Jak dzielona Dolar Życie ubezpieczeniowe planów pracy?

Home » Insurance » Jak dzielona Dolar Życie ubezpieczeniowe planów pracy?

Co to jest Split-Dollar Życie Polisa lub plan?

Split-Dollar Life Insurance
Podział Dolar Życie ubezpieczeniowe Plany nie są rodzajem ubezpieczenia na życie, ale raczej długoterminowy plan split-dolar ubezpieczenie na życie odnosi się do umowy między co najmniej dwiema stronami, które przedstawia w jaki następujące korzyści i koszty ubezpieczenia na życie zostanie podzielona i udało:

 • Droga stała polisa ubezpieczeniowa na życie zarabia – składki podzielone między dwiema lub więcej stronami; i / lub
 • Jak korzyści z polityki są wypłacane lub udostępniane może odnosić się do wartości pieniężnych polityki, świadczenie z tytułu śmierci i / lub beneficjenta (y)

Podział planów ubezpieczeń na życie dolar może być używany z ubezpieczenia na życie przeżywalność lub stałych lub całych rodzajów polis ubezpieczeniowych na życie, które mają wartości pieniężnych.

Split-dolarowych plany ubezpieczeń na życie może mieć koszt podziału ubezpieczeń na życie pomiędzy więcej niż jedną stronę, gdzie każdy płaci swoją część kosztów premium. Ten sam rodzaj przepisu może być dokonane w planie podzielonym dolara przypisać beneficjentom i ograniczyć lub udzielenia dostępu do wartości pieniężnych. Istnieje kilka rodzajów planów ubezpieczeń na życie split-dolar, na przykład:

 • Między pracodawcą a pracownikiem
 • Dla właścicieli firm
 • Pomiędzy akcjonariuszy i korporacji
 • Istnieją również przypadki, w których są one utworzone między ludźmi; te mogą być określane jako „prywatne split-dolarowych planów ubezpieczeń na życie” zazwyczaj między członkami rodziny lub za pomocą nieodwołalne Life Insurance Trust (Ilit).

Dla celów niniejszego artykułu, skupimy się na najczęściej typu split-dolara plan ubezpieczeń na życie, który jest plan ubezpieczeń na życie split-dolar między pracodawcą a pracownikiem.

W jaki sposób plan prac Podział Dolar Life Insurance?

Split-dolarowych plany ubezpieczeń na życie są często oferowane jako część pakietu świadczeń pracowniczych i może być dobra strategia zaoferować dodatkowe korzyści lub utrzymania pracowników o wysokiej wartości. Poprzez oferowanie zapłacić część kosztów polisy ubezpieczeniowej na życie z wartościami, pracodawca zapewnia dobrą korzyści dla ich pracowników.

Pracodawca i pracownik podpisze umowę, która nakreśli jak koszt składki ubezpieczeniowej będzie dzielona pomiędzy nimi, a kto kwalifikuje się zarobić na korzyściach płynących z polityki, wraz z innymi warunkami.

Jakie są warunki umowy ubezpieczenia na życie Podział dolara?

Warunki na split-dolara planu ubezpieczeń na życie będzie obejmować wszystkie aspekty polityki wypłat, świadczeń pieniężnych i „wypłat”. Umowa ubezpieczenia na życie Split-dolar jest dokumentem prawnym, które powinny być zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi i podatkowymi.

Wśród innych czynników, umowa powinna przynajmniej zarys 5 następujących aspektów ubezpieczenia na życie i split-dolara porozumienia planu:

 1. Ile pracodawca i pracownik każdy zgadza się płacić za ich udział i kto ma prawo do różnych świadczeń (na przykład śmierci korzyści i wartości pieniężnych).
 2. Jakie warunki musi spełniać pracownik pozostaje kwalifikują się do planu, może to obejmować cele wydajności i inne warunki.
 3. Kiedy plan zaczyna obowiązywać i jak długo potrwa plan.
 4. Warunki, w którym plan może zostać zakończone lub zmienione. Tym, co się dzieje, jeśli cele skuteczności nie są spełnione, lub co się stanie, jeśli pracownik jest zakończony lub zdecyduje się zakończyć swoją pracę i jak plan zostanie zakończone.
 5. wszystko będzie określona wartość wynosi Gotówka, który beneficjent jest śmierć kwoty świadczeń dla ubezpieczenia na życie: Granice i beneficjentów.

Czy pojawi się zachować podzielonego dolarów życie plan ubezpieczeń Jeśli zostawisz pracę?

Warunki planie podzielonym dolara często krążą wokół porozumienia między pracodawcą a pracownikiem. Terminy określone w przepisach planie podzielonym dolara w czasie pracy lub umowy negocjacji przewiduje, co dzieje się w momencie rozwiązania stosunku pracy, czy dobrowolny czy nie. Plan ubezpieczenia na życie Split-Dollar powinny być postrzegane jako korzyść pracownika. W większości przypadków pracodawca nie będzie w dalszym ciągu podzielona koszt ubezpieczenia na życie po zakończeniu zatrudnienia. Możesz mieć możliwość utrzymania planu na własny koszt, w zależności od ubezpieczyciela i pod względem swojej polityki.

Zapytaj o ten aspekt planu ubezpieczeniowego split-life jeśli logując się do jednego lub jeden.

Korzyści z Split-Dollar planów ubezpieczeń na życie

W zależności od rodzaju umowy i warunków planie podzielonym dolara, może być kilka korzyści.

 • Dzielenie kosztów ubezpieczenia daje możliwość niskich kosztów dla ubezpieczeń na życie dla pracownika. Czasem plany split-dolar może być nawet „pracodawca płaci wszystkie”. dolarów firmowe płacą za plan, zamiast ciebie.
 • Posiadanie polisy ubezpieczeniowej może działać jako sposób, aby zapobiec coraz ubezpieczyć w przyszłości, jeśli zachorują w czasie, gdy dana osoba jest ubezpieczona na planie.
 • Oszczędność pieniędzy na przyszłość ubezpieczeń na życie: można korzystać z utrzymaniem ubezpieczenia w oparciu o stawkę ubezpieczenia w wieku byłeś ubezpieczony w oryginalnie, a nie wieku po przejściu na emeryturę lub pozostawić zatrudnienie. Jeśli istnieje możliwość wykupienia planu poprzez „rollout”, lub przekonwertować planu, w zależności od początkowych opcji uzgodnieniu.
 • Możliwy dostęp do wartości pieniężnych lub pożyczki z polisy ubezpieczeniowej.
 • Minimalizacja pamiątkami i podatków od nieruchomości, jak również innych potencjalnych korzyści podatkowych w zależności od sposobu plan jest napisany w górę.

Uzyskanie porady O Split-Dollar planów ubezpieczeń na życie

Split-dolarowych plany ubezpieczeń na życie może mieć wiele korzyści, ale są skomplikowane ze względu na elastyczność i szeroki wachlarz opcji, które mogą być zapisane w umowach. To jest zawsze wskazane, aby zasięgnąć porady prawników podatkowych, licencjonowanych przedstawicieli ubezpieczenia i / lub Planowanie finansowe, jeśli potrzebujesz pomocy zrozumienia implikacji split-dolara planu ubezpieczeń na życie dla danej sytuacji. Plany Split-dolar powinien zawsze być spisane i sprawdzane przez wykwalifikowanego specjalistę, takich jak adwokat, aby zapewnić ich przestrzeganie wymagań prawnych i chronić swoje interesy.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.