Jak kreditní karty mladistvých Works

Home » Credit and Debt » Jak kreditní karty mladistvých Works

Jak kreditní karty mladistvých Works

Chcete-li zachovat své kreditní karty otevřené a v dobrém stavu, vaše smlouva kreditní karty vyžaduje, aby se vaše měsíční platby kreditní kartou na čas. Musíte zaplatit alespoň minimální dobou cutoff v den splatnosti, jinak vaše platba bude považována za pozdě. Chybí platbu kreditní kartou při kterém je riziko, že se stanou delikvent. Kreditní karty mladistvých může mít vliv na vaší kreditní skóre a ovlivnit vaši schopnost získat nějaké nové aplikace úvěrové bázi schválené.

Co je to kreditní karta delikvence?

Kreditní karta mladistvých je stav kreditních karet, které označuje vaši platbu je po splatnosti 30 a více dní. V té době, vaše pozdní stav platba je hlášen na úvěrových registrů a je zahrnuta ve vaší kreditní zprávy. Pozdní platba je přidána do vašeho účtu a vydavatel vaší kreditní karty může začít volání, posílání e-mailů, nebo posílání dopisů, které vám pomohou znovu dohnal účtu

Jakmile bude vaše platba je 60 dnů delikvent, vydavatel vaší kreditní karty nemá zvyšovat své úrokové sazby do pokutového sazby. Trest sazba zůstane v platnosti po dobu šesti měsíců. Po provedení šesti po sobě jdoucích platby na čase, bude sazba se vrátit k normálu pro stávající rovnováhu. Vydavatel vaší kreditní karty je možné ponechat sazby platí pro nové nákupy na vaší kreditní kartě.

Kreditní karta míry prodlení

Národní míry delikvence kreditní karty může ukázat, jak se domácnosti manipulaci svůj dluh. Rostoucí ceny mladistvých by mohlo znamenat, že lidé nemají dostatek peněz na zaplacení svých dluhů a může signalizovat větší ekonomické problémy. V prvním čtvrtletí roku 2018, kreditní karty sazby delikvence u komerčních bank mimo top 100 se zvýšil na 5,9 procenta, píše Business Insider . Míra delikvence nebyl tak vysoko, protože před finanční krizí.

Ve srovnání s 100 největších banky mají kreditní karty nesplácení sazbu 2,48 procenta, pomáhal schopnost těchto bank přilákat zákazníky s vyšší kreditní skóre s lukrativními nabídkami kreditních karet.

Vážné ceny delikvence kreditních karet se zvýšil na 1,78 procenta v prvním čtvrtletí roku 2018 oproti 1,69 procenta v prvním čtvrtletí roku 2017, podle údajů z TransUnion. Účty, které mají 90 nebo více dní po splatnosti jsou považovány za vážně delikventa. Mnoho Vydavatelé platebních karet také pozastavit svou schopnost splácet, jakmile váš účet vážně delikventní.

Co se stane po kreditní karty delikvence?

Kreditní karty mladistvých není konec cesty. Spotřebitelé mají šanci dohnat na platby kreditní kartou a přinést svůj účet zpět do dobrém stavu. To bude stát více uvíznou znovu – musíte zaplatit celou nesplacené pohledávky, plus úroky a zpožděné poplatky, které se nahromadily. Pokud si nemůžete dovolit platit nesplacené pohledávky, obraťte se na vydavatele kreditní karty zjistit své možnosti přistižení znovu. Spotřebitelské úvěry poradenství může být další možnost přistižení se na vaše platby, a to zejména pokud jste delikvent na více kreditních karet.

V opačném případě, pokud váš zůstatek kreditní karty zůstává delikvent, že bude nakonec uzavřen a nabitý-off. To se stává, jakmile vaše platba kreditní kartou je 180 dní po splatnosti. Jakmile zůstatek kreditní karty je účtován-off, které již měly možnost dohnat znovu a přivést svého účtu proud znovu. Celá částka je splatná a mohou být zaslány do sbírky agentury, pokud se vám nepodaří zaplatit ji s původním věřitelem.

Může Nepravidelnost Kreditní karta být odstraněn z vaší kreditní zprávy?

Jakmile negativní informace byly k vaší kreditní zprávy dodal, je to většinou odstraní pouze tehdy, pokud jsou nepřesné, neúplné, nelze ověřit, nebo přes kreditní vykazovaného časového limitu. Pokud je vaše kreditní zpráva obsahuje chybně oznámenou kreditní karty mladistvých, můžete poslat spor o kreditní zprávy, aby ji vyšetřoval a odstraněny. Zaslat kopii jakýkoli důkaz máte, že může podporovat váš spor.

V opačném případě vyjmutí přesně hlášeny kreditní karty mladistvých je tvrdší. vydavatelé kreditních karet jsou ze zákona umožněno vykazovat negativní informace tak dlouho, jak je to správné. Karta vydavatel kreditních mohou být ochotni odstranit mladistvých, pokud dohnat na vaše platby znovu.

Dokonce i když nelze odebrat kreditní karty mladistvých, dohání na vaše platby, je důležité, aby se zabránilo váš účet nabíjí-off a vaší kreditní před poškozením ještě víc. Čím dříve se uvíznou znovu, tím dříve můžete začít přestavět své kreditní skóre s včasné platby. Jakmile jste dohnat, bude váš stav účtu ukazují, že vaše platby jsou v současné době na čas. Po sedmi letech budou negativní informace o účtu odpadávat vaší kreditní zprávy.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.