Jak vydělat peníze tím, že investice do podílových fondů

Home » Investing » Jak vydělat peníze tím, že investice do podílových fondů

Jak vydělat peníze tím, že investice do podílových fondů

Američané investovali do podílových fondů prostřednictvím svých 401 (k) plán při práci, jejich Roth IRAS, jejich tradiční IRAS, jejich 403 (b) s, jejich SEP-IRAS, jejich jednoduché IRAS, nebo jakékoliv jiné typy penzijních účtů, tolik tak, že představují obrovské část aktiv držených v nich. Bohužel, mnoho nových investorů, stejně jako držitelé nespočet odchod do důchodu účtu, nemůže ve skutečnosti ti, co o podílový fond je, jak podílový fond funguje, nebo jak se někdo skutečně dělá peníze z vlastní podílového fondu.

Co jsou podílové fondy

Než budete moci pochopit, jak investoři vydělat peníze investovat do podílových fondů, musíte pochopit, co je to podílový fond je a jak to vytváří zisky. Dalo by se začít tím, že čte spoustu článků, ale pokud jste v časové tísni, tady je kondenzovaná definice.

Jednoduše řečeno, podílový fond je termín používaný k označení typu společnosti, která nedělá nic sám, ale spíše vlastní investice. Společnost, která je podílový fond, najme si manažera portfolia a zaplatí mu poplatek za správu, který často se pohybuje mezi 0,50% a 2,00% aktiv. Portfolio manažer investuje peníze získané fondem v souladu se strategií stanovenými v dokumentu s názvem vzájemná prospekt fondu.

Některé podílové fondy se specializují na investování do akcií, někteří do dluhopisů, někteří do nemovitostí, některé ve zlatě. Seznam prakticky pokračovat dál a dál s podílových fondů organizovaných pro téměř každý typ investice strategie nebo nika si můžete představit.

Existují dokonce i finanční prostředky určené pro lidi, kteří jen chtějí vlastnit dividendových akcií v indexu S & P 500, které mají zvýšenou dividendu každý rok za posledních 25 let! Je to bezpečné říci, že existuje vzájemný fond pro téměř všechny cíle, které byste chtěli dosáhnout.

Jak může podílové fondy vydělávat peníze pro vás

Typ podílového fondu, ve kterých jste investovali určí, jak generovat hotovost.

Pokud vlastníte legální fond, už jste se dozvěděl, že největší zdroje možného zisku je zvýšení ceny akcií (z kapitálových výnosů) nebo hotovostních dividend vyplácených za vaši poměrný podíl rozdělovaného zisku společnosti. V případě, že fond se zaměřuje na investice do dluhopisů, mohli byste být vydělávání peněz prostřednictvím úroků. V případě, že fond se specializuje na investice do nemovitostí, měli byste být vydělávání peněz z nájemného, ​​zhodnocování majetku a zisku z obchodních operací, jako jsou automaty na kancelářské budovy.

Tyto tři klíče k vydělávání peněz prostřednictvím vzájemného investování fondů

Existují tři hlavní klíče k vydělávání peněz prostřednictvím vzájemného investování fondů. Tyto jsou:

  1. Investujte pouze do podílových fondů Chápete
    Pokud nelze vysvětlit, rychle, stručně a se specifičností, přesně tak, jak se o podílový fond investuje, jaké jsou jeho základní podíly jsou, jaké jsou rizika investiční strategie podílového fondu jsou, a proč si vlastní konkrétní podílový fond, pravděpodobně by neměl mít ve svém portfoliu. Je to mnohem jednodušší měřit, obsahují, a ocenit riziko při zachování jednoduchosti.
  2. Myslet v obdobích 5 a více let
    je to mnohem jednodušší, aby vaše bohatství sloučeniny, pokud můžete přečkat někdy odporným vlny volatility trhu, který je nedílnou součástí investování do akcií nebo dluhopisů. Máte-li vlastní, řekněme, akciový podílový fond, být připraven na to, aby pokles o 50%, v daném roce. Takové věci se stávají. Za předpokladu, že jste vypracovala fundované, zvukový plán založený na zdravém rozumu, základní matematiky a obezřetné strategie řízení rizik, dovolit si, aby se stal emocionální a prodávat své výrobní aktiva v nejhorší možnou dobu, není pravděpodobné, že způsobí, že budete stavět dlouhotrvající generační bohatství.
  3. Uhradit přiměřené náklady
    Na rozdíl od poměru nákladů podílového fondu, to je také důležité vzít v úvahu několik dalších nákladů. Záležitosti daňové účinnosti. Potřeby příjmy nezáleží. Riziko záleží. Vše je třeba zvážit proti sobě a jiných relevantních faktorů. Jde o to, aby se ujistil, jste získali hodnotu za to, co si zaplatí.

Author: Ahmad Faishal

Ahmad Faishal is now a full-time writer and former Analyst of BPD DIY Bank. He's Risk Management Certified. Specializing in writing about financial literacy, Faishal acknowledges the need for a world filled with education and understanding of various financial areas including topics related to managing personal finance, money and investing and considers investoguru as the best place for his knowledge and experience to come together.