Ja Jūs Co-Pierakstīties uz studējošā kredītu?

Home » Banking and Loans » Ja Jūs Co-Pierakstīties uz studējošā kredītu?

Ja Jūs Co-Pierakstīties uz studējošā kredītu?

Pieņemot lēmumu kopīgi parakstīt students aizdevums nāk uz leju, vai jūs varat atmaksāt visu aizdevumu par savu, ja nepieciešams.

Jums vajadzētu kopīgi parakstīt students aizdevumu tikai tad, ja jūs varat atļauties maksāt to atpakaļ pats, jo jums var būt nepieciešams.

Co-paraksta padara jūs legāli var atmaksāt aizdevumu, ja galvenais aizņēmējs nevar. Un, ja jūs nevarat atļauties veikt maksājumus, jūsu kredīts tiks bojāts.

Ja varat atļauties, lai līdzfinansētu zīmi, jums vajadzētu darīt, zinot saistītos riskus un to, kā jūs varat iegūt pie āķa par aizdevumu nākotnē.

Iespējas apsvērt pirms sadarbības parakstīšanas

Pirms pieteikties privātai studējošā kredīta, kā co-parakstītājs, vadīt primāro aizņēmējs pret citām iespējām.

Pārliecinieties, ka viņi iesniedza Free Pieteikums Federālo Studentu atbalsta, vai FAFSA, lai varētu pretendēt uz visām federālo studentu atbalstu. Tas ietver bezmaksas vai nopelnīto palīdzību, piemēram, dotācijas, stipendijas un darba-studiju, kā arī federālā studentu aizdevumiem.

Par bakalaura, federālo studentu aizdevumiem ir labākais risinājums, jo tie neprasa kredītvēstures vai līdzfinansējumu parakstītājs, lai kvalificētos. Lielākā daļa privāto aizdevumu darīt.

Salīdzinājumā ar federālajiem aizdevumiem, privātie aizdevumi mēdz veikt augstākas procentu likmes, un ir mazāk atmaksas iespējas vai iespējas aizdevumu piedošanu. Tos jāuzskata tikai pēc tam, kad visas federāla atbalsts ir izsmelts.

Ir daži privātie studējošo kredīti, kas neprasa līdzfinansējumu parakstītājs. Apstiprinājums ir balstīta uz karjeras un ienākumu potenciālu, bet šie aizdevumi veikt augstākas procentu likmes nekā citiem privātiem iespējas.

Kas var kopīgi parakstīt aizdevumu?

Gandrīz ikviens ar kvalifikācijas kredītvēsturi var kopīgi parakstīt studentu kredītu.

Tas nozīmē, ka jūs varētu kopīgi parakstīt students aizdevumu savam bērnam, mazbērns, cits radinieks vai pat draugu. Privātie aizdevēji meklēt sadarbības parakstītāji ar pastāvīgiem ienākumiem un labi līdz izcili kredīta rādītājus, parasti augsto 600s vai augstāk. Viņi arī uzskata, ka citu parādu jums jau ir.

Co-parakstītājs sniedz aizņēmēja pieeju koledžas finansējuma viņš citādi nebūtu; tā var arī palīdzēt studentam veidot kredītu.

Bet tikai tāpēc, ka jūs varat kopīgi parakstīt aizdevuma tas nenozīmē, ka jums vajadzētu.

Kā co-parakstīšanas ietekmē jūsu kredīta

Kad kopīgi parakstīt aizdevumu, jums ir pasniegtas atslēgas jūsu kredīta pār studentu aizņēmējam.

Par līdzfinansējuma parakstīšanas ietekme būs jūtama vēl pirms aizdevums ir apstiprināts: jūs saņemsiet pagaidu ding par jūsu kredīta score, kad aizdevējs veic grūti pull jūsu kredīta vēsturi pieteikuma posmā.

Pēc apstiprināšanas, kredīts un tā maksājumu vēsturi parādīsies jūsu kredīta ziņojumu. Neatbildētos maksājumi var kaitēt jūsu kredītu.

Ja aizņēmējs nevar izpildīt maksājumus un nevar aptvert tos, aizdevums varētu iedziļināties noklusējuma. Tā ir melnā zīme, kas paliks jūsu kredīta ziņojumu par septiņiem gadiem, starp citu finansiālās sekas.

Citi riski līdzfinansējuma parakstīšanas

Co-paraksta var ietekmēt jūsu spēju aizņemties. Co-parakstot aizdevuma palielina “parādu” daļu no sava parāda attiecība pret ienākumiem, kas var ietekmēt jūsu spēju saņemt jaunu kredītu lietām, piemēram, automašīnu vai māju.

