Jak moc je třeba uložit do důchodu o 40?

Home » Retirement » Jak moc je třeba uložit do důchodu o 40?

Předčasný odchod do důchodu je možnost pro skromný Savers a extrémní plánovačů

 Jak moc je třeba uložit do důchodu o 40?

Zatímco předčasný odchod do důchodu se může zdát jako přitažené za vlasy nápad většinu z nás, je to reálná možnost, pokud jste ochotni dát svou cestu k finanční nezávislosti na vysokorychlostních kolejích.

Obecně platí, že důvěra důchodu zůstává na nízké úrovni s téměř polovina všech amerických domácností bytí v riziku, že nebudou mít dost peněz v důchodu. Pro extrémní střadatelů s ambiciózních cílů dosáhnout finanční nezávislosti podle věku 40, obecná nepřipravenost pro odchod do důchodu v této zemi nemá vliv na jejich touhu napadnout konvenční moudrost.

Předčasný odchod do důchodu je sen mnoho lidí by chtěla dosáhnout. Skutečnost je však taková, že přechod na předčasný odchod do důchodu vytváří určité problémy finančního plánování. Prvním úkolem se snaží přijít na to, kolik peněz budete skutečně potřebovat, aby byly uloženy, jakmile se dostanete 1.den finanční nezávislosti. Odpověď: To záleží na tom, jak definujete důchodu.

Předčasný odchod do důchodu: Kolik Úspory je dost?

Obecným vodítkem pro většinu důchodců střadatele je snažit se nahradit zhruba 80 procent příjmů předdůchodovém. Tato náhrada příjmu Cílem je cílová částka nastavena na udržení své stejný pohodlný životní styl při odchodu do důchodu. Důchodců kritéria, jako to může fungovat pro většinu zaměstnanců plánují na více tradiční datum odchodu do startu ve svých 60 letech. Nicméně, tradiční úsporu pro odchod do důchodu kritéria jsou méně účinné, pokud máte v plánu na předčasný odchod do důchodu. Důvodem je, že brzy důchodců jsou pravděpodobně již používá k které vyžadují mnohem méně než 100 procent příjmů na pokrytí životních nákladů.

Další výzvy patří poznání, že zdroje příjmů pro odchod do důchodu, jako je sociální zabezpečení budou k dispozici až 62 v co možná nejkratší. Když brzy důchodci mají nárok na sociální zabezpečení skutečné výhody se pravděpodobně bude snížena v důsledku zkrácené pracovní historii. To je proto, že dávky sociálního zabezpečení jsou založeny na průměrných indexovaných měsíčního výdělku v průběhu 35 let, ve kterém získal nejvíce zdanitelné příjmy.

Jakékoliv předčasného odchodu do důchodu let s nulovou nebo omezených příjmů dojde ke snížení předpokládané měsíční dávku.

Většina potenciálních časných důchodců mohli sociálního zabezpečení jako další výhodu. Přiznejme si to, pokud máte schopnost agresivně ukládat dost pro odchod do důchodu a touha přechod do finanční nezávislosti ve svých 40 letech s největší pravděpodobností nebude spoléhat na sociální zabezpečení sám, pokud vůbec. Schopnost odejít z pracovní síly na svých hodnotách (nebo alespoň mít možnost odejít, když jste připraveni k) obvykle vyžaduje kombinace těchto složek: nadprůměrné úspory-to-income poměry, skromný životní a eliminuje problematické dluh.

Zde je několik užitečných rad o způsobech, jak si pozici pro předčasný odchod do důchodu:

Ušetřit co nejvíce v 401 (k), IRAS a zdanitelné investice. Klíčem k dosažení předčasného odchodu do důchodu je obvykle soustředěna kolem agresivně šetří tolik peněz, jak je to možné. Může to znít jako ne-nasnadě, a většina finančních plánovačů již naznačují maximalizaci úspor. Ale také chcete zaměřit se na úspory na správných místech a umístění aktiv. Přispívat až do maximální možnou částku do 401 (k) plány, individuální penzijní účty, a brokerské účty pomáhá vytvořit pocit daňového diverzifikace.

