Jak naprawić spod kontroli zadłużenia karty kredytowej

Home » Credit and Debt » Jak naprawić spod kontroli zadłużenia karty kredytowej

Jak naprawić spod kontroli zadłużenia karty kredytowejTo jest tak łatwe do zadłużenia karty kredytowej, aby wymknąć się spod kontroli. Jednego dnia jesteś szczęśliwie przesuwając karty kredytowej, zakup rzeczy, które zawsze chcieli, biorąc wycieczki do miejsc, które zawsze chciałem odwiedzić. Następną rzeczą, wiesz, że karty są maxed i nie pamiętam dokładnie jak to się stało.

Czy Twoja karta kredytowa Dług spod kontroli?

Nie ma wskaźnik poinformować, gdy dług karty kredytowej wymyka się spod kontroli. Twoje emitenci kart kredytowych nie będą cię ostrzec, że bilanse są więcej niż można sobie pozwolić, aby zapłacić. Zamiast tego, to do ciebie należy uważać za tych 10 znaków, które pokazują, że dług jest poza kontrolą:

1. Karty są maxed lub powyżej limitu kredytowego . Maxed karty kredytowe są oznaką, że nie płacą równowagi w całości każdego miesiąca. Wiele maxed karty kredytowe związek tylko problem, co czyni go bardziej trudne do spłacenia salda karty kredytowej. A jeśli nie masz oszczędności w sytuacjach awaryjnych, zostawiłeś bez źródła finansowania awaryjnych.

2. Nie można pozwolić, aby płacić za wyjątkiem minimalnej wpłaty . Dokładna kwota długu, który liczy się jako „poza kontrolą” będą się różnić od osoby w zależności od ich możliwości finansowych. Pewny znak, że dług jest poza kontrolą jest w stanie zapłacić tylko minimum na kartach kredytowych. Minimalne opłaty są najniższe kwoty można płacić za pomocą karty kredytowej i zachować swoje konto w dobrej kondycji. Jeśli nie możesz zapłacić więcej niż to i nadal używasz karty kredytowej, dług jest coraz gorzej każdego miesiąca.

3. Spóźniłeś lub braku płatności . Gdy Twoje minimalne opłaty stają się zbyt drogie, jesteś w tarapatach. Nieodebranych płatności kartą kredytową tylko dokonać sytuacja karty kredytowej gorzej. Opóźnienia w płatnościach zwiększyć ilość trzeba zapłacić złapany i mieć negatywny wpływ na karcie kredytowej. Przez czas pominięcia dwóch płatności, ze wzrostem stóp procentowych i dogania jest prawie niemożliwe. W chwili, gdy zaczyna się trudno dokonać minimalnej wpłaty jest, kiedy trzeba zacząć duże zmiany do swoich nawyków karty kredytowej.

4. Płacisz karty kredytowe z innymi rodzajami długu . Jeśli używasz pożyczek pieniężnych, powtarzające się transfery równowagi, wypłaty pożyczki lub jakąkolwiek inną formę dług do spłacenia karty kredytowej, jesteś w duże kłopoty. Nie tylko nie są tak naprawdę czyni postęp spłacać swoje karty kredytowe, tworzysz więcej długu pożyczając pieniądze utrzymać się na powierzchni.

5. Używasz karty kredytowej do potrzeb i codziennych zakupów . Konieczności korzystania z karty kredytowej do regularnych zakupów jest oznaką, że nie tylko zadłużenia karty kredytowej spod kontroli, jest to oznaką większych problemów finansowych. Jeśli w dalszym ciągu przy użyciu karty kredytowej do regularnych zakupów, a to nie jest częścią strategii, aby zarobić więcej kart kredytowych nagrody, w końcu będziesz zabraknie dostępnego kredytu. Będziesz musiał dokonać wielkich zmian, aby całkowicie uniknąć utonięcia w długu.

6. Twój wynik kredytowych zaczyna spada . Ocenę kredytowych są wykorzystywane do oceny zdolności kredytowej-lub jakie jest prawdopodobieństwo, że będzie spłacać swoich zobowiązań kredytowych i pożyczkowych. Kwota zadłużenia nosisz (w porównaniu do swoich limitów kredytowych) wynosi 30% kredytu gości.

