Jak dlouho vaše odchodu do důchodu Úspory vydrží – a jak se Stretch It

Home » Retirement » Jak dlouho vaše odchodu do důchodu Úspory vydrží – a jak se Stretch It

Jak dlouho vaše odchodu do důchodu Úspory vydrží - a jak se Stretch It

Zjistit, kolik let vaše úspory odchod do důchodu bude fungovat, není exaktní věda. Existuje mnoho proměnných ve hře – výnosy z investic, inflace, nepředvídané výdaje – a každý z nich může výrazně ovlivnit životnost svých úspor.

Ale je tu ještě hodnota v přijít s odhadem. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je zvážit své celkové úspory, plus návratnost investic v průběhu času, proti své roční výdaje.

Způsoby, aby se vaše úspory vydrží déle

Výše Kalkulačka jako ta může být užitečným vodítkem. Ale je to sotva konečné slovo o tom, jak daleko vaše úspory může protáhnout, zvláště pokud jste ochotni přizpůsobit své výdaje tak, aby vyhovovaly některé strategie abstinenční společný odchod do důchodu.

Níže jsou uvedeny některé chytré orientační pravidla o tom, jak vybírat své úspory na penzi v cestě, která vám dává nejlepší šanci mít své peníze vydrží tak dlouho, jak budete potřebovat, bez ohledu na to, co svět posílá do cesty.

Pravidlo 4%

Pravidlo 4% je založen na výzkumu William Bengen, publikoval v roce 1994, která zjistila, že pokud investoval nejméně 50% své peníze v zásobách a zbytek v dluhopisech, že máte velkou pravděpodobnost, že budou moci odejmout inflace očištěné o 4% svého hnízda vejce každý rok po dobu 30 let (a možná i déle, v závislosti na návratnosti investice v průběhu této doby).

Tento přístup je jednoduchý: Ty se z 4% ze svých úspor v prvním roce, a každý následující rok budete mít na to, že stejná částka v dolarech a úprava inflace.

Bengen testoval svou teorii přes některé z nejhorších finančních trhů v historii Spojených států, včetně Velké hospodářské krize, a 4% byla bezpečná míra odstoupení.

Pravidlo 4% je jednoduché, a pravděpodobnost úspěchu je silná, pokud vaše úspory odchod do důchodu je investováno minimálně 50% do akcií.

dynamické výběry

Pravidlo 4% je relativně tuhá. Částka, kterou zrušit každý rok se upraví inflací a nic jiného, ​​tak finance Odborníci přišli s několika způsobů, jak zvýšit své šance na úspěch, a to zejména pokud hledáte pro své peníze vydrží mnohem déle než 30 let.

Tyto metody se nazývají „dynamické strategie abstinenční.“ Obecně platí, že vše, co znamená, že je upravit v reakci na návratnost investic, omezení stahování produktů v letech, kdy návratnost investic nejsou tak vysoké, jak se očekávalo, a – ach, happy day – tahání více peněz když se vrací na trhu dovolí.

Existuje mnoho strategií dynamické abstinenční, s různým stupněm složitosti. Možná budete chtít pomoc od finančního poradce nastavit jednu nahoru.

Strategie příjem podlaha

Tato strategie vám pomůže zachovat své úspory na dlouhou trať tím, zda nemáte prodávat akcie, když je trh dole.

Zde je návod, jak to funguje: Zjistit celkovou částku v dolarech, které potřebujete pro základní výdaje, jako je bydlení a jídlo, a ujistěte se, že máte tyto náklady pokryty garantovaným příjmem, jako je sociální zabezpečení, plus dluhopisy žebřík nebo anuity.

Slovo o rent: I když některé z nich jsou předražené a riskantní, jednorázovou prémii okamžitá anuita může být účinným nástrojem pro odchod do důchodu příjmy – můžete vysázet paušální částky na oplátku za garantované platby za život. Za správných okolností, dokonce i reverzní hypotéka by mohlo fungovat, aby upevnil svou příjmovou podlahu.

Tak vždy víte, vaše základy jsou pokryty. Poté nechte své investované úspory být zodpovědní za své diskreční výdaje. Například, měli byste se spokojit s staycation při tankování akciového trhu. Což vyvolává otázku: Myslíte si stále říkat staycation, když jste odešel?

Ne tak docela připraven odejít do důchodu?

Když jste na pokraji odchodu do důchodu, jste povinni se ptát, do jaké míry se vaše stávající úspory vás. Ale pokud jste ještě několik let od odchodu z pracovního procesu, pomocí kalkulačky pro odchod do důchodu, je to skvělý způsob, jak odhadnout, jak by změny míry úspor ovlivní, kolik budete mít při odchodu do důchodu.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.