Ja aizverat kredītkartes?

Home » Credit and Debt » Ja aizverat kredītkartes?

 Ja aizverat kredītkartes?

Ar arvien pieaug cenas un kredītkaršu procentu likmes, vairāk patērētāji cenšas ierobežot savu parādu, kredītkartes aizverot. Bez nepieciešamību ierobežot parādu, ir daudzi citi iemesli kredītkartes konta slēgšanu, tai skaitā augstas procentu likmes, un bailes no identitātes zādzību.

Pirms slēgt kontu, uzziniet, kā šī darbība var ietekmēt jūsu kredīta score, un to, kas notiks ar kredīta vēsturi, kas saistīts ar slēgtu karti.

Iemesli Noslēguma kredītkarte

Ir daudz iemeslu, lai slēgšanas kredītkarti. Tālāk ir visbiežāk sastopamie iemesli

 • Pārmērīga Spending: Kad cilvēki jūt, ka viņi tērē pārāk daudz naudas un nevar pretoties lure par kredītkarti, viņi slēgt kontu. (Ar maku plastmasa nav ievainots jūsu finanses.)
 • Neaktīvais kartes: Kad kredītkartes vairs netiek izmantota, to īpašnieki parasti slēgt kontus.
 • Aizsardzība pret Identity Theft: Ar pieaugumu identitātes zādzību pēdējos gados, daži cilvēki uzskata, ka, slēdzot kredītkarti, tie var samazināt iespēju, ka viņu identitāte tiek nozagts. (Vai nav upuris šo satraucošo noziegumu.)
 • Augstas procentu likmes: Ļoti augsts kredītkaršu procentu likmes ir vēl viens iemesls, kāpēc cilvēki slēgt savus kontus. Paturiet prātā, ka, ja jūs vēl joprojām ir neapmaksāta atlikums kredītkarti ar augstu procentu likmi, aizverot karti neapturēs uzkrāšanos interesi par nesamaksāto atlikumu.
 • Liels atlikums: Kā formā bojājumu kontroli, daži cilvēki nolemj slēgt kredītkarti, ja tie ir liels atlikums par to.

Iemesli Nav slēgšana kredītkarte

Neatkarīgi no iemesla, jums ir, lai slēgtu kredītkarti, ir svarīgi atzīmēt, ka ne visi kredītkartes būtu jāslēdz. Lūk, daži iemesli, kāpēc jūs varētu pārskatīt slēgšanas kredītkarti:

 • Nenomaksāti Svari: Ja beidzat kredītkarti, kas ir kredīta atlikums, jūsu pieejams kredīta vai kredīta limits šīs kartes tiek samazināts līdz nullei, un izskatās, ka jūs esat izsmelts karti. Kad jūsu kredīta rādītājs tiek aprēķināts, parāda summa jums ir veido 30% no jūsu rezultātu. Ņemot izsmelts-out karti, vai pat karti, kas parādās tikai tad izsmelts, būs negatīva ietekme uz jūsu kredīta rezultātu.
 • Tikai Kredīts Avots: ja jums nav citas kartes vai aizdevumiem, tā nav laba ideja, lai aizvērtu savu kredītkarti. Liela daļa no jūsu kredīta score ņem vērā dažādus kredīta jums pieder. Ja jums nav citu aizdevumu vai kredītu, tas parasti ir laba ideja, lai saglabātu tikai vienu, jums ir atvērts.
 • Laba vēsture: Labs maksājumu vēsturi palīdz palielināt savu kredīta score, tādēļ, ja jums ir laba maksājumu vēsturi kartē, tad tā ir laba ideja atstāt šo karti atvērtas. Tas ir īpaši svarīgi, ja jums ir slikta vēsture ar citām kartēm vai kredīta formām.
 • Long Credit History: Tas ir vēl viens svarīgs faktors, lai aprēķinātu savu kredīta rezultātu. Garāks kredītvēsturi var nozīmēt augstāku rezultātu, tādēļ, ja karte jautājums ir viens no jūsu vecākiem tiem, jūsu kredīta rezultāts var būt labāk, ja jūs atstāt konts atvērts.

Ietekme uz Jūsu Credit Score

Efekts slēgta kredītkartes kontā būs jūsu kredīta score ir atkarīgs no jūsu kredīta vēsturi un pašreizējo stāvokli jūsu bilance / ierobežojuma koeficientu.

