Jak inwestować w obligacje dla swojego portfela

Home » Investing » Jak inwestować w obligacje dla swojego portfela

Twój przewodnik do zrozumienia i inwestycje w obligacje

 Twój przewodnik do zrozumienia i inwestycje w obligacje

Chcesz dowiedzieć się, jak inwestować w obligacje, ale nie wiem od czego zacząć. Trafiłeś w odpowiednie miejsce. I umieścić tę stronę razem daje podstawowy przegląd procesu, jak również link do niektórych wspaniałych zasobów, które mogą wyjaśnić, w głębi, różne obszary, które warto zwiedzić. Poprzez swój sposób pracy przez to, znajdziesz linki do wielu moich artykułów inwestycyjnej więź. Możesz kliknąć na każdy link, przeczytać artykuł, a potem wróć tutaj, dopóki nie skończysz.

Do czasu, kiedy skończysz, powinieneś wiedzieć wystarczająco dużo o inwestowaniu obligacji do zadawania pytań swojego maklera, doradcy finansowego, zarejestrowanym doradcy inwestycyjnego lub firmy zarządzającej aktywami. Największą korzyścią jest to, że są mniej prawdopodobne, aby czuć się emocjonalnie swoich decyzji inwestycyjnej kiedy zrozumiesz język i ryzyko.

Zanim zaczniemy, oto krótki przegląd: Obligacje są rodzajem inwestycji, która powoduje to pieniędzy kredytowej inwestora przez emitenta obligacji w zamian za zapłatę odsetek. Obligacje są jednym z najważniejszych inwestycji dostępnych dla tych, którzy podążają filozofię inwestowania dochodów z nadzieją, że żyją z pieniędzy uzyskanych przez ich portfela. Z różnych dostępnych opcji, w tym obligacje komunalne, obligacje komercyjne, obligacje oszczędnościowe i obligacje skarbowe, trzeba wiedzieć, jakie jest prawo do wyjątkowej sytuacji, jak również zagrożeń prezentowanych przez posiadanie różnych rodzajów obligacji.

Pierwsze kroki z Obligacji

Pierwszym miejscem do rozpoczęcia jest Obligacje 101 – czym są i jak działają. Ten wielki kawałek wyjaśni, w jaki sposób, jako inwestora, zarabiać pieniądze w obligacje, obligacje, co są, to dlaczego obligacje przedsiębiorstw problem, i wiele więcej. Jeśli szukasz szybszą odpowiedź i nie chcesz, wszystkie szczegóły, można przeczytać, co jest Bond?

Ile swojego portfela należy inwestować w obligacje?

Bardzo częstym pytaniem jest ile swojego portfela powinny być inwestowane w obligacje. Jest to szybki i łatwy przepis, że nie zapomnę kiedy już ją przeczytać!

Sposoby inwestować w obligacje

Istnieje kilka rodzajów obligacji, w których można inwestować, a nawet więcej sposobów można trzymać te obligacje. Oto niektóre zasoby i artykuły, które warto rozważyć. Niestety, odpowiedź nie jest tak oczywiste. Benjamin Graham uważa, że ​​inwestorzy powinni mieć obronne nie mniej niż 25% swojego portfela w obligacje, ale cena i warunki znaczenia; na przykład spojrzeć na szaleństwa inwestorów inwestujących w obligacje z rekordowo niskie rentowności i stałych terminach zapadalności od 50 do 100 lat.

Inwestowanie w obligacje korporacyjne : Pożyczając pieniądze do firm, często można cieszyć się wyższe plony niż dostać się na inne typy obligacji. Dla większości inwestorów, którzy są w środku do wyższych progów podatkowych, to lepiej kupić je w podatku schronienie takiego jak Rollover IRA.

Inwestowanie w obligacje komunalne: Przewodnik Ten kompletny początkujących do inwestowania w obligacje komunalne, które są zwolnione z niektórych podatków państwowych w pewnych sytuacjach.

Jest to idealne miejsce, aby rozpocząć, jeśli jesteś w połowie do wysokiej grupy podatkowej. Poprzez inwestowanie w lokalnych szkołach, szpitalach i gmin, można nie tylko pomóc swojej społeczności, ale także zarabiać pieniądze.

Obligacje oszczędnościowe USA : Get szeroką edukację obligacji oszczędnościowych, ich historii, rozważania przed dodaniem ich do swojego portfela i notatek podatkowych.

Serii EE Savings Bonds : Te unikalne obligacje oferują korzyści podatkowe dla finansowania edukacji, gwarancji Skarbu Stanów Zjednoczonych, o stałej stopie zwrotu dla maksymalnie trzydziestu lat i więcej.

