Jak se vyhnout chybám plánování důchodu pro nové zaměstnance

Home » Retirement » Jak se vyhnout chybám plánování důchodu pro nové zaměstnance

Top 3 Retirement Planning chyb, nové najímá Udělat

Jak se vyhnout chybám plánování důchodu pro nové zaměstnance

Možná budete číst, protože jste právě dostali novou práci nebo mají blízký přítel nebo člen rodiny, který udělal a máte rádi pomáhat ostatním. Tam je zásadní rozhodnutí ovlivňuje vaše finanční budoucnost, které musí být provedeny, ale většina lidí zkazit. Nebuďte jako většina lidí!

Plánování pro odchod do důchodu je jedním z nejdůležitějších finančních problémů, budete čelit v životě. Vytvoření správné plán pro danou situaci pomůže udržet vás na správné cestě k dosažení finanční nezávislost později v životě.

Ale když uděláte jednu z těchto „ velké trojky “ chyby při vytváření počáteční penzijním plánem po nástupu do nového zaměstnání, mohli byste čelit některé zásadní překážky na cestě k finanční nezávislosti.

Ne Ukládání dost nebo příliš dlouhé otálení se Začít

Když jste v raných fázích své kariéry odchodu do důchodu je zřejmě nikde v horní části seznamu životních problémů a obav. Když jste v 20s a 30s je více pravděpodobné, že bude zaměřen na splácení studentské půjčky a účty kreditních karet nebo placení každodenní životní náklady. Ostatní finanční cíle v rámci svých památek lze koupi domu nebo jen se snaží vybudovat, že nouzový fond uslyšíte finanční plánovači se sdělením, že je potřeba.

Všechny tyto finanční cíle a výzvy bojují za stejných těžce vydělané dolary ve svém rozpočtu. To je důvod, proč je to tak snadné udělat chybu, za předpokladu, že si můžete více zítra jednoduše uložit dohnat ztracený čas nebo odkládat úsporná úplně.

Jiní se příliš spoléhají na své zaměstnavatele, aby si mohli vybrat, kolik přispět k penzijním plánem prostřednictvím výchozího nastavení během automatického zápisu. Problém s tímto přístupem je vaše počáteční rychlost příspěvek nemusí stačit.

Nejlepší strategií, aby se ujistil jste šetří dost je spustit si základní výpočet odchodu do důchodu, když se během každoroční revize zpočátku nastavit svůj účet pro odebrání a potom znovu nejméně jednou za rok.

Tento proces vám umožní získat solidní odhad, kolik budete muset uložit udržet požadovanou životní styl v důchodu a nespoléhat se na své přátele a spolupracovníky, aby vedl toto důležité rozhodnutí.

Často se doporučuje začít s počátečním cílem ušetřit nejméně 10-15% svého příjmu ročně průběhu své kariéry. Pokusit se alespoň přispět tak k získání plného zápas z vašeho penzijního plánu v práci, pokud je shoda zaměstnavatel nabídl, jestli úspory 15% nebo více, je nereálné od samého začátku. Pravidelně zvýšení budoucích příspěvků každoročně automaticky, je další způsob, jak „ušetřit více zítra“, je-li funkce sazba příspěvku eskalace nabídl ve svém penzijním plánem. Pokud toto není k dispozici, nastavit připomenutí kalendáře se příspěvky zvýší nejméně 1-2% ročně. Můžete také použít budoucí růst platů či bonusy do svého odchodu do důchodu účet. Pointa je automatizovat úspory a zaplatit dopředu do svého odchodu do důchodu!

Nemít plán od začátku

Pokud jste někdy byli na restauraci, která má více než 200 položek menu znáte ten pocit nerozhodnosti, když nuceni zúžit možnosti. Vaše finanční budoucnost je daleko důležitější než dalším jídlem.

Některé volby v životě se může zdát ohromující, zvláště když víme, jak důležité jsou.

Vybírá své počáteční investiční možnosti v penzijním plánem je výzvou pro mnohé z nás, protože jsme ne všichni mají finanční jistotu učinit informované rozhodnutí. Skutečností je, že nástroje a prostředky existují, což nám pomáhá činit taková rozhodnutí, a dokonce i nováček investor potřebuje základní plán. Pokud nechcete mít písemný plán hry vaše budoucí důchodového spoření nemusí stačit na pomoc platit za důležitých životních cílů.

Základní investiční plán také nám pomáhá vyhnout emocionální rozhodnutí, která může hodit naše plány mimo trať. Když období extrémní volatility trhu mnoho investorů tendenci vyhýbat zásoby a investovat příliš konzervativně. Dovolit nedávné ups trhu a pády, aby vás vyděsit pryč od akciovém trhu může být obrovskou chybu, když jste v dřívějších fázích své kariéry.

To proto, že jen se zaměřením na akciovém trhu rizika může být krátkozraké a vystavit vás na větší riziko a že je nebezpečí přežívají své peníze.

Pro hands-off investor, zvažte použití low-cost, pasivní investiční strategii, která se zaměřuje na alokaci aktiv (nebo jak si rozdělit svůj účet přes tříd aktiv jako jsou akcie, dluhopisy, nemovitém majetku a hotovosti). To bude obvykle pracují lépe, než jen se snaží vybrat nejlepší pracovníky z minulých let. Jedním ze způsobů hands-off investovat do diverzifikovaného portfolia, která poskytuje odborné poradenství zahrnují výběru alokace aktiv podílového fondu, která odpovídá vašemu rizikovou toleranci. Jako alternativu, je cílovým datem podílový fond, který se automaticky přizpůsobí se postupně stávají více konzervativně investováno jak se budete blížit důchodu.

Nevyužívá maximálně daňově zvýhodněny účty

Mnoho důchodců střadatelé dělají tu chybu, není plně využít daňové-příznivé zacházení 401 (k) plány a IRAS. Tradiční penzijní účty, jako je 401 (k) plány a odečitatelných IRAS poskytují pěkný náskok, protože máte okamžitý daňová úleva a schopnost snižovat svůj zdanitelný příjem. Příspěvek hranice IRS na 401 (k) je 18.000 $ a limit IRA příspěvek je $ 5,500 v roce 2016.

Další klíčovou výhodou plné využití penzijních účtů je, že umožňují vaše výdělky rostou na bázi daní odložena. Když se spárovat tuto daňovou výhodu s výkonností slučování zájem, myšlenka na odchod do důchodu začíná vypadat trochu méně skličující. Můžete také použít koncept umístění aktiv ve svůj prospěch tím, že přispěje k Roth 401 (k), nebo Roth IRA získat výhody nezdanitelné růstu zisků. Stačí být vědomi toho, že Roth účty jsou financovány po zdanění dolarů. Výsledkem je, že tato strategie obecně nejlépe funguje, když nemusíte snížit zdanitelné příjmy v běžném roce, nebo pokud se očekávat, že bude ve vyšším daňovém pásmu při odchodu do důchodu.

S poklesem důchodů a obavy o životaschopnost sociálního zabezpečení, je stále více jasné, že břemeno financování důchodu je u nás jako jednotlivce. Pokud se vyhnete tyto top 3 chyby při vytváření penzijní plán, budete moci vyvážit užívat si života dnes s klidným vědomím, připravujete pro skutečnou finanční nezávislost v důchodu (bez ohledu na to, jak daleko je tento cíl může zdát nebo jak vás definovat vlastní „důchod“).

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He’s Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.