Credit History

Ja jums ir labas vēsturi karti, karti slēdzot var ietekmēt jūsu kredīta rezultātu negatīvi. Fair Credit Reporting Act (FACTA) mandātus, ka negatīvā vēsture saglabājas līdz 7 gadiem vai 10 gadiem par bankrota. Tas nozīmē, ka, ja jūs slēgt kontu ar briesmīgu kredīta vēsturi, septiņos gados negatīvā informācija tiks izdzēsta.
Lai gan tas var šķist laba ideja slēgt sliktu kontu un gaidīt septiņus gadus par informāciju, kas tiks noņemta no jūsu kredīta ziņojumu, tā ir labāka ideja, lai strādātu pie pagrieziena, ka sliktu kontu par labu vienai maksājot parādus un padarot katru ikmēneša maksājuma laikā.

Balance / Limit attiecība

Jūsu atlikums / limits attiecība, vai kredīta izmantošanas koeficients, kas ir vienkārši jūsu kredītkartes bilanci dala ar jūsu kredīta limitu. Šī attiecība ir svarīgi, jo kreditori un aizdevēji, kuri apsver paplašināt papildu kredītu jums vai aizdot naudu, lai pārliecinātos, ka jums ir labi izmantojot kredīta jums šobrīd ir.

Cik daudz no jūsu kredīta limitu jūs, izmantojot, ir pamats 30% no jūsu kredīta rezultātu. Kā jūsu bilance / robežvērtības attiecību palielinās, jūsu kredīta rezultāts samazinās, jo jūs esat redzējuši kā lielāks risks overextending sevi finansiāli.

Izvērtējot Jūsu atlikums / limitu attiecību, kreditori un aizdevēji vēlas redzēt zemu līdzsvaru salīdzinājumā ar savu limitu. Piemēram, ja jums ir trīs atvērti kredītkartes ar kombinēto $ 6000 kredītlimitu un apvienota $ 2400 līdzsvaru, tad jums ir 40%, atlikums / limitu attiecību ($ 2400 / $ 6000). Ar turot atvērtus neaktīvu kredītkarti ar $ 1000 kredīta limitu un $ 0 bilanci, jūsu bilance / limits koeficients kļūst pievilcīgākas 34% ($ 2400 / $ 7000). Fico (NYSE: FIC), liecina, ka jūs saglabāt savu līdzsvaru / limitu attiecība tik zemas, cik iespējams.

Ko darīt?

Pirms izlemt slēgt kredītkarti, ieskatieties jūsu kredīta ziņojumu, un novērtēt, cik konta slēgšanu ietekmēs jūsu rezultātu. Saskaņā ar likumu jums ir tiesības uz vienu bezmaksas kredīta ziņojumu gadā no katra no trim kredītu ziņošanas biroji. Lai piekļūtu jūsu kredīta ziņojumu, apmeklējiet AnnualCreditReport.com. Iegūšana savu rezultātu ir izmaksas, bet, ja jūs pasūtīt savu rezultātu kopā ar savu bezmaksas gada kredīta ziņojumu, izmaksas bieži vien ir zemākas. Lai iegūtu vairāk informācijas par jūsu kredīta score, un citiem kredīta saistītiem jautājumiem, apmeklējiet myFICO.com.

Bottom Line

Atcerieties, ka neatkarīgi no jūsu iemesli slēgšanas kredītkarti šādu svarīgu iemeslu dēļ, kas jāņem vērā, lai uzturētu kartīte ir atvērta:

 • Ja jums ir neaktīvs kredītkarti vai karti ar augstu bilanci, samazināt to uz augšu, nevis slēdzot to, lai vēsture paliek uz jūsu kredīta ziņojumu, bet jums nebūs uzkrāt vairāk maksu par to.
 • Kaut kārdinājums slēgt kontu sliktā stāvoklī ir augsta, tā slēgšanas faktiski dara vairāk ļauna nekā laba. Tas ir labāk, lai nomaksātu šo kontu, nevis, lai to aizvērtu, jo konta slēgšanas samazinās jūsu kredīta score, palielinot savu bilanci / limitu attiecību.

Esi informēts par to darbībām, kas var ietekmēt jūsu kredīta score, un attiecīgi jārīkojas, un jūs būsiet daudz pievilcīgāku pieteikuma jauniem aizdevējiem un kreditoru Nākamreiz, kad ir nepieciešams aizņemties naudu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.