Jak nastavit obálku rozpočtového systému

Home » Budgeting » Jak nastavit obálku rozpočtového systému

 Jak nastavit obálku rozpočtového systému

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak sledovat své výdaje, je přejít na obálce systému. Jedná se o rozpočtování systém, který lidé používali před kontrolou účtů stal se obyčejný. S největší pravděpodobností vaši prarodiče používají tento systém nebo jeden podobný ní. Obecně platí, že budete přepínat kategorie, které nejsou účty. To umožňuje, aby i nadále platit účty ze svého běžného účtu. Nicméně, aby se obálky systém práci za vás, měli byste přestat trávit přestali používat běžný účet s výjimkou platit účty.

Naučte se, jak nastavit obálky rozpočtového systému.

Rozhodnout kategorie přepne vás Cash

Za prvé, budete muset mít svůj rozpočet s sebou. Pak budete muset určit, které kategorie budete přepnutí do obálky systému. To by mělo své rozpočtové částky, které zahrnují diskreční výdaje. Společné kategorie, které jsou použity, jsou potraviny, stravování, peníze plyn nebo kabiny jízdné, zábava kategorií, zábavné peníze, oblečení, různé a domácích výdajů.

Odejmout hotovosti na začátku měsíce

Za druhé, budete muset sečíst tyto výdaje a provést výběr na vaší bance. Obecně platí, že je nejlepší šek a požádat požadované označení, které potřebujete pro každou kategorii. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je napsat to předtím, než jdete do banky.

Štítek obálky pro každou kategorii

Za třetí, budete muset označit své obálky a dal správné množství do každé obálky.

Najít bezpečné místo pro ukládání obálek. Obecně nemusí chtít nosit tolik peněz s sebou. Možná budete chtít nosit dvacet dolarů s vámi spolupracovat na pokrytí neočekávaných výdajů. Když se dostanete domů, budete mít částku, kterou strávil od správné kategorie.

Přijmou obálek pomocí, když si koupíte

Když jdete na nákup, nebo se bavit, brát peníze ze stejné kategorie.

Nechcete, aby se v plné výši s vámi, protože budete trávit ji jedna cesta. To platí zejména pro kategorie potravin a zábavy. Můžete dát příjmy v obálkách, takže můžete sledovat své výdaje na konci tohoto měsíce. To vám může pomoci všimnout problémy výdaje a jaké problémy oblastí, pokud jde o nakupování.

Zastavit utrácení peněz, jak spustit z něj

Přestat utrácet peníze za danou kategorii, jakmile dojdou peníze v obálce. Můžete převádět peníze mezi jednotlivými kategoriemi, pokud budete potřebovat. Neměli byste začít účtovat své náklady, jakmile vám dojdou peníze v této kategorii. Musíte se ukáznit sami zastavit utrácení. To je klíčem k tomu, aby ve všech cenových relacích práci za vás.

Roll zbyly peníze do dalšího měsíce

Máte-li peníze pozůstatek do kategorií, můžete si vybrat vrátit ji do příštího měsíce. To může fungovat u některých kategorií jako jsou obchody s potravinami, takže můžete zásobit tam, kde je to dobrý prodej, nebo když šetříte na něco dražší. Můžete také marnotratnost s extra peníze, nebo dát k jednomu ze svých finančních cílů.

Tipy

Zkuste Dělení Některé kategorie týdenním částek

Můžete vytvořit dílčí obálky pro týdenní výdaje, takže nemusíte utratit všechny své peníze na začátku měsíce.

To funguje velmi dobře zejména pro skupiny, jako je vaše potraviny. Tímto způsobem budete vědět, bude mít nějaké peníze na konci měsíce, takže nejste jen jíst ramen.

Použít ve prospěch počítání změny omezit výdaje

K dispozici jsou výhody utrácet peníze. Lidé mají tendenci utrácet méně, kdy musí počítat ven hotovost při nakupování. Mají tendenci utrácet, pokud vědí, že jsou to dávat na kreditní kartě. Možná zjistíte, že vaše výdaje klesá při použití této metody.

Použití nákupní seznamy Curb překročení rozpočtu

Obchod s konkrétním seznamu a odhadnout své náklady, než půjdete do obchodu. Můžete použít kalkulačku na telefonu sledovat, co jste strávili. To vám může pomoci držet svůj rozpočet ještě více, a to zejména na velké nákupy, jako je obchod s potravinami, nebo při návštěvě obchodu skladu, aby zásobili zásoby.

Můžete odhadnout náklady na položky na seznamu, než půjdete do obchodu, který vám pomůže zůstat na trati.

Zvážit použití peněženku nebo kupón systém pro vaše peníze

Pokud nechcete nosit obálky, můžete použít rozdělený peněženku nebo kuponu systém. Můžete je najít v obchodech s kancelářskými. Další možností je podívat se na možnosti, které nabízí Dave Ramsey nebo na Etsy obchody. Existuje roztomilé možnosti, které jsou trochu odolnější než obálky.

Opustit své debetní a kreditní karty doma

Pokud víte, že budete v pokušení sáhnout do vašeho běžný účet, když jste nakupování, opustit své karty doma. To vás donutí věnovat větší pozor na své výdaje, když jste v obchodě. Můžete použít kalkulačku na telefonu sledovat celkem předtím, než se dostanete k pokladně.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.