Jak si vybrat životní pojištění a co chyb se vyvarovat

Home » Insurance » Jak si vybrat životní pojištění a co chyb se vyvarovat

Tyto volby životního pojištění může zdát matoucí, a oni jsou těžké pochopit na první pohled. Je těžké přesně vědět, kde začít.

Měli byste začít s zdánlivě snadno znějící otázku: Potřebujete životní pojištění vůbec? Vaše detailní odpověď na tuto otázku vám může pomoci rozhodnout, jaký typ životního pojištění k nákupu, za předpokladu, že jste se rozhodli vy potřebují.

Pokud se rozhodnete, budete potřebovat životní pojištění, pak je dalším krokem je naučit se o různé druhy životního pojištění, a ujistěte se, že kupujete správný typ politiky.

Smyslem života pojištění a důvodů, proč byste mohli potřebovat

Životní pojištění potřeby se liší v závislosti na vaší osobní situaci-lidí, kteří jsou závislí na vás. Máte-li žádné osoby, pravděpodobně nebudete potřebovat životní pojištění. Pokud nechcete vytvářet významnou část příjmů vaší rodiny, může nebo nemusí potřebovat životní pojištění.

Pokud je váš plat je podporovat svou rodinu, platit hypotéku nebo jiné opakující se účty, nebo posílat své děti na vysokou školu důležité, měli byste uvažovat o životní pojištění jako způsob, jak zajistit, aby tyto finanční závazky jsou zahrnuty v případě vaší smrti.

Kolik pokrytí budete potřebovat

Je obtížné uplatnit pravidlo, protože množství životního pojištění budete potřebovat, závisí na faktorech, jako jsou vaše další zdroje příjmů, kolik rodinní příslušníci máte, vaše dluhy, a váš životní styl. Nicméně, obecné pokyny můžete najít užitečné je získat politiku, která by stálo mezi pěti a 10 krát vašeho ročního platu v případě vaší smrti. Po tomto pokynu, možná budete chtít zvážit konzultaci profesionální finanční plánování s cílem určit, kolik pokrytí získat.

Druhy životních

Několik různých druhů životních pojistek jsou k dispozici, včetně celý život, období života, variabilní život a univerzální život.

Celý život nabízí jak smrti prospěch a peněžní hodnotu, ale je mnohem dražší než jiné typy životního pojištění. V tradičních celých životních pojistek, vaše prémie zůstávají stejné, dokud se vyplatila politiku. Samotná politika je v platnosti až do vaší smrti, a to i poté, co jste zaplatili veškeré pojistné.

Tento typ životního pojištění může být drahé, protože obrovské provize (tisíce dolarů během prvního roku) a poplatky omezit hodnotu hotovosti v prvních letech. Protože tyto poplatky jsou zabudovány do komplexních investičních vzorců, většina lidí si neuvědomuje, kolik jejich peněz jde do kapes svého pojišťovacího agenta je.

Variabilní politiky život, forma trvalé životní pojištění, vybudovat peněžní rezervu, které můžete investovat do některé z možností, které nabízejí pojišťovny. Hodnota vašeho hotovostní rezervy závisí na tom, jak dobře jsou tyto investice dělají.

Můžete měnit velikost vašeho pojistného univerzálních životních pojistek, jinou formu trvalé životní pojištění, pomocí část svých nahromaděných příjmů na pokrytí části nákladů z pojistného. Můžete také měnit výši dávky smrti. Pro tuto flexibilitu, budete platit vyšší správní poplatky.

Někteří odborníci doporučují, že pokud jste pod 40 let a nemají rodinné dispozice pro život ohrožující onemocnění, měli byste se rozhodnout pro termín pojištění, které nabízí smrti prospěch, ale žádnou peněžní hodnotu.

Životní pojištění Náklady

Nejlevnější životní pojištění je pravděpodobné, že bude ze skupinové životní pojištění plánu vašeho zaměstnavatele, za předpokladu, že váš zaměstnavatel nabízí jeden. Tyto zásady jsou obvykle dlouhodobé politiky, což znamená, že jste se vztahuje jak dlouho budete pracovat pro tohoto zaměstnavatele. Některé politiky mohou být převedeny na ukončení.

Náklady na ostatní typy životního pojištění se velmi liší v závislosti na tom, kolik si koupíte, typ pojistky se rozhodnete, praxe v Underwriter je, a kolik provize firma zaplatí svého agenta. Podkladové Náklady jsou založené na pojistně-matematických tabulek, které vyčnívají svou životnost. Vysoce rizikové osoby, jako jsou ti, kteří kouří, mají nadváhu nebo jsou nebezpečné povolání nebo koníčka (například létání), budou platit více.

Životní pojistky často skryté náklady, například poplatky a velké provize, které nemusí zjistit, o až po zakoupení politiky. Existuje tolik různých druhů životního pojištění, a tak mnoho firem, které nabízejí tyto zásady, které byste měli použít na poplatek pouze pojistné poradce, který za fixní poplatek, bude zkoumat různé politiky jsou k dispozici na vás a doporučí ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Aby byla zajištěna objektivita, váš poradce by neměl být spojen s konkrétní pojišťovny a neměla dostávat provizi z každé politiky.

Zdravé 30-letý muž mohl očekávat, že zaplatí přibližně $ 300 za rok $ 300.000 rizikové životní pojištění. Chcete-li získat stejné množství pokrytí v rámci politiky peněžních hodnot by stálo více než $ 3,000.

Sečteno a podtrženo

Při výběru životního pojištění, využívání zdrojů v Internetu, aby vzdělávat sami o základech životního pojištění, najít makléře, kterým věříte, pak doporučené politiky vyhodnocoval poplatek jen pro pojišťovací poradce.

Mezinárodně známý finanční poradce Suze Orman je pevně přesvědčen, že pokud budete chtít pojištění, koupit termín; Pokud chcete investovat, koupit investici, avšak žádné pojištění. Nemíchejte dva. Pokud jste velmi důvtipný investor a pochopit všechny důsledky různých typů životního pojištění, s největší pravděpodobností by se koupit rizikové životní pojištění.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.