīvesvieta un jūs kritums grūti laiki, tas ir vieglāk iet prom, jo ​​jūs joprojām ir kaut kur dzīvot.

Vai jūs varat to atļauties?

Tas ir liels jautājums, un tas ir viens, ka ir viegli nokļūt nepareizi. Lielākā kļūda, pirmo reizi homebuyers veikt nav izpratne izmaksas īpašumtiesības, saka Roschelle. “Viņi apskatīt ikmēneša maksājumu, un nākt klajā ar kādu numuru komunālo ka viņi būtu jāmaksā, ja tie īri.

Viņi aizmirst, ka katls ir ap 1987, un viņiem ir nepieciešama 1 procents no vērtības mājās socked prom, jo ​​kaut kas notiek, lai izjauktu. “

Viņa pamatnostādne: Ja saasināšanos īres vietu, kur Jūs esat dzīves dienas uz dienu, kā arī izmaksas par otrās mājas ir stumšanas 50 procentus no jūsu ienākumiem, tas nav jēgas. Viens veids, lai saglabātu izmaksas jūsu brīvdienas vietu pārbaude ir nopirkt vietā ar Mājīpašnieku asociācija, kas rūpējas par prognozējamu uzturēšanu: zāliena kopšanas, sniega izvešana, un tamlīdzīgi.

Būs Moneymaker?

Airbnb un tādas vietnes kā HomeAway vieglāk izmantot savu brīvdienu mājās, ja vēlaties, un peļņa no tā, ja jums nav. “Tas ir tāpat kā amerikāņu sapnis par steroīdiem,” saka Roschelle. “Es esmu ne tikai gatavojas pieder, es esmu gatavojas pārvērst to uzņēmējdarbībā.” Protektora uzmanīgi, lai gan. Ja jūs noma jūsu mājās, kas ir mazāk nekā 14 dienas gadā, jums nav jāmaksā nodokļi par naudu. Vairāk nekā, ka, lai gan, un jūs ievadot sarežģītu pasauli nodokļu, kas prasa skaidru un rūpīgu uzskaiti. Jūs esat arī kļuvis saimnieks, kas ir (vismaz), apgrūtinājumus un (ne vairāk), otrā darbā.

Vai varētu paredzēt nākotnes pensionārs Vēlaties nopirkt You Out?

Vai jūs meklējat nopirkt vietā, kur kāds pensionārs varētu beidzot vēlas iejutušies? “Es domāju, ka izredzes mājokļu vērtības ir diezgan labs, jo īpaši jomās, kur jūs gatavojas redzēt daudz pensionāri tuvāko desmitgažu laikā,” saka Zandi. Ja tas ir apsvērums, domā par to, ko vecāks cilvēks varētu vēlēties, mājās, kā tu izskaties: Platas zāles un ieejas, guļamistaba suite pirmajā stāvā, ieraksts bez kāpņu telpās. Jūs, iespējams, nevarēs uztvert visas šīs lietas (ļoti neliela daļa no dzīvojamā fonda ASV ir visas no tiem), bet vēl labāk.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.