Jak Tysiąclecia kobiety mogą dostać planowania emerytalnego prawo

Home » Retirement » Jak Tysiąclecia kobiety mogą dostać planowania emerytalnego prawo

 Jak Tysiąclecia kobiety mogą dostać planowania emerytalnego prawo

Oszczędzanie na emeryturę może być trudne wystarczy, ale może być jeszcze bardziej dla milenijnych kobiet wieku od 18 do 34.

Według niedawnego sondażu NFCC , 39 procent kobiet w walce generacji tysiącletniego prostu nadążyć z opłacaniem ich regularne miesięczne rachunki na czas. Kobiety są dwukrotnie częściej czują, że ich dług kredyt studencki jest niewykonalna, w porównaniu do mężczyzn. I oczywiście, zróżnicowanie wynagrodzenia ze względu na płeć oznacza, że kobiety zarabiają 82 procent tego, co mężczyźni zarabiają średnio, dodając do swoich problemów finansowych.

Tworzenie zabezpieczenia emerytalnego w obliczu tych przeszkód może wydawać się podjazd pod górę do tysiącletnich kobiet. Jest to jednak możliwe przy odpowiedniej strategii.

Planowanie emerytury Porady dla kobiet Tysiąclecia

Pierwsze prawo planowania emerytalnego dla kobiet oznacza tysiącletnich bilansu aktywów i zasobów, jak również jest jasne cele i cele długoterminowe. Razem, to może zaoferować perspektywę na to, co kobiety powinny pracować w kierunku.

Start z Big Picture, a następnie powiększenie

Ważnym krokiem w procesie planowania emerytalnego dla młodszych kobiet jest ustanowienie punktu odniesienia dla ich cel oszczędności docelowe. Liczbę wybrać ostatecznie zależy od rodzaju życia jesteś stara na emeryturze.

Na przykład, tysiącletniego kobiety, którzy muszą podróżować mogą potrzebować więcej pieniędzy na emeryturę, niż tych, którzy planują zmniejszać do małego domu lub kontynuować pracę w niepełnym wymiarze czasu na emeryturze. Jeżeli nie miały czasu, aby opracować jasną wizję emerytalnego, ważne jest, aby to zrobić wcześniej, niż później.

Kalkulator emerytalny może być pomocne w ustaleniu, ile pieniędzy trzeba będzie udać się do sfinansowania wybranego stylu życia. Następnie można porównać to, ile masz zapisane, aby zobaczyć, ile tam jest szczelina do wypełnienia. I może to być spory; według sondażu 2018 , 45 procent kobiet ma mniej niż $ 10000 odłożone na emeryturę.

Usunięcie przeszkód dla Oszczędzania

Zbiorowo, kobiety zawdzięczają więcej niż dwie trzecie narodu prawie 1,5 biliona $ długu kredyt studencki. W porównaniu do tysiącletnich mężczyzn, tysiącletniego kobiety są trzykrotnie bardziej narażone na raport nie w pełni zrozumieć konsekwencje pożyczania finansować naukę w college’u. Ogólnie rzecz biorąc, kobiety mają milenijne $ 68.834 długu średnio, w tym pożyczek studenckich, kart kredytowych i innych należności.

Kiedy dług stoi na drodze do znalezienia dodatkowych pieniędzy, aby zapisać, pozbycie się go powinno być priorytetem. Refinansowanie może być ogromna pomoc dla kobiet po tysiącletnich wysokie oprocentowanie zapobiec ich zdobywania żadnych trakcję.

Prywatny uczeń refinansowanie kredytu może skutkować niższym oprocentowaniu i może również usprawnić płatności miesięcznych. Natomiast kredyty federalne mogą być refinansowane w prywatnych pożyczek, czyniąc to oznacza utratę pewnych zabezpieczeń federalnych, takich jak okresy odroczenie lub wyrozumiałość.

Przed podjęciem jakichkolwiek opcji refinansowania, czy to w przypadku kredytów studenckich, kart kredytowych lub innych długów, tysiącletniego kobiety powinny porównać stopy procentowe A oferuje kredytodawcą a opłaty te opłaty, aby zapewnić, że są one coraz najlepszą ofertę możliwe.

Dźwignia podatkowa uprzywilejowanych oszczędnościowe Opportunities

Plan emerytalny pracodawca sponsorowanych może być dobrodziejstwem dla milenijnych kobiet, ale badania sugerują oni je pod-wykorzystanie. Według jednego z badań, przeciętne kobiety ma $ 38000 zapisana w ich 401 (k), w porównaniu do $ 74000 dla mężczyzn.

Jako minimum, tysiącletniego kobiety powinny być co najmniej tyle oszczędności w planie swojego pracodawcy, aby zakwalifikować się do pełnego wkładu, jeśli ktoś jest oferowany. Stamtąd mogą rozpocząć pracę w kierunku oszczędności od 10 do 15 procent (lub więcej) z ich dochodów. Auto-Eskalacja jest stosunkowo łatwy sposób dokonać.

Auto-Eskalacja pozwala zwiększyć wysokość składki automatycznie każdego roku przez zadanej wartości procentowej. Jeśli, na przykład, tysiącletniego kobiety oczekiwać, aby otrzymać roczną podwyżkę o 1 procent, mogli odpowiednio zwiększyć roczną stopę oszczędności o 1 proc. Która pozwala im rozwijać ich gniazdo jaj szybciej, bez poczucia znaczący szczyptę stylu życia.

Konto oszczędnościowe zdrowia jest inny skuteczny sposób, aby zapisać. HSA są związane z wysokim odliczeniu planów zdrowotnych i oferują potrójne korzyści podatkowe: Składki odliczane od podatku, wzrost podatku odroczonego i wolne od podatku wypłat na koszty opieki zdrowotnej. Chociaż nie jest technicznie konto emerytalne, tysiącletniego kobiety, które mogłyby pozostać zdrowym wyciągnąć na ich oszczędności na emeryturze dla służby zdrowia lub opieki zdrowotnej bez kosztów. Po 65 roku życia, oni płacą tylko podatek dochodowy od wypłat niemedycznych.

Wreszcie tysiącletniego kobiety mogą i powinny rozważyć indywidualne konto emerytalne Roth za uratowanie. Roth IRA oferuje korzyści wolnocłowe wykwalifikowanych wypłat na emeryturze, które mogą być istotne dla kobiet, które spodziewają się w przedziale podatkowym dochodu wyższego. Tradycyjne IRA, dla porównania, będzie w pełni opodatkowaniu na emeryturę, ale nie oferuje korzyści składek uzyskania przychodu.

Nie zwlekaj Planowanie emerytury

Najważniejszą rzeczą tysiącletniego kobiety mogą zrobić, jeśli chodzi o planowanie emerytalnego jest po prostu zacząć, gdzie się znajdują. Czas może być potężnym wpływającą określającym możliwość zapisywania i gromadzenia bogactwa poprzez mieszanie zainteresowanie. Zaczynając – nawet jeśli oznacza to począwszy mały – ma decydujące znaczenie dla uzyskania planowania emerytalnego na właściwym torze.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.