Jak odejít bez Uložení Penny

Home » Retirement » Jak odejít bez Uložení Penny

Odejít bez uložení? Ano, je to možné.

Jak odejít bez Uložení Penny

Spoření na důchod je chytrý, ale věděli jste, můžete odejít bez uložení penny? Lidé to dělají pořád. A některé z nich odejít s docela pěkným životní styl. Jak to dělají? V několika různými způsoby. Zde jsou tři způsoby, jak můžete odstoupí bez uložení vůbec.

1. Career Plan

Pokud si zvolíte kariéru, kde jsou dobré výhody a penzijní plán je poskytován , můžete odejít s pohodlným zaručený příjem a nikdy uložit penny podél cesty.

Čím déle budete pracovat ve zvoleném kariéře, bude tím vyšší starobní důchod bude.

Vidím, že tento přístup v praxi nejčastěji s učiteli, ohněm a policejních pracovníků, vojenského personálu, a lidé, kteří pracují pro federální nebo státní vlády. Drží se své kariéry, struktury věci tak jejich dům se vyplatilo o době odchodu do důchodu, a se stabilním důchod, zdravotní přínosy důchodce, a v některých případech sociálního zabezpečení i oni jsou schopni žít docela pohodlně.

Co dělá tento plán práce dobře se drží u stejného zaměstnavatele po delší dobu. Nejvíc důchodů vám výhodu založené na tom, kolik let jste tam byli a na svých závěrečných letech náhrady. Čím více let, a čím vyšší kompenzace, tím vyšší dávka. Pokud se pohybujete příliš mnoho, je nepravděpodobné, že budete mít možnost získat co největší důchod, jako byste zůstat u stejného zaměstnavatele po dobu dvaceti či třiceti let.

Jedna věc je mít na paměti, můžete dostat své plné sociální zabezpečení a důchod. Existuje pravidlo sociálního zabezpečení s názvem Mimořádné Elimination ustanovení , která vás může ovlivnit, pokud dostáváte důchod z let práce, kde se vaše příjmy nejsou zahrnuty v rámci systému sociálního zabezpečení. To často ovlivňuje učitelé v 13 státech, které mají penzijní plány, sociálního zabezpečení, a to může ovlivnit vás, pokud dostáváte důchod z práce v zahraničí.

2. Pozdní start plán

Profesionálové, jako jsou lékaři, právníci, architekti, účetní, často dostanou do zvyku utrácet více, jelikož se v nich víc. V této situaci je snadné najít sami sebe ve středním věku s žádnými podstatnými úspory na penzi.

Jednou z možností, aby zvážila: odejít soukromou praxi nebo malé firmy a jít najít firemní či vládní práci, která nabízí důchod. Strávit posledních 10 až 15 let své kariéry v místě, kde jsou penzijní zdravotní výhody a penzijní součástí balení. Tato pozdní-start plán může být zachránce života pro vysoké příjmy, které nebyly ušetřit na cestě. To nemusí být to, co Představoval si, že pozdější část své kariéry být rád, ale penzijní příjmy a výhody bude vaše roky do důchodu mnohem pohodlnější.

Tento přístup vám umožní žít velké a trávit co uděláte ve svých mladších letech. Ale nezapomeňte, že neexistuje žádná záruka, budete mít možnost se dostat, že vládní práci později. Pokud nechcete uložit a nemohou přecházet do kariéry s důchodu, pak budete muset jít s poslední možnost na tomto seznamu.

3. žije z méně plánu

Věděli jste, že sociální zabezpečení je v podstatě jediným zdrojem příjmů pro přibližně 20% vysloužilých párů a 43% důchodců singlů ?

Život na sociální zabezpečení nemusí znít jako ideální penzijním plánem, ale pokud jste měli spoustu zábavy na cestě, trade-off by mohlo stát za to. Tento plán může fungovat skvěle hodí pro volný-rázný typu, nebo pro každého, kdo z nějakého důvodu neuložil podél cesty.

A pokud budete pracovat až do 70 let, a počkejte, až 70 nároku na sociální zabezpečení, budete stále slušný příjem. Získáte mnohem více tím, že prohlásí později. Zkombinujte tyto příjmy s low-cost životní styl je a žije na sociální zabezpečení, věřte tomu nebo ne, může být pohodlné – pokud víte, jak protáhnout své dolarů.

Existuje celá řada způsobů, jak vydělat své peníze úsek. Můžete si  koupit věci, které potřebujete pro méně tím, že nakupovala u Goodwill nebo najít jiné způsoby, jak koupit věci z druhé ruky. Můžete ušetřit na bydlení pronájem prostor od rodiny nebo přátel.

Anebo můžete obchodovat dovednosti, jako je vaření nebo pet-posezení, výměnou za nájemné nebo služby. Buďte kreativní ve svých pozdějších letech, a můžete vytáhnout docela úspěch – do důchodu, aniž by ukládání penny!

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.