Jak obliczyć Fair Market czynsz dla jednostki

Home » Real Estate » Jak obliczyć Fair Market czynsz dla jednostki

Jak obliczyć Fair Market czynsz dla jednostki

Definicja:

Fair Market Czynsz jest szacowana ilość pieniędzy w obiekcie z pewnej liczby pokoi, w pewnym obszarze kraju będzie wynająć za.

Jak Czy Fair Market Rent Obliczone?

Fair rynku wynajmu jest oszacowanie czynszu brutto, która obejmuje czynsz bazowy, jak również wszelkie niezbędne narzędzia, które najemca będzie odpowiedzialny za płacenie takich jak gaz czy elektryczność. Termin ten nie obejmuje innych niż istotne narzędzia, takie jak telefon, telewizję lub Internet.

HUD przybywa numerów dla każdego obszaru z pomocą danych spisowych i przez Najemcę badań. Każdego roku, HUD kompiluje listę Fair Market Czynsze dla ponad 2500 metropolitalnych i niemetropolitalnych powiatów.

Co to jest Fair Market Rent służy?

Fair Czynsze rynkowe są stosowane w celu określenia kwoty wynajmu kupon na rządowych programów mieszkaniowych, takich jak pomoc w sekcji 8 (Housing Choice Voucher programu).

Znane także jako: FMR, Market mieszkalne

Przykład:
W mieście Newark, New Jersey, targów wynajem rynek na dwupokojowe mieszkanie jest $ 1200 kg. Targów wynajem rynek jednej sypialni jest 1000 $.

Co to jest sekcja 8?

Sekcja 8 to program, który zapewnia pomoc finansową dla niektórych osób, aby pomóc im stać się wynająć dom. Program daje talony mieszkaniowych dla tych osób. Aby zakwalifikować się do otrzymania bonu, nie można zrobić więcej niż pewną ilość pieniędzy każdego roku, na podstawie liczby osób w gospodarstwie domowym.

Jeśli właściciel zgadza się wynająć do sekcji 8 najemcy, program Sekcja 8 będzie pierwszą inspekcję nieruchomości, aby upewnić się, że spełnia określone standardy. Jeżeli nieruchomość przechodzi inspekcję, wówczas wynajmujący będą wypłacane co miesiąc bezpośrednio przez program Sekcja 8.

Ile Sekcja 8 płatna?

Sekcja 8 określi ilość kupon najpierw dowiedzieć się liczby osób w gospodarstwie domowym.

Będzie on następnie określić wielkość mieszkania domownicy kwalifikuje się. Na przykład, trzy-osobowe gospodarstwo domowe może kwalifikować się do otrzymania bonu dwóch sypialni.

Od targów wynajem rynek dla jednostki mogą się znacznie różnić w zależności od obszaru kraju jednostka znajduje się sekcja 8 będą następnie ustawić ilość voucher za pomocą godziwy czynsz rynku dla danego regionu. W zależności od dochodów najemcy, kupon nie może obejmować całą kwotę miesięcznego czynszu. Najemca może nadal być odpowiedzialne za wypłacanie część miesięcznego czynszu.

Jak ustawić odpowiednią cenę za wynajem

Nie będzie maksymalna kwota będzie można ładować za wynajem na podstawie wielu różnych czynników. Czynniki te mogą obejmować:

  • Położenie:  Położenie jednostki odgrywa ogromną rolę w ustalaniu czynszu. Jeśli nieruchomość znajduje się w atrakcyjnym mieście, można żądać więcej. Jeśli nieruchomość znajduje się w najlepszej dzielnicy szkoły w mieście, może być w stanie uzyskać nawet wyższy czynsz. Dwie jednostki, które są tylko dwa bloki od siebie może dowodzić bardzo różne czynsze, ponieważ są one w różnych miastach lub w różnych okręgach szkolnych.
  • Rozmiar:  Nie będzie maksymalna kwota będzie można naładować na podstawie pola powierzchni i liczby sypialni i łazienki jednostka ma.
  • Wyposażenie:  Jeśli obiekt ma wspaniały widok, miejsca na zewnątrz, centralną klimatyzację, czy jest odnowione, może być w stanie ładować więcej dla swojej jednostki w stosunku do innych jednostek w okolicy, które są podobne wielkością do swojej jednostki.
  • Zapotrzebowanie:  Jeśli istnieje wiele dostępnych jednostek w danym obszarze i nie tak wiele zainteresowanych najemców, można mieć do spadku cen na swoim urządzeniu, aby zmusić go wypożyczyć.

To może być bardzo trudne do prawidłowego cenę najmu. Wiąże się to metodą prób i błędów. Znalezienie przynajmniej trzy nieruchomości w danym obszarze, które są podobne do Ciebie mogą być pomocne w ustaleniu właściwej ceny.

 

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.