Jak najít spolehlivé příjmy z kapitálového majetku pro odchod do důchodu

Home » Retirement » Jak najít spolehlivé příjmy z kapitálového majetku pro odchod do důchodu

Výnosy z finančního umístění mohou být předvídatelný, variabilní, nebo garantovány.

Jak najít spolehlivé příjmy z kapitálového majetku pro odchod do důchodu

Před odchodem do důchodu, musíte nastavit své investice tak, že poskytují spolehlivé výnosy z investic. Některé typy investičních výnosů jsou spolehlivější než ostatní. Pokud jde o důchodové příjmy, existuje mnoho různých přístupů, které můžete podniknout, jak využít investice příjmů produkovat.

Připadá mi to užitečné, rozdělit přístupy investičních výnosů do tří kategorií: předvídatelný, variabilní a zaručené.

Každý z nich má své klady a zápory.

Předvídatelný Investiční výnosy

Úrokové výnosy z podnikových dluhopisů a výnosy z dividend z akcií jsou dva dobré příklady předvídatelného investičních výnosů. Tyto zdroje příjmů lze dovolávat ve většině případů, ale nejsou zaručeny. Můžete vytvořit poměrně stabilní zdroj příjmů pro odchod do důchodu tím, že koupí zájem a dividend platit investice nebo nákupu podílových fondů, které vlastní takové investice.

Úrokové výnosy jsou generovány podnikových dluhopisů a podílových fondů, které investují do podnikových dluhopisů, a tím, depozitní certifikáty, fondy peněžního trhu, vysoké investice výnos, pojistného z prodeje kryté opce, a úroky z výroby soukromé půjčky, jako to, co by nastalo pokud prodáváte nemovitost, kterou vlastníte úplně a nést hypotéku na nového majitele. Úrokové výnosy, jako je placená firemních obligací, je zdaněn si běžnou sazbou daně z příjmu.

Dividendové výnosy vyplácí akcie, podílové fondy, které vlastní zásoby, a mnoho uzavřených fondů, které využívají maximalizaci strategii dividend. Výnosy z dividend přichází v podobě kvalifikovaných a nekvalifikovaných dividend. Největší veřejně obchodované Americké akcie zaplatit kvalifikované dividendy. Kvalifikovaní dividendy předmětem zvýhodněného daňového režimu, ve kterém jsou zdaněny stejnou sazbu daně jako dlouhodobých kapitálových zisků, což je nižší sazba než běžnou sazbou daně z příjmu.

Mnoho lidí v plánu na odchodu, nákup portfolio investic příjmy výroby, a žít z úroků. To může fungovat, ale je zde několik věcí, třeba mít na paměti.

  1. výdìleèného investice, jako jsou akcie mohou snížit jejich dividendový výplatní sazby. Když se to stane, bude cena akcií klesá.
  2. Vazby mohou splácet, nebo v době jejich splatnosti nemusí být schopen koupit nové dluhopisy s úrokovou sazbou tak vysoké jako v předchozím rychlostí jste příjemcem.
  3. Investice nemusí produkovat dostatečné příjmy, aby vyhovoval vašim potřebám výdajové v důchodu.
  4. To může být lákavé jít na vysoké investice výnos. Ty přicházejí s vyššími riziky. Kromě toho, že mnohé z investic s vyšší výplaty mají tyto vyšší výplaty, protože s každou distribucí vracejí se některé jistinu.

Mnoho důchodců, kteří nejsou zaměřeny na odchodu velkou sumu na dědice může mít pohodlnější důchodu tím, že vytvoří plán, který jim umožňuje strávit nějaký jistiny navíc k jejich příjmy z kapitálového majetku. Tento typ plánu používá „Total Return“ přístup spíše než přístup na jediný žijící mimo investiční příjmy plynoucí.

Proměnná: Total Return Approach

Jeden způsob, jak vytvářet příjmy pro odchod do důchodu je vybudovat celkové návratnosti portfolio se skládá z hotovosti, pevným výnosem a akcie.

S tímto přístupem si vytvořit model alokace aktiv a navrhnout své portfolio tak, aby odpovídala modelu. Například typický důchodový příjem aktiv přidělování model může volat na 5% v hotovosti, 35% v roce pevným výnosem, a 60% v akciích.

Hotovosti a forma pevným výnosem dále jen „bezpečné“ část vašeho portfolia. Budou vytvářet proud příjmů z kapitálového majetku ve formě úroků. Akcie tvoří růstový část portfolia, která umožňuje své budoucí příjmy z kapitálového majetku na zvýšení inflace.

Existují pravidla abstinenční, které je třeba dodržovat při vytváření tohoto typu portfolia, takže nemusíte trávit příliš mnoho příliš brzy. Příjem vytvářený se bude měnit z roku na rok, ale nebudete spoléhat na skutečné příjmy portfolio generuje každý rok. Místo toho je portfolio je navržen tak, aby bylo dosaženo cílové míry návratnosti, a budete nastavit míru odstoupení od smlouvy, který je menší než cílové návratnosti.

Pokud si nechcete vytvořit vlastní portfolio, můžete si najmout finančního poradce, nebo použít fond příjmu ve stáří. fondy důchodového příjmu obvykle sledují celkové návratnosti přístup.

Celkový výnos strategie je účinná, pokud vhodně diverzifikovat své portfolio hospodářství a znovu rovnováhu zpět do své cílové alokace asi jednou za rok. Celková strategie výnos může být vrstvené přes základnu zaručeného příjmu. Zaručený příjem vytváří vrstvu bezpečnosti; což může být velmi důležité pro klid v důchodu.

garantovaný příjem

Zajištěná investice příjem je přesně to, co zní jako; příjmy, které je zaručeno buď americkou vládou nebo pojišťovny. Bezpečné investice, jako jsou depozitní certifikáty, státních cenných papírů a pevných anuity jsou primárním zdrojem zaručené příjmy z kapitálového majetku.

Jedním z rizik s použitím pouze bezpečné investice, je to, že úrokové sazby jsou tak nízké. Bezpečné investice používané platit mnohem vyšší úrokové sazby, což usnadňuje, aby se na ně spolehnout za příjmy z kapitálového majetku v důchodu.

Existuje několik způsobů, jak můžete zakoupit zaručený příjem, který lze spočítat na:

  • Nejběžnější způsob, jak koupit zaručené příjmy z kapitálového majetku, je tím, že koupí rentu.
  • Můžete také odložit spuštění vašich dávek sociálního zabezpečení, takže máte více zaručený příjem každý rok, který začíná ve věku 70.
  • Váš zaměstnavatel sponzorované penzijní plán může umožnit, abyste na nákup let služby, takže můžete mít nárok na vyšší dávky.
  • Můžete si koupit depozitní certifikáty, nebo vládní dluhopisy, které jsou splatné každý rok v takovém množství, které je uzavřeno na promítaný výdaje potřebuje v tomto roce.

Garantovaný příjem je výborný základ pro komplexnější strategie příjmů pro odchod do důchodu.

Spíše než používat jen jeden přístup, často je nejlepší postup při odchodu do důchodu, je ten, který obsahuje četné druhy strategií výnosy z investic.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.