Ja Jaunais koledža Grads Pay Down Student Kredīti, vai jāsāk?

Home » Banking and Loans » Ja Jaunais koledža Grads Pay Down Student Kredīti, vai jāsāk?

Ja Jaunais koledža Grads Pay Down Student Kredīti, vai jāsāk?

Lasīt nekādu personisko finanšu vietu un jūs gatavojas, lai atrastu to pašu padomu atkal un atkal: Start ietaupīt un ieguldīt tik agri un bieži vien iespējams. 

Tas ir labs padoms. Vienkārši ietaupīt naudu, ir viena labākā investīciju jūs kādreiz darīt, un jo ātrāk jūs sāktu labāk.

Bet tas ne vienmēr ir viegli padoms sekot, it īpaši, ja esat nesen koledžas absolvents ar studentu kredītiem un sākuma līmeņa ienākumiem.

Esmu runājis ar daudziem cilvēkiem precīzā situācijā, kas ir saprotams, akcentēja. Viņi vēlas būt ietaupīt un investēt, bet studējošā kredīta pienākums stāv ceļā, un viņi jūtas kā viņi atpaliek.

Tad ko tu dari? Kā jūs līdzsvarot nepieciešamību ieguldīt ar nepieciešamību maksāt leju savu studentu aizdevumiem? Kā jums vajadzētu prioritāti šīs divas lielas mērķus?

Tālāk ir aprakstīts, ka soli pa solim kopā.

Step 1: Know jūsu ieguldījumu opcijas

Pirms jūs varat veikt jebkāda veida lēmumu, jums ir jāzina, kādas ir jūsu iespējas. Sāksim par investīciju pusē lietām.

Pirmā vieta, kur meklēt ir jūsu darba devējs. Vai jūsu uzņēmums piedāvā pensiju plānu? Vai ir darba devējs spēles uz jūsu ieguldījumu? Vai ir labi, zemu izmaksu investīciju iespējas? Jūs varat lūgt jūsu HR rep atbildes uz šiem jautājumiem, un jūs varat arī pieprasīt kopsavilkumu plāna aprakstu bakstīt detaļas.

Nav svarīgi, cik jūsu darba devējs piedāvā, jūs, iespējams, ir piekļuve dažām citām nodokļu priekšrocībām, investīciju kontos, kā arī:

  • Iras un Roth Iras : Individuālās pensijas konts ir kā 401 (k), izņemot to, ka atverot tos pats.
  • Veselības krājkonts : Iespējams labākais norakstīšanas konts pieejama, ja jums ir tiesības saņemt vienu.
  • Pašnodarbinātajām konti:  Ja jums pelnīt naudu uz pusi, jūs varat atvērt savu pensijas kontu papildus iemaksas.

2. solis: organizēt savu studentu aizdevumu

Ir trīs kritiski gabalus informāciju, kas jums būtu jāzina par katru no jūsu studentu aizdevumu:

  1. Jūsu nesamaksātais atlikums (cik daudz jūs esat parādā)
  2. Minimālā mēneša maksājums
  3. Jūsu procentu likme

Par federālo studentu aizdevumiem, jūs varat iegūt visu šo informāciju, izmantojot Valsts Student Loan Data System. Tas arī sniedz jums informāciju par studiju kredītu veidam ir, kas būs svarīgi, vēlāk, kā jūs apskatīt atmaksas un konsolidācijas iespējas.

Privātiem studentu aizdevumiem, jūs varat saņemt šo informāciju, velkot bezmaksas kopiju savas kredītkartes ziņojumu par annualcreditreport.com.

3. solis: maksātu minimālo uz visu studentu aizdevumiem

Nav svarīgi, ko, maksā vismaz minimālo uz visiem jūsu studentu aizdevumiem. Tas pasargā jūsu kredītvēsturi labā stāvoklī, tur jūs no noklusējuma, un uztur jūsu tiesības uz potenciālo aizdevumu piedošanu.

Automatizējiet jūsu minimālos maksājumus, tā, ka tas notiek katru mēnesi, bez jums pat domāt par to.

Quick Piezīme: Tas būtu labs laiks, lai apskatīt jūsu tiesībām uz ienākumiem balstītu atmaksu. Pat ja jūs varat atļauties maksāt vairāk katru mēnesi, mācās vienā no šiem atmaksas plānu var jums pievienotās elastību, kas var būt vērtīgs leju ceļa.

Step 4: Maksimizēt Jūsu darba devējs Match

Ja jūsu darba devējs piedāvā sakritību ieguldījumu jūsu uzņēmuma pensiju plānu, jūs vēlaties, lai veicinātu pietiekami, lai iegūtu šo pilnu maču.