Jeśli Twoja ocena kredytowa spada, mimo że jesteś dokonywania płatności na czas każdego miesiąca, to znak, że rosnące zadłużenie karty kredytowej jest gorsze niż oczekiwano. Jeśli nie otrzymasz bezpłatną ocenę kredytową z wyciągu z karty kredytowej każdego miesiąca, można sprawdzić swoją zdolność kredytową za darmo chociaż CreditKarma.com, CreditSesame.com i Quizzle.com.

7. Twoje nowe wnioski są odrzucane . Emitenci kart kredytowych może być w stanie przewidzieć, że zadłużenia karty kredytowej jest poza kontrola zanim jeszcze zrobić. Po odmowy zastosowania karty kredytowej, sprawdzić pocztę na list od wystawcy karty kredytowej, wyjaśniając, dlaczego odmówiono. Jeśli dług lub wysokie salda karty kredytowej jest jednym z powodów, jest to znak, że trzeba powstrzymać swoje wydatki i zacząć rozwiązywanie swój dług zanim zrobi się jeszcze gorzej.

8. Ukrywasz swój dług -od siebie lub współmałżonka. Uczucie jak masz coś do ukrycia to znak, że wszystko jest źle. Jeśli nie otwierając swoje wypowiedzi karty kredytowej, ponieważ nie chcesz, aby zmierzyć swoje bilanse lub idziesz na drodze do utrzymania współmałżonka ze znalezieniem się o długu, prawdopodobnie ma więcej długów niż można sobie z ,

9. Użytkownik nie może sobie pozwolić, aby zaoszczędzić pieniądze, ponieważ mają zbyt dużo długu . Im więcej pieniędzy można wydać na swój dług, tym mniej masz do innych rzeczy-jak oszczędzać pieniądze. Bez dostępu do oszczędności, na przykład w sytuacji awaryjnej, można stworzyć jeszcze więcej długów, aby wydostać się z trudnej sytuacji finansowej.

10. Martwisz się o tym, jak masz zamiar spłacić swoje karty kredytowe . Jeśli czułeś się zadłużenia karty kredytowej jest pod kontrolą, to masz się czym martwić. Jednakże, podkreślając temat zadłużenia karty kredytowej jest to znak, że na pewno się spod kontroli. Nie zakładaj, że ponieważ nie jesteś podkreślił o swoim długu, że jesteś bezpieczny. Możliwe, że jesteś ignorując swój dług lub w zaprzeczeniu o tym, jak źle jest w rzeczywistości.

7 sposobów na zdobycie zadłużenia karty kredytowej Under Control

Po zrealizować swoje zadłużenia karty kredytowej jest poza kontrolą, staje swój obowiązek coś z tym zrobić od razu. Nie zważając na powagę swojego zadłużenia karty kredytowej, tylko żeby było jeszcze gorzej i trudniej radzić sobie z kiedy wreszcie decydują się wprowadzić pewne zmiany:

1. Wydatki Zatrzymaj . Po zrealizować swój dług jest poza kontrolą i wymyka się spod kontroli, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przestać używać karty kredytowej. Wszelkie dodatkowe zakupy kartą kredytową pozwoli rozwijać swoje zadłużenia karty kredytowej tylko. Im większy salda, tym mocniej będą się opłacać.

2. Wytnij swoje karty kredytowe . Jeśli nie jesteś na tyle zdyscyplinowany, aby zatrzymać przy użyciu karty kredytowej, uczynić go bardziej trudne dla siebie. Pociąć swoje karty i wyrzucić kawałki. Można pójść o krok dalej i całkowicie zamknąć konta, czy to, co trzeba, aby zatrzymać przy użyciu karty kredytowej.

