Izpratne un izvēle Life Insurance

Home » Insurance » Izpratne un izvēle Life Insurance

Neveiciet šīs kļūdas, pērkot dzīvības apdrošināšanas polise

 Izpratne un izvēle Life Insurance

Ar dzīvības apdrošināšanas polises izvēli var šķist mulsinoši, un tie ir grūti saprast, pēc pirmā acu uzmetiena. Ir grūti precīzi zināt, kur sākt.

Jums vajadzētu sākt ar mānīgi viegli skan jautājums: Vai jums ir nepieciešams dzīvības apdrošināšana vispār? Detalizētu atbildi uz šo jautājumu, var palīdzēt jums izlemt, kāda veida dzīvības apdrošināšanas iegādei, pieņemot, ka jūs nolemjat to vajag.

Ja jūs nolemjat jums tiešām ir nepieciešams dzīvības apdrošināšana, tad nākamais solis ir, lai uzzinātu par dažāda veida dzīvības apdrošināšanas, un lai pārliecinātos, ka jūs pērkat tiesības veida politiku.

Vai jums tiešām ir nepieciešams dzīvības apdrošināšana?

Dzīvības apdrošināšanas vajadzības atšķiras atkarībā no jūsu personīgo situāciju – cilvēkiem, kuri ir atkarīgi no jums.

Ja jums nav apgādājamo, jūs, iespējams, nav nepieciešams dzīvības apdrošināšana. Ja jums nav radīt ievērojamu daļu no savas ģimenes ienākumiem, jūs var vai nevar nepieciešama dzīvības apdrošināšana.

Ja jūsu alga ir svarīgi, lai atbalstītu savu ģimeni, maksājot hipotēku vai citu regulāru rēķinus, vai arī sūtīt savus bērnus uz koledžu, jums vajadzētu apsvērt, dzīvības apdrošināšanu, kā veids, lai nodrošinātu šīs finansiālās saistības ir ietvertas gadījumā jūsu nāves.

Cik daudz Life Insurance Do You Need?

Ir grūti kārtulu-of-īkšķis jo summa dzīvības apdrošināšanas jums ir nepieciešams, ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā jūsu citiem ienākumu avotiem, cik apgādājamie jums ir, jūsu parādus, un savu dzīvesveidu.

Taču tur ir vispārēju pamatnostādni jums var noderēt: apsvērt iespēju iegūt politiku, būtu vērts no piecām līdz 10 reizēm savas gada algas, ja jūsu nāves.

Aiz šīs vadlīnijas, jūs varētu vēlēties apsvērt konsultācijas finanšu plānošanas profesionāli, lai noteiktu, cik daudz pārklājumu iegūt.

Veidi dzīvības apdrošināšanas polises

Ir vairāki dažāda veida dzīvības apdrošināšanas politiku, tai skaitā visu dzīvi, termiņa dzīvības, mainīgā dzīves un universālo dzīvi.

Visa dzīve piedāvā gan labumu nāves un naudas vērtību, bet ir daudz dārgāks nekā cita veida dzīvības apdrošināšanu.

Tradicionālajā visu dzīvības apdrošināšanas polisēm, jūsu prēmijas nemainīsies, kamēr jūs esat atmaksājās politiku. Pati politika ir spēkā līdz jūsu nāves, pat pēc tam, kad esat samaksājis visus prēmijas.

Šis dzīvības apdrošināšanas veids var būt dārgi, jo, jo milzīgas komisijas (tūkstošiem dolāru pirmais gads), un maksa ierobežot naudas vērtību pirmajos gados. Tā kā šie maksājumi ir iebūvēti sarežģītu investīciju formulām, lielākā daļa cilvēku neapzinās, cik daudz no savas naudas nonākšana savu apdrošināšanas aģents kabatā.