Novēloti maksājumi varētu būt aizdevējiem vai savācējiem pēc jums. Tiklīdz maksājums ir par vēlu vai garām, jūs varat dzirdēt no aizdevēja, vai vēl ļaunāk, ir parādu piedzinēja. Lai izvairītos no neatbildētos maksājumiem, veicināt primāro aizņēmējs piereģistrēties Automātiskais vai sazināties ar viņiem katru mēnesi pirms maksājumi jāveic.

Jūs varētu būt atbildīgs, ja nāves vai invaliditātes. Tas var izklausīties slimīgs, bet uzzināt aizdevēja politiku, ja aizņēmējs mirst vai kļūst par invalīdiem. Ja tie neļauj piedošanu, pienākums veikt maksājumus samazināsies tikai jums.

Ko lai apspriestu ar studentu aizņēmēju

Co-paraksta prasa atklātu diskusiju ar primāro aizņēmējam, kurš būtu jāzina riskus veicāt, uz kā co-parakstītājs, un kā ilgtermiņa atmaksa ietekmēs dzīvi pēc koledžas. Šī diskusija ir jāiekļauj to, ko viņi mācās, kad viņi gaida, lai absolvents un kāda varētu būt viņu darba izredzes un ienākumu potenciālu.

Jūs varētu zināt aizņēmējam labi, tāpēc pajautājiet sev: Vai šis cilvēks ir parādījis, ka viņš vai viņa ir pietiekami atbildīgs uzņemties saistības par aizdevumu? Lai pabeigtu studiju gadi? Ja atbilde ir nē, tad jums ir jānorāda aizņēmējam pret citām iespējām.

Kā lai paliktu uz augšu no sadarbības parakstīts aizdevuma

Kad aizdevējs padara piedāvājumu, izlasiet kredīta parādzīmi pilnībā izprast visu informāciju. Piemēram, privātais aizdevējs Sallie Mae saka primāro aizņēmējs un co-parakstītājs dala atbildību par veikt maksājumus laikā.

Lai novērstu jebkādu turpmāku pārsteigumi, uzzināt, kāda līmeņa komunikācijas jūs saņemsiet kā co-parakstītājs. Tas varētu ietvert kad maksājumi tiek veikti vai cik drīz pēc nokavētu maksājumu, kas jūs būtu paziņots, kopā ar visām nodevām izvērtēti. Jautājiet aizdevēju, kā jūs saņemat paziņojumu, piemēram, telefonu, e-pastu vai pastu.

Ja aizņēmējs stāsta jums viņš vai viņa nevar izpildīt maksājumu, pirms tas ir saistīts, nekavējoties sazinieties ar aizdevēju, lai uzzinātu savas iespējas. Jums var būt iespēja saņemt jaunu atmaksas plānu vai izraisīt pagaidu pauzi maksājumiem.

Kā saņemt atbrīvots no sadarbības parakstīšanas

Ir divas metodes, kā iegūt atbrīvots no kooperatīvās parakstīšanas atbild: co-parakstītājs izlaišanas un refinansēšanai.

Co-parakstītājs atbrīvošana ir funkcija, kuru vēlaties meklēt privāto studentu aizdevumu. Vairums aizdevēju ļauj jūsu vārds un juridiskā atbildība jāizņem no aizdevuma, kad aizņēmējs ir veikusi noteiktu skaitu uz laiku maksājumiem. Šis skaits ir robežās no 12 līdz 48 mēnešiem, atkarībā no aizdevēja.

Varat arī norādīt aizņēmējam refinansēšanu, kas varētu izņemt savu vārdu no aizdevuma un ļauj aizņēmējam apvienot savus studentu aizdevumiem vienā aizdevumu ar zemāku procentu likmi, ja tie atbilst. Refinansēšanai, tie būs nepieciešams, lai apmierinātu kredīta un ienākumu prasībām, un ir ieraksts par laika maksājumu.

Kā kopīgi parakstīt privātā students aizdevums

Ja esat gatavs, lai kopīgi parakstīt aizdevumu, jums un aizņēmējam ir salīdzināt piedāvājumus no vairākiem studentu aizdevējiem, tostarp banku, krājaizdevu sabiedrību un tiešsaistes aizdevējiem, lai atrastu zemākās likmes.

Kā co-parakstītājs jūs vēlaties, lai pārliecinātos, ka aizdevums ir maksimālu elastību attiecībā uz maksājumiem. Apsveriet aizdevumu iespējas, piemēram, aizņēmēja aizsardzības – atlikšana Pacietība – kopā ar atmaksas iespējas un pieejamību co-parakstītājs izlaišanas.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.