Obecně platí, že penzijní účty, jako je 401 (k), nebo IRA má 10 procent předčasný pokutu za rozdělení před věkem 59 a půl. Zvláštní daňové předpisy, jako je Internal Revenue Code 72 (t) může pomoci vyhnout se těmto sankcím. Ale brzy důchodců v konečném důsledku je třeba faktor v daňových důsledků souvisejících na místo, kde budou generovat příjmy pro odchod do důchodu.

Udržovat životní náklady, které neodpovídají svou úroveň příjmů. Kde jste se rozhodli žít a vaše volby životního stylu bude mít silný vliv na schopnost spořit. Je to proto, že bez velkého množství volného příjmu budou tyto odchodu do důchodu sny zůstat sny. Vaše životní náklady během svých odpracovaných let, musí být také dobrou volbou pro požadovanou pro odchod do důchodu životního stylu. Minimalismus a skromný životní koncepty zůstat populární přes rostoucí skupinu lidí větší zájem o hromadí smysluplné životní zkušenosti, spíše než věci.

Pokud můžete dosáhnout důležitých životních cílů a zároveň vyžadují menší kus svých příjmů, budete pravděpodobně již být použity k nižší náhrady z příjmu v důchodu a zároveň udržení stejné pohodlný životní styl.

Eliminovat vysoký zájem spotřebitelů dluh a udržovat nízký poměr dluhu k příjmům. Nižší dluhové obligace v důchodovém pomoci uvolnit příjem základních potřeb a nákladů životního stylu. Nejvíce časní důchodci sdílejí společné pouto stát bez dluhů před jejich odchodu do přechodu. Zvládnutelné dluhové obligace za reálných aktiv, jako primární bydliště nebo pronájmu nemovitostí jsou výjimkou, pokud měsíční splátky dluhu jsou nízké. A 20 procent nebo méně dluhu k příjmům poměr je navrženo vodítko, pokud máte v plánu na odchodu do důchodu ve věku od 40 let.

Když jsou úspory alespoň polovinu svého příjmu není potenciální překážkou pro své plány finanční nezávislosti, existují i ​​jiné věci, aby zvážila. Za prvé, Medicare způsobilosti není kop až do věku 65 let to znamená, že budete muset zvážit alternativní způsoby, jak získat dostupné zdravotní pojištění.

Jednoduchý výpočet: Vynásobte požadovanou „předčasného odchodu do důchodu“ zisk o 25

Kolik důchodu úspory budete opravdu potřebovat pro odchod do důchodu? Vezměte si své plánované roční výdaje v důchodu a vynásobte tuto částku podle počtu 25. To vám pomůže odhadnout, kolik bude třeba k dosažení svého předčasného odchodu do důchodu cíle. Benchmark důchodového spoření předpokládá, že je možné odstoupení 4 procenta vašich investic ročně bez podstatného rizika dojdou peníze.

Zde je krátký příklad 4 procenta odstoupení vodítko v akci. Předpokládejme, že váš příjem důchodu cílem je generovat $ 40.000 investičních příjmů ročně. Pro splnění tohoto cíle, budete muset uložit přibližně $ 1 milión v požadovaném věku odchodu do důchodu. Nyní se podívejme na 25-letého vydělávat $ 50,000 za rok s možností uložení polovinu svého příjmu po dobu 15 let. Za předpokladu, že mírně agresivní 7 procent průměrného ročního výnosu, $ 25,000 investováno ročně poroste o něco více než 628.000 $.

4 Procentuální pravidlo poskytuje návod na to, jak moc se může potenciálně odejmout každoročně, jakmile jste v důchodu. V předchozím příkladu, brzy důchodce by předjímat má něco málo přes $ 25,000 roční příjem za použití odhadu přibližný.

Je důležité si uvědomit, že toto pravidlo odstoupení 4 procenta je spíše vodítkem než záruky. Nedávný vědecký výzkum napadl pravidlo 4 procenta pro výběry udržitelné na účtu pro odebrání. Nižší míra vysazení bylo prokázáno, že zvýšení sazeb pravděpodobnost, že odchod do důchodu hnízdo vejce tam bude po všechna vaše odchodu do důchodu let. Skutečnost předčasných důchodců s delší dobou pro odstoupení od smlouvy je, že budoucnost je nejistá, a to je důležité zachovat určitou míru flexibility při vytváření plánu příjmu ve stáří.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.