3. Weź spis swoich długów . Uzyskać zrozumienie, ile jesteś winien i kto Ci to winni. Sporządź listę wszystkich swoich kart kredytowych, oprocentowanie, saldo, a prąd minimalny płatności. Jeżeli rachunki są przeterminowane, zanotować ilość trzeba zapłacić, aby nadrobić zaległości. Mimo że lista może wydawać się skomplikowane, można zrobić wiele lepsze decyzje dotyczące długu ze wszystkimi informacjami przed sobą.

4. dowiedzieć się, ile możesz zapłacić swój dług wobec każdego miesiąca . Oceń swoje dochody i wydatki, aby dowiedzieć się, co można wycisnąć z budżetu zacząć spłacać swoje zadłużenia karty kredytowej. Być może trzeba będzie zrobić wielkie zmiany w swoim wydatków, aby móc sobie pozwolić na koszty utrzymania i spłacić swój dług.

5. Zatrzymaj ponoszenia dodatkowych kosztów . Miałeś dobry czas rozlewanie się zadłużenia karty kredytowej, teraz nadszedł czas, aby poważnie o swoje finanse. Wyciąć wydatków rekreacyjny i skupić się na kupno tylko rzeczy potrzebne. To może być bolesne poświęcenie na początku, ale można dostosować. Pamiętaj powód robisz tych zmian jest lepsze swoje finanse i stworzyć bardziej bezpieczną przyszłość dla siebie.

6. Wybierz kartę kredytową i płacić więcej niż minimum . Podczas gdy celem końcowym jest, aby spłacić wszystkie swoje karty kredytowe, starając się je spłacić wszystkie na raz nie jest to najbardziej efektywne podejście. Zamiast skupić się na spłatę karty kredytowej raz na jakiś czas. Można zacząć od jednego z najwyższej stopy procentowej, najwyższej wagi, najniższego salda lub innej karty, które chcesz pozbyć. Co najważniejsze jest, aby wybrać kartę i spędzają większość swojego dodatkowych pieniędzy spłacać tę równowagę. Jak spłacić każdą kartę kredytową, wybierz kolejny skupić się na dopóki oni wszystko opłaciło.

Używaj karty kredytowej kalkulator spłaty, które pomogą Ci zorientować się, że najlepszym sposobem, aby spłacić swój dług i zorientować się, kiedy będziesz wreszcie zrobić spłacać swoje karty kredytowe.

7. Spróbuj oszczędzając pieniądze na odsetki . Jeśli nadal masz całkiem dobry kredyt, może być w stanie zaoszczędzić na zainteresowania, zadając się z wystawcą karty kredytowej na niższe oprocentowanie lub korzystając z 0% oferty przeniesienie salda.

Należy odprzysiąc karty kredytowe na dobre?

Po wywalczeniu z zadłużenia karty kredytowej, wiele osób decyduje się nigdy nie korzystać z kart kredytowych. Należy pamiętać, że same karty kredytowe nie są złe, to sposób korzystania z karty kredytowej, która może Ci w kłopoty. Nie mając karty kredytowej można dokonać pewnych czynności, takich jak wynajęcie samochodu, trochę trudniejsze. Oto, co można zrobić, aby uniknąć wracając do karty kredytowej kłopotów.

Wydać tylko to, co można sobie pozwolić na spłatę w ciągu miesiąca . Należy unikać korzystania z karty kredytowej jako zamiennik strat. Jeśli nie możesz sobie pozwolić, aby kupić coś w gotówce, nie można sobie pozwolić, aby go kupić, nawet za pomocą karty kredytowej.

Zapłacić równowagi w całości każdego miesiąca . Po spędzeniu tylko skupić się na co można sobie pozwolić na spłatę w miesiącu, można sobie pozwolić, aby spłacić saldo każdego miesiąca. Jest to jedyny sposób, aby zachować swoje karty kredytowe pod kontrolą i uniknąć zadłużenia karty kredytowej.

Jeśli z jakiegoś powodu, czujesz, że nie jesteś na tyle zdyscyplinowany, aby przestrzegać tych zasad, to lepiej nie mieć karty kredytowej. Karta kredytowa lub karta prepaid pozwoli Ci dokonać tych samych zakupów, które można dokonać za pomocą karty kredytowej bez dostania się do długu.

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.