Mainīgais dzīve polises, forma pastāvīgas dzīvības apdrošināšanas, veidot naudas rezerves, ko var ieguldīt kādā no izvēles, ko apdrošināšanas kompānija. Jūsu naudas rezerves vērtība ir atkarīga no tā, cik labi šie ieguldījumi dara.

Jūs varat mainīt daudzumu jūsu piemaksu ar universālām dzīvības apdrošināšanas polises, cita veida pastāvīgu dzīvības apdrošināšanā, izmantojot daļu no jūsu uzkrāto ieņēmumu, lai segtu daļu no piemaksu izmaksu. Jūs varat arī mainīt summu nāves gadījumā. Par šo elastību, jums būs jāmaksā augstākas administratīvās maksas.

Daži speciālisti iesaka, ka, ja esat jaunāks par 40 gadiem, un nav ģimenes dispozīciju pēc dzīvībai bīstama slimība, jums vajadzētu izvēlēties termiņa apdrošināšanu, kas piedāvā labumu nāves, bet nav naudas vērtību.

Dzīvības apdrošināšanas izmaksas

Vislētākais dzīvības apdrošināšana varētu būt no sava darba devēja grupas dzīvības apdrošināšanas plānu, pieņemot, ka jūsu darba devējs piedāvā vienu. Šīs politikas parasti ir ilgtermiņa politikas, kas nozīmē, ka jūs esat uz kuriem tik ilgi, cik jūs strādājat pie šī darba devēja. Dažas politikas var tikt pārveidots pēc izbeigšanas.

Citu veidu dzīvības apdrošināšanas izmaksas ievērojami atšķiras, atkarībā no tā, cik daudz jūs pērkat, līguma veidu izvēlaties, apdrošinātājs ir prakse, un cik daudz komisija uzņēmums maksā ar savu aģentu. Pamatizmaksām balstās uz aktuāro vērtību tabulām, kas izvirzītas jūsu dzīves ilgumu. Augsta riska personas, piemēram, tiem, kuri smēķē, ir liekais svars, vai ir bīstams nodarbošanās vai hobijs (piemēram, lidojot) būs jāmaksā vairāk.

Tur bieži vien slēptās izmaksas dzīvības apdrošināšanas polisēm, piemēram, nodevas un lielās komisijas, ka jums nevar atrast informāciju par līdz brīdim, kad jūs iegādāties politiku.

Ir tik daudz dažādu veidu dzīvības apdrošināšanas, un tik daudzi uzņēmumi, kas piedāvā šo politiku, ko es ieteiktu, izmantojot maksu tikai apdrošināšanas konsultantu, kas par fiksētu maksu, būs pētīt dažādas politikas pieejamos jums un ieteiktu vienu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Lai nodrošinātu objektivitāti, jūsu padomnieks nedrīkst saistīts ar kādu konkrētu apdrošināšanas sabiedrību, un nevajadzētu saņemt komisijas no jebkuras politiku.

Veselīga 30 gadus vecs vīrietis, varētu sagaidīt maksāt apmēram $ 300 gadā par termiņa dzīvības apdrošināšanas $ 300,000. Lai saņemtu tikpat daudz segumu zem naudas vērtības politikas varētu izmaksāt vairāk nekā $ 3000.

Bottom Line

Izvēloties dzīvības apdrošināšanu, izmanto internetu, ir resursi, lai izglītotu sevi par dzīvības apdrošināšanas pamatus, atrast brokeri uzticaties, tad ir politika viņš vai viņa iesaka novērtē atlīdzību tikai apdrošināšanas konsultants.

Starptautiski pazīstams finanšu konsultants Suze Orman ir pārliecināta, ka, ja jūs vēlaties, apdrošināšana, nopirkt termiņš; ja vēlaties ieguldījumu, nopirkt investīcijas, nevis apdrošināšanas. Nejauciet divas. Ja jūs esat ļoti gudriem investors un saprast visus sekas dažādu veidu dzīvības apdrošināšanas polisēm, jūs, visticamāk, vajadzētu iegādāties termiņa dzīvības apdrošināšana.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.