Obligacje oszczędnościowe serii I : obligacje oszczędnościowe serii I są wyposażone w stopy procentowej opartej częściowo na zmiany inflacji, są gwarantowane, aby nigdy nie stracić pieniędzy, a są wspierane przez władzy podatkowej rządu Stanów Zjednoczonych.

Ten zbiór artykułów nauczy Cię, jak inwestować w obligacje oszczędnościowe serii I, o tym, kto jest uprawniony do ich właścicielem i wyjaśnić roczne limity zakupu.

Fundusze obligacji vs. Obligacji : Wiele nowych inwestorów nie wiem, czy powinny one własne obligacje wprost lub inwestować w obligacje poprzez specjalny rodzaj funduszu znanego jako fundusz obligacji. Jakie są różnice, korzyści i zalety? Poświęć kilka chwil na przeczytanie tego artykułu, aby dowiedzieć się odpowiedzi.

Obligacji śmieciowych : Jeden z najbardziej kuszących rodzajów obligacji nowi inwestorzy często Spot jest coś zwane wiązanie śmieci. Oferujący wysokie, dwucyfrowe plonów podczas zwykłych warunkach stóp procentowych, te niebezpieczne obligacje mogą zwabić cię z obietnicą dużych kontroli na poczcie, ale zostawiają cię wysokie i suche, gdy firmy, które je emitują przegap płatności lub zbankrutować. Trzymać się obligacje o ratingu inwestycyjnym, zamiast. Jeśli nie wiesz, co robisz, być dodatkowo bezpieczne i zarezerwować swoje gospodarstwa do Triple znamionowej obligacji.

Wiele Smaki akcji uprzywilejowanych : Korzystny czas wielu firm jest rzeczywiście bardzo porównywalne do inwestycji w obligacje, ponieważ oba rodzaje inwestycji wydają się zachowywać w ten sam sposób. Aby zrozumieć inwestowanie obligacji, trzeba zrozumieć, akcje uprzywilejowane, ponieważ przepisy podatkowe pozwalają płacić od 0% do 23,6% od dochodów z dywidend otrzymanych od preferowanych akcji, w porównaniu do pełnego 39,6% + zależnie od grupy podatkowej od dochodu odsetek od obligacji.

Niebezpieczeństwa związane z inwestowaniem w obligacje

Chociaż obligacje mają reputację sprawia, że ​​ludzie uważają, że są bezpieczniejsze niż akcje, istnieją realne zagrożenia, które mogą ranić nowych inwestorów, którzy nie wiedzą, jak zmniejszyć ryzyko.

Jak Spready obligacji zaszkodzi Investors : spready obligacji są ukryte prowizje pobierane przy zakupie lub sprzedaży obligacji. Mogą one czasami kosztować setki dolarów za każdym razem można kupić pojedyncze wiązanie! Dowiedz się, jak rozpoznać je i sposoby mogą być zminimalizowane.

Zrozumienie Bond Czas trwania: Ten pozornie prosty Pojęcie to odnosi się do faktu, że jeśli kupujesz więź, która dojrzewa w ciągu 30 lat, to może się wahać znacznie bardziej gwałtownie niż wiązania, które dojrzewa w ciągu dwóch lat. W niektórych przypadkach, obligacje o wysokim trwania rzeczywistości może się wahać w miarę zapasów! Dowiedz się, co wiązanie czas jest i jak można go obliczyć w tym ważnym artykule.

Niebezpieczeństwo Inwestowanie w obligacje zagraniczne : Przy zakupie obligacji innych krajów, a nawet przedsiębiorstw zlokalizowanych w innych krajach, istnieje bardzo realne niebezpieczeństwo, że nie są narażone na kiedy kupujesz w swoim kraju. Jeżeli obligacje w posiadaniu spółek naftowych z siedzibą w Wenezueli, na przykład, by znaleźć swoje aktywa znacjonalizowane i zajętych przez dyktatora Hugo Chavez bez możliwości odzyskania tego, co stracił. Ten artykuł wyjaśnia te niebezpieczeństwa i niektóre rzeczy można zrobić, aby je zmniejszyć.

Zaawansowane Bond Inwestycje tematy

Ceny obligacji są często wykorzystywane jako narzędzie wyceny pomóc profesjonalni inwestorzy określić, jak kosztowne akcje i inne aktywa. Odbywa się to poprzez porównanie rentowności obligacji na niektóre rodzaje rentowności obligacji rządowych do zarobków w magazynie.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.