Pieņemsim, ka jūsu darba devējs atbilst 50% no sava ieguldījuma līdz 6% no savas algas (diezgan tipisks). Tas nozīmē, ka, ja jūs veicināt 6% no katra paycheck jūsu 401 (k), Jūsu darba devējs veicinās vēl 3%.

Tas ir 50%, tūlītēju un garantēta ieguldījumu atdevi katru reizi, kad jūs veicat ieguldījumu. Jūs nevarēsiet atrast šāda veida atgriešanās jebkur citur, tāpēc tas ir kaut kas jums vajadzētu izmantot, kamēr tas ir iespējams.

Quick Piezīme: Jūsu darba devējs spēles var tikt kaut ko sauc par tiesību iegūšanas, un tādā gadījumā, ka atgriešanās nebūtu 100% garantēta, ja vien jūs jāatbilst noteiktām prasībām – piemēram, strādājot uzņēmumā vismaz piecus gadus. Jūs varat uzzināt, vai jūsu uzņēmums dara uzdodot savu HR rep vai izlasot plāna kopsavilkums plāna aprakstu.

Step 5: Prioritātes Augstas procentu parādu

Pirmie četri soļi šeit ir diezgan cut-and-sauss. Bet tas ir, ja tā sāk iegūt mazliet mazāk noteikta.

Nav kailcirtes tiesības ceļš no šī punkta uz priekšu, tāpēc vislabāk varat darīt, ir saprast kompromisus starp jūsu dažādas iespējas un izdarīt labāko lēmumu par saviem konkrētiem mērķiem un vajadzībām.

Laba vieta, kur sākt, ir mērķtiecīgi jebkuru augstas procentu studentu aizdevumiem pirmās. Nav galīgi cut-off punkts, kas nosaka, ka “lielu interesi”, bet 7% ir labs etalons.

Lūk pamatojums:

  • Ilgtermiņā, akciju tirgus ir ražots vidējo peļņu aptuveni 9,5%. Tas ir bijis nedaudz zemāks nesen, lai gan, un daudzi eksperti sagaida ilgtermiņa atgriežas būt 7% -8% robežās iet uz priekšu.
  • Lai gan akciju tirgus vienmēr ir kāpušas ilgtermiņā, tas joprojām nav garantēta, un tur būs daudz izciļņiem gar ceļu.
  • Jebkura papildu nauda uz parāda ar 7% likmi veido garantēto 7% investīciju atdevi .
  • Šī garantija, kas un fakts, ka tas ir salīdzināms ar to, ko jūs varētu sagaidīt no akciju tirgus vienalga, padara to grūti iet uz augšu.

Viena otra iespēja jums ir, kas nodarbojas ar augstas procentu aizdevumu refinansēšanu, bet jums ir jābūt uzmanīgiem. Refinansēšanas privātu aizdevumu ar zemāku procentu likmi, var veikt daudz nozīmē, bet refinansēšanas federālo aizdevumu nozīmē atsakoties vairākas vērtīgas aizsardzības. Tikai pārliecinieties, ka jūs saprotat visus kompromisus pirms parakstīšanas par dotted līniju.

Step 6: Sajauc un Match

No šī punkta uz, tā vietā, lai domātu par šo lēmumu vai nu / vai, kāpēc ne izmēģināt gan / un?

Veikt jebkādu papildu naudu, jums ir un nodot 50% pret saviem ieguldījumiem un 50% uz jūsu studentu aizdevumiem. Tādā veidā jūs gūstat stabilu virzību būt parāda brīvu, un izmantojot akciju tirgus.

Protams, tas nav jābūt 50/50. Tas var būt jebkurš proporcija vēlaties, un es aicinu jūs padomāt par emocionālo ietekmi uz savu lēmumu papildus math. Ja viens maršruts varētu radīt lielāku laimes vai mazāk stresa savā dzīvē, nebaidieties, lai noliekt lietas šajā virzienā.

Jebkura Progress ir labs progress

Tas ir saspringta jāmaksā nosaka jūsu studentu aizdevumu, ja jums justies kā jums vajadzētu ietaupīt un investīcijām. Es zinu daudz cilvēku, kuri jūtas tāpat kā to parāda padarot tos krist tālāk un tālāk aizmugurē.

Galvenais lieta atcerēties ir tas, ka ieguldījumi un samaksājot parādu ir divas puses pašas monētas . Gan centieni iegūt jums tuvāk finansiālo neatkarību, tāpēc jebkurš progress jūs gūstat uz nu priekšā ir labs progress.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.