Ja tīņi un koledžas studenti ir Credit Cards?

Home » Credit and Debt » Ja tīņi un koledžas studenti ir Credit Cards?

Laba Kredīta ieradumi Sākt jaunībā

Ja tīņi un koledžas studenti ir Credit Cards?  Laba Kredīta ieradumi Sākt jaunībā

Kredītkartes parāds ir liela problēma, un katru gadu miljoniem cilvēku atrast sevi pār galvu. Procentu likmes pieaug, maksājumus saņemt garām, un kredīta rādītāji tiek pārvietota uz atkritni. Kaut arī kredītkaršu parādu, var būt finansiāli postoša, kredīts ir svarīga loma mūsu dzīvē. Gribu nopirkt māju? Ja jums ir daudz naudas bankā maksāt naudu, jums ir nepieciešams kredīts. Dažos gadījumos pat īrējot dzīvokli, iegūstot apdrošināšanas vai piesakoties darbā var prasīt savu kredītvēsturi, kas velk.

Bez kredītiem, tā var veikt pat dažus pamata lietas grūtāk.

Jaunieši un parāds

Pēc tam, kad kāds pagriežas 18 un var pretendēt uz savām kredītkartēm un aizdevumiem, tie kļūst par galveno mērķi aizdevējiem. Kredītkaršu uzņēmumi zina, ka jaunieši vēlas sākt savu pieaugušo dzīvi, un tas bieži vien notiek, kad viņi iet uz koledžu. Tik daudzi koledžu pilsētiņās ir piepildīta ar bankām un kredītkaršu pārdevēji dodot prom bezmaksas dāvanas par pierakstīšanos, un citādi padarot to ļoti viegli darīt.

Reālā problēma ir tā, ka daudzi no šiem skolēniem, tas būs pirmais kredītkartes tie saskaras. Viņi maksā maz uzmanību procentu likmēm, nosacījumiem un karšu funkcijas. Karte viņi izvēlas, var tos iestatīt atteices jau no paša sākuma.

Arī daudzi jaunieši nav pietiekami izglītoti par kredītkaršu un parādu. Tās var zināt, ka jums ir jāmaksā naudu atpakaļ, bet tās var nebūt gatavi saprast efektu augstas procentu likmes, minimālo maksājumu, un to, cik postoši novēlotiem maksājumiem var izraisīt.

Un, kad lielākā daļa jauniešu ir samērā zemu maksājot vai nepilna laika darba vietas, tas var kļūt grūti sekot līdzi kredītkaršu maksājumiem, ja viņi saņem no kontroles.

Kāpēc Lielākā daļa Studentiem ir nepieciešams kredīts

Ar visām negatīvajām sekām, kredītkaršu parādu, fakts ir tas, ka lielākā daļa studentu ir nepieciešams, vai vismaz vajadzētu būt kredītkarte.

Ja kāda iemesla dēļ vispār, tas ir, lai izveidotu kredīta vēsturi. Jums ir nepieciešams kredīts, lai izveidotu kredīta score, tādējādi iegūstot kredītkarti jaunībā ir viegls veids, kā to izdarīt. Arī viens no svarīgākajiem faktoriem, jūsu FICO score ir garums kredītvēsturi. Tātad, jo ātrāk jūs izveidot kredītlīnijas, jo ilgāk jūsu kredīta vēsturi varēs tad, kad runa ir laiks izņemt nopietnu aizdevumu, piemēram, pērkot māju.

Ne tikai tas, bet kredītkartes ir liels ārkārtas. Lielākā daļa studentu nebūs būtisku ārkārtas fondu naudas sēž bankā, tāpēc, kam ir spēja nākt klajā ar naudu, kas avārijas gadījumā, ir svarīgi. Kā vecāks, jūs, iespējams, nevēlaties, lai domāt par savu dēlu vai meitu iestrēgst, ja viņu auto sabojājas, vai nāk klajā ar naudu, ja viņiem ir nepieciešams, lai lidot mājās par ārkārtas, tāpēc kredītkartes var nodrošināt labu drošības tīklu .

Tas joprojām Līdz ar vecākiem

Ja jūs vēlaties, lai jūsu bērnam ir labas izdevumu ieradumus un pretoties kārdinājumam, kas var nākt ar kuru kredītkarti, tas ir atkarīgs no jums, lai izglītotu tos. Viņiem jāzina priekšrocības ar karti, un postošās sekas, kas var nākt no ļaunprātīgas izmantošanas.

Kā vecāks, jums ir nepieciešams, lai sēdēt ar savu dēlu vai meitu, pirms tās galvu off paši.

Apspriediet iemeslus, kāpēc tas ir svarīgi, lai būtu kredītkarti un kredītvēsturi. Tāpat, jums vajadzētu palīdzēt viņiem atrast labu kredītkarti, tāpēc tie nav galu galā pierakstīšanos pirmo viņi nāk pāri. Kad viņi saņem karti, veikt pirkumu, un iet tiem, izmantojot procesu, veicot ikmēneša maksājumu. Ar čeku vai elektroniski, lai viņi zina, ko sagaidīt un ir pazīstams ar šo procesu.

Visbeidzot, iet pār pamatnoteikumiem. Paskaidrojiet, ko tieši kredītkarte jāizmanto, un kurš ir atbildīgs par maksājumu. Jūs vēlaties, lai jūsu bērns, lai izmantotu šo rīku atbildīgi, lai tā būtu skaidrs, ka viņiem ir nepieciešams, lai tiktu galā ar maksājumiem.

Ja esat lietojis laiku, lai izglītot savu bērnu agrā vecumā, lai viņi varētu izveidot kredītu atbildīgā veidā, tie būs tādā stāvoklī, lai hit zemes gaitas ar cieto kredītvēsturi un ir izveidotas pareizu finanšu ieradumi iet uz priekšu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.