Jak kart kredytowych Zaległość Works

Home » Credit and Debt » Jak kart kredytowych Zaległość Works

Jak kart kredytowych Zaległość Works

Aby zachować swoją kartę kredytową otwarty iw dobrej kondycji, Twoja umowa karty kredytowej wymaga, aby uczynić swoje miesięczne płatności kartą kredytową na czas. trzeba zapłacić co najmniej minimalny do czasu odcięcia po terminie, w przeciwnym razie płatność zostanie uznane za późno. Brakujące płatności kartą kredytową stawia się na ryzyko stania się przestępca. Karta kredytowa przestępczość może wpływać na zdolność kredytową i wpłynąć na zdolność do uzyskania wszelkich nowych wniosków kredytowych opartych zatwierdzone.

Co jest Zaległość karty kredytowej?

Karta kredytowa przestępczość jest status karty kredytowej wskazuje, że płatność jest przeterminowana o 30 dni lub więcej. W tym momencie, twój późno status płatności jest zgłaszane do biur kredytowych i jest zawarte w raporcie kredytowym. Późna wpłata zostanie dodana do konta i karty kredytowej emitent może rozpocząć dzwoniąc, wysyłając lub wysyłanie listów do cię wciągnąć na koncie ponownie

Gdy płatność wynosi 60 dni przestępca, wystawca karty kredytowej może podnieść stopę procentową do stopy karnego. Stopa kara będzie obowiązywać przez sześć miesięcy. Po wprowadzeniu sześciu kolejnych płatności na czas, kurs wróci do normy dla istniejącej równowagi. Wystawca karty kredytowej może utrzymać stawkę skuteczne dla nowych zakupów za pomocą karty kredytowej.

Karta kredytowa Zaległość ceny

Krajowe stopy przestępczość karty kredytowej może wskazać, jak gospodarstwa domowe są obsługi długu. Rosnące stopy przestępczość może oznaczać, że ludzie nie mają wystarczająco dużo pieniędzy, aby zapłacić swoje długi i może sygnalizować większe problemy gospodarcze. W pierwszym kwartale 2018 roku, karty kredytowe stopy przestępczość w bankach komercyjnych innych niż górna 100 wzrosła do 5,9 procent, raporty biznesowe Insider . Stopa przestępczość nie była tak wysoko, ponieważ przed kryzysem finansowym.

Dla porównania, 100 największych banków posiada karty kredytowej stopy zaległości z 2,48 procent, wspomagany przez zdolność tych banków do przyciągnięcia konsumentów z wyższymi wynikami kredytowych z lukratywnych ofert kart kredytowych.

Poważne kart kredytowych stawki przestępczość wzrosła do 1,78 procent w pierwszym kwartale 2018 roku vs. 1,69 procent w pierwszym kwartale 2017 roku, zgodnie z danymi z TransUnion. Konta, które mają 90 lub więcej dni przeterminowane są traktowane poważnie przestępca. Wiele emitenci kart kredytowych również zawiesić swoją zdolność do dokonywania płatności Gdy konto jest poważnie przestępca.

Co dzieje się po karty kredytowej przestępczość?

Karta kredytowa przestępczość nie jest koniec drogi. Konsumenci mają szansę nadrobić zaległości w płatności kartą kredytową i dostosować swoje konto z powrotem do dobrej kondycji. To będzie kosztować więcej, aby ponownie wciągnąć – trzeba zapłacić całą należną równowagę przeszłości, plus odsetki i opłaty za późno, które zostały zgromadzone. Jeśli nie możesz sobie pozwolić, aby zapłacić zaległą równowagę, należy skontaktować się z wystawcą karty kredytowej, aby dowiedzieć się opcje dla zaplątuje się ponownie. Doradztwo kredytowe konsument może być inna opcja dla zaplątuje się na płatności, zwłaszcza jeśli przestępca na wielu kart kredytowych.

W przeciwnym razie, jeśli saldo karty kredytowej pozostaje przestępca, to zostaną ostatecznie zamknięte, a opłata-off. To się zdarza raz płatności kartą kredytową wynosi 180 dni przeterminowania. Gdy saldo karty kredytowej jest opłata-off, nie masz już możliwość nadrobienia ponownie i przynieść swoje obecne konto ponownie. Cały bilans jest wymagalne i mogą być wysyłane do agencji zbiórki jeśli nie uda się spłacić ją z pierwotnego wierzyciela.

Czy Zaległość Credit Card zostać usunięte z raportu kredytowego?

Po negatywnych informacji został dodany do raportu kredytowego, to zazwyczaj tylko usunąć, jeżeli jest to niedokładne, niekompletne, nie można zweryfikować, czy przeszłość terminie sprawozdawczym kredytowej. Jeśli raport kredytowy zawiera błędnie zgłoszone karty kredytowej przestępczości, można wysłać sporu raportu kredytowego, aby go zbadać i usunięte. Wyślij kopię wszelkich dowodów masz który może obsługiwać swój spór.

W przeciwnym wypadku, usunięcie dokładnie zgłoszone karty kredytowej przestępczości jest trudniejsze. emitentów kart kredytowych są prawnie dopuszczone do zgłaszania negatywnych informacji tak długo, jak to jest poprawne. Wystawca karty kredytowej może być skłonny do usunięcia przestępczości jeśli nadrobić zaległości w płatnościach ponownie.

Nawet jeśli nie można usunąć przestępczości karty kredytowej, dogania na płatności jest ważne, aby zapobiec konta z oskarżenia jednorazowe i karty kredytowej przed uszkodzeniem nawet więcej. Im szybciej złapany ponownie, tym szybciej można rozpocząć odbudowę swój wynik kredytowej terminowe płatności. Po dogonić, Twój stan konta pokaże, że płatności są obecnie na czasie. Po siedmiu latach, negatywne dane dotyczące rachunku spadnie raportu kredytowego.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.