Jak Millennial Women může dostat plánování důchodu Právo

Home » Retirement » Jak Millennial Women může dostat plánování důchodu Právo

 Jak Millennial Women může dostat plánování důchodu Právo

Spoření na důchod může být dost náročné, ale to může být ještě víc pro millennial žen ve věku 18 až 34.

Podle nedávného průzkumu NFCC , 39 procent žen v tisícileté generace boje, jen aby udržel krok s platby za pravidelné měsíční účty včas. Ženy jsou dvakrát vyšší pravděpodobnost, že mají pocit, že jejich studentské půjčky dluh je neovladatelný, ve srovnání s muži. A samozřejmě, že odměňování mužů a žen znamená, že ženy vydělávají 82 procent toho, co muži vydělávají v průměru, čímž se jejich finanční problémy.

Vytváření zabezpečení důchodového tváří v tvář těmto překážkám se může jevit jako do kopce stoupání na tisíciletých ženy. Je však možné se správnou strategii.

Odchod do důchodu Plánování Tipy pro Millennial ženy

Získání plánování odchodu do důchodu nárok na tisíciletých žen znamená zhodnocením majetku a zdrojů, stejně jako je jasné, o dlouhodobých cílů a záměrů. Dohromady to může nabídnout pohled na to, co by ženy měly být usilovat.

Začít s velkým obrázek a Zoom In

Důležitým krokem při plánování odchodu do důchodu pro mladší ženy je vytvoření základní linie pro svůj cíl cíl úspor. Číslo zvolíte v konečném důsledku závisí na typu životního stylu jste hledají v důchodu.

Například Millennial ženy, kteří potřebují cestovat může potřebovat více peněz do důchodu, než ty, kteří plánují, aby se zmenšily do malé domácnosti nebo pokračovat v práci na částečný úvazek po odchodu do důchodu. Pokud jste nepřijal čas vytvořit jasnou vizi pro odchod do důchodu, je důležité k tomu, že dříve, než později.

Kalkulačka důchodu může být užitečné při určování, kolik peněz budete potřebovat odejít do financování vybraného životního stylu. Potom můžete porovnat, že na tom, kolik jste uložili vidět, kolik existuje mezera je naplnit. A to může být značný; podle průzkumu 2018 , 45 procent žen má méně než $ 10,000 vyčlení pro odchod do důchodu.

Odstranění překážek pro ukládání

Kolektivně, ženy dluží více než dvě třetiny z národa je téměř 1,5 bilionu $ za studentské půjčky dluhu. Ve srovnání s tisíciletých muži Millennial ženy jsou třikrát větší pravděpodobnost, že zprávy nejsou plně pochopit důsledky na půjčky na financování své vysokoškolské vzdělání. Celkově lze říci, Millennial ženy mají $ 68.834 v dluhu v průměru, včetně studentských půjček, kreditních karet a dalších dluhů.

Když dluh stojí v cestě najít peníze navíc ušetřit, jak se zbavit toho by měla být nejvyšší prioritou. Refinancování může být obrovská pomoc pro millennial žen při vysoké úrokové sazby jim brání v získání jakékoliv trakce.

Soukromým žákem úvěr na refinancování může vyústit v nižší úrokové sazby, a to může také zjednodušit měsíční platby. Zatímco federální úvěry lze refinancovat do soukromých úvěrů, přitom znamená ztrátu některých federálních ochranu, jako je například odklad nebo shovívavosti období.

Před zvážením jakékoliv možnosti refinancování, ať už je to pro studentské půjčky, kreditní karty nebo jiné dluhy, by měl Millennial ženy srovnat se úrokové sazby věřitelem nabídky a poplatků, které účtují, aby zajistily, že jsou stále nejlepší možné řešení.

Pákový daňově zvýhodněný Spořící příležitosti

Zaměstnavatel sponzorované penzijním plánem, může být přínosem pro millennial ženy, ale výzkum ukazuje, že jsou jejich nedostatečné využití. Podle jednoho průzkumu, průměrné ženy je 38.000 $ uloženy v jejich 401 (k), v porovnání s 74.000 $ pro muže.

Minimálně tisícileté ženy by měly být úspory alespoň tak v plánu jejich zaměstnavatele mají nárok na plnou odpovídajícího příspěvku, pokud je k dispozici. Odtud mohou začít pracovat na úsporu 10 až 15 procent (nebo více) z jejich příjmů. Auto-eskalace je relativně snadný způsob, jak toho dosáhnout.

Auto-eskalace umožňuje zvýšit sazbu příspěvků automaticky každý rok o přednastavenou hodnotu. Pokud se například, Millennial ženy očekávají, že obdrží roční navýšení o 1 procento, mohli odpovídajícím způsobem zvýšit roční míru úspor o 1 procento. Která jim umožňuje rozvíjet jejich hnízda vejce rychleji, aniž by cítil významné životní styl pinch.

Centrum zdraví Spořicí účet je dalším užitečným způsobem, jak ušetřit. HSAs jsou spojeny s vysokými zdravotními plány odčitatelných a nabídnout třílůžkové daňové výhody: příspěvky daňově neuznatelné, růst daní odložena a nezdaněné výběry pro výdaje na zdravotní péči. I když to není technicky odchodu do důchodu účet, Millennial ženy zůstat zdravý mohl čerpat ze svých úspor na penzi pro nákladů na zdravotní péči, nebo non-zdravotní péče. Po věku 65 let, oni by jen platit daň z příjmu o nelékařských výběry.

A konečně, Millennial ženy mohou a měly by zvážit Roth individuální důchodový účet za záchranu. Roth IRA nabízí výhody bezcelních kvalifikované výběry v důchodu, které mohou být významné pro ženy, které očekávají, že ve vyšším daňovém držáku. Tradiční IRA, při srovnání, by bylo plně k dani při odchodu do důchodu, ale to přece nabízejí výhodu příspěvků daňově uznatelné.

Neváhejte Retirement Planning

Nejdůležitější věc tisícileté ženy mohou udělat, pokud jde o plánování odchodu do důchodu, je prostě začít tam, kde jsou. Čas může být silný influencer při určování schopnosti ukládání a hromadit bohatství prostřednictvím slučování zájem. Spouštění – i když to znamená, že začínající malé – je rozhodující pro získání plánování pro odchod do důchodu na správné